Ekipa!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Ciao bella. È perso?

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość




Ciao bella. È perso? Empty
PisanieTemat: Ciao bella. È perso?   Ciao bella. È perso? Icon_minitimeSro Lip 01, 2015 1:41 pm

Imię:
Romano Lovino
Nazwisko:
Vargas
Charakter:
Romano to niezbyt energiczny Włoch o porywczym temperamencie. Jest niezdyscyplinowany, cechuje się indywidualizmem, ma nieokiełznaną wyobraźnię i zbytnio „ spekulacyjną” inteligencję. Starszy z braci Vargas, zamieszkujący południe Italii. Dzieciństwo spędził pod opieką Hiszpanii. Dobrze wspomina dorastanie u jego boku, ale za nic się do tego nie przyzna. Pamięta  gorące dni, spędzone na najpiękniejszych polach pomidorów, popołudniowe wygrzewanie się na słońcu oraz przyjemne siesty. Godziny mijały jak minuty. Towarzystwo Hiszpana bardzo wpłynęło na psychikę Romano. Przejął on jego kulturę obyczaje i poglądy religijne. Typowy południowiec, lubujący się w pięknych kobietach, dobrym jedzeniu i oczywiście dolce vita! Jest nieufny, w stosunku do innych. Osłabiony przez mafię spogląda na innych z podejrzliwością. Mówi otwarcie o tym co myśli i czuje, dlaczego miałby nie podzielić się informacją, że wczoraj jego znajomy bawił się łożyskiem? Przyzwyczajony jest do tego, że nie ukrywa niczego. Pomimo kiepskiej zręczności, jest bardzo dobrym kieszonkowcem. Szanuje kobiety jeśli spełniają swoje role. Zostały w nim jeszcze ślady starego faszysty. Nie rozumie propagandy feministek, woli być tradycjonalistą. Jest też tchórzem i beksą. Niezdolny do większych czynów. Potrafi zachować się nonszalancko w obecności kobiet. Dla mężczyzn zaś… Gdy pociągnie się go za loczek, wpada w spazmatyczny szloch. Przepada za piłką nożną. Nie opuści nawet jednego meczu swojej reprezentacji! Tego jak i każdego Włocha łatwo można spić. Nie ma zwyczaju picia do nieprzytomności. Alkohol to nie jest owoc zakazany czy symbol buntu jak to dla większości za granicą. Włoch żadnej krytyki nie bierze wystarczająco poważnie, by podjąć działania naprawcze. Wie, że w innych krajach wszystko funkcjonuje znacznie lepiej. Wie również, że Europejczycy z Północy naprawdę mają gorzej, bo brakuje im słońca i pięknych włoskich pejzaży. Utrzymuje się w przekonaniu iż wielu Włoskich przedsiębiorców zdaje sobie sprawę, że bez imigrantów musieliby prawdopodobnie zamknąć swoje zakłady. Zawsze gra jakąś rolę i stara się odpowiednio do niej wyglądać. Nigdy nie nosi po prostu odzieży. Sporty?... Sporty często uprawia na pokaz. Tym czym potrafi się w pełni wyrazić jest jazda samochodem. Jeśli nie czuje się winny, nie widzi potrzeby przepraszania, ale kiedy uzna, że zgrzeszył, idzie z tym do konfesjonału. Utratę twarzy uważa za coś znacznie gorszego od kłamstwa czy wykroczenia. Zawsze z upodobaniem hołduje odwieczny stereotyp namiętnego kochanka. Zdrada, lub raczej lęk przed nią, to emocja podtrzymująca namiętność w związkach mieszkańców Włoch. Potrafi sprzedać wszystko, nawet babcię czy sąsiada, po okazyjnej cenie, oczywiście. Romano poświęca swój wolny czas temu co lubi najbardziej – jedzeniu bez pośpiechu i popijaniu dobrych win w miłym towarzystwie.

Wygląd :
Ma ciemne, proste włosy z zupełnie niepasującym, odstającym loczkiem. Jego karnacja jest dość ciemna, ponieważ ma arabskie korzenia. Każdy dzień wita spojrzeniem bursztynowych oczu. Wzrost ok. 173 cm. Kiedy nie zmuszają go do noszenia reprezentacyjnego stroju, zakłada na siebie dopasowane dżinsy oraz koszulę. Jego ubiór zależny jest od panującej w danym okresie modzie. Każdy Włoch przykłada do tego wielką uwagę. Najlepiej by wszystko było perfekcyjnie zestawione, aby każda zakupiona odzież akurat była na topie, a pieniędzy w portfelu oczywiście nie brakowało.

Relacje:*
Włochy Północne – Brat z północy. Pastożerca utrzymujące dobre kontakty z innymi. To on zabiera wykształconą młodzież, a przysyła emerytów… I ich pieniążki na wakacje.
Hiszpania- Dawny opiekun, teraz przyjaciel. Próbują się wspierać w chwilach słabości.
Niemcy – Wszystko to jego wina! Napada na Włochy i wydaje na mnie za mało pieniędzy.
Francja – Ta… Napoleon… Woli zachować dystans.
Anglia i reszta – Zupełne przeciwieństwo Italii!
Japonia – Stary, dobry sojusznik… Tamte czasy… Ciekawe czy jeszcze żyje!
Grecja – Kuzyn, zabiera mi turystów
Albania – (Moja tania siła robocza) Przyjmuję ją do siebie bez większych problemów. ( w konteneraEKHM)
Polska – Kraków i włoski renesans. Tak, tam trzeba pojechać.
Nordycy – Ta, to tam na północy. Fiordy… Trzeba tam wyjechać na wakacje. Te ich blondynki są urocze.
Rosja – Komuniści.
Białoruś – Ładna blondyneczka, ale nie czy poznawać ją bliżej?... Te ze wschodu są przecież idealne.
Belgia – Dobra czekolada, Kocie imprezy, lubi mnie rozpieszczać. Za odpowiednią cenę mogę sprzedać jej swoje państwo.
Holandia – Lubię z nim powytykać błędy Antonia. KOCHAM jego dzielnicę czerwonych latarni
Portek – Zdecydowanie lepsza odsłona Hiszpanii. Dogadać się dogadamy.
Szwajcaria –  TO SĄ WŁOSI NIE ŻADNE SZWAJCARY!
Prusy – Poprosił MNIE o opiekę nad nim podczas walki z Austrią o mojego brata. Taki biały, dziwny…
Austria – Przygarnął kiedyś mojego brata. Na szczęście przy pomocy Prus, odzyskałem go.  Dobrze gotuje, ale nie rozumiem jego postawy…
Australia – Kangury, krokodyle,
Kanada – Kto? Ten od syropu?
USA – Reanimował mafię w Italii. Jest tak głupi, że… Większość Włochów do niego emigruje…
Turcja – Niech powoli zajmuje się przejmowaniem Niemiec. Dobrze robisz!
Litwa, Łotwa, Estonia – To ci z północy? Pewnie bogaci… Ludzie z północy zwykle są bogaci
Ukraina – To też ta od Rosji? Słyszałem, że zajmuje się rolnictwem… W sumie jak całe południe Włoch, ale mniejsza.
Rumunia, Bułgaria – Ostatnio najwięcej Bułgarów i Rumunów rozpoczęło pracę w Italii jako… Męskie dziwki… To jest już podejrzane. Policja próbuje ich łapać i odsyła na ten ich wschód.
Afryka – Południowi bracia.


Ciekawostki:
- Włochy są prawdopodobnie jedynym krajem, w którym, według zeznań podatkowych, pracownicy zarabiają więcej niż ich pracodawcy.
- Strajki we Włoszech odzwierciedlają doskonałą mieszankę namiętności, cierpliwości i pomysłowości
- Włoscy kryminaliści nie muszą się martwić, ponieważ szansa ich ujęcia jest nikła.
- Na południu Włoch życie toczy się jakby innym tempem niż na północy, ludzie są spokojniejsi i bardziej rodzinni. Mniej zurbanizowany teren niż na północy odznacza się pięknym krajobrazem, rewelacyjnymi plażami o błękitnych wodach Morza Śródziemnego. Jednak równocześnie ten spokój i przywiązanie do tradycji mącone jest przez mateczniki mafii sycylijskiej i neapolitańskiej.
- To właśnie z Włoch pochodzą Walentynki! Już w starożytności zwyczaj ten nazywał się Luparkalia.
-Najczęściej spotykanym nazwiskiem wśród Włochów jest nazwisko Rossi. Nosi je około 68 tyś. rodzin. Jeśli chodzi o imiona, to najbardziej rozpowszechnionymi imionami męskimi są: Giuseppe, Antonio , Francesco. Najdłuższym nazwiskiem jest Tschurtschenthaler ( wiem Niemcu, że to twoja wina), składa się z 18 liter. Najkrótsze nazwiska złożone są jedynie z dwóch liter, na przykład Bo, Pe, Po, Re itd.
Powrót do góry Go down
Portugalia

Portugalia


Liczba postów : 566

Ciao bella. È perso? Empty
PisanieTemat: Re: Ciao bella. È perso?   Ciao bella. È perso? Icon_minitimeSro Lip 01, 2015 2:32 pm

Akcept
Powrót do góry Go down
 
Ciao bella. È perso?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Ciao! Ciao!
» Ciao bastardi!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Ekipa!  :: Pozostałe :: Archiwum KP-
Skocz do: