Ekipa!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Event postowy - WRZESIEŃ!

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Szkocja
Admin
Szkocja


Liczba postów : 603

Event postowy - WRZESIEŃ!  Empty
PisanieTemat: Event postowy - WRZESIEŃ!    Event postowy - WRZESIEŃ!  Icon_minitimePią Lip 31, 2015 2:39 pm

We wrześniu planujemy rozpocząć kolejny większy event postowy w formie podobnej do eventu z Planety Skarbów.
Ten temat służy do wyrażania swojej chęci do wzięcia udziału, podawania propozycji oraz dyskusji nad nimi.

Przypomnę propozycje pozostałe po ostatnim evencie:
- Mafia - amerykańska, najpewniej w czasach prohibicji lub gang - inspirowany serialem Peaky Blinders
- Arystokracja angielska i ich służba - początek XX wieku, inspirowany serialem Downton Abbey
- Wikingowie i smoki - inspirowane filmem Jak wytresować smoka
- Rzymianie i Celtowie
- Atlantyda - inspirowana Disnejem
- Kręgi w zbożu - spotkanie z cywilizacjami pozaziemskimi
- Bezludna wyspa - XV-XVI wiek, po rozbiciu się statku
- Harry Potter
- Władcy Ognia - inspirowane filmem o tym samym tytule
- Planeta Skarbów - inspirowana Disnejem

Wasze propozycje:
- Hetalia Fantasia
- Avatar: Legenta Aanga (Korry)
- Ib
- Opowieści z Narni
- Pokemony
- Gra o Tron
- X-meni

Pod koniec sierpnia przeprowadzimy ankietę i wybierzemy temat.


Ostatnio zmieniony przez fem!Szkocja dnia Pią Lip 31, 2015 6:06 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://hetalia-ekipa-rpg.forumpolish.com
Gość
Gość




Event postowy - WRZESIEŃ!  Empty
PisanieTemat: Re: Event postowy - WRZESIEŃ!    Event postowy - WRZESIEŃ!  Icon_minitimePią Lip 31, 2015 4:08 pm

A co powiecie na Fantasię? Postacie z Hetalii w świecie gry rpg, zostaną tam przeniesione w jakiś sposób.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Event postowy - WRZESIEŃ!  Empty
PisanieTemat: Re: Event postowy - WRZESIEŃ!    Event postowy - WRZESIEŃ!  Icon_minitimeNie Sie 02, 2015 5:39 pm

Coś w stylu "Avatar: Legenda Aanga"? Legendę Korry też można zrobić.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Event postowy - WRZESIEŃ!  Empty
PisanieTemat: Re: Event postowy - WRZESIEŃ!    Event postowy - WRZESIEŃ!  Icon_minitimeNie Sie 02, 2015 7:27 pm

A może coś takiego, że personifikacje walczą w Powstaniu Warszawskim? (Tak, powinnam przystopować)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Event postowy - WRZESIEŃ!  Empty
PisanieTemat: Re: Event postowy - WRZESIEŃ!    Event postowy - WRZESIEŃ!  Icon_minitimeNie Sie 02, 2015 8:00 pm

A może by tak rozegrać coś w stylu gry "Ib"? Chociaż muszę przyznać, że wszystkie pomysły mi się podobają.
Powrót do góry Go down
Portugalia

Portugalia


Liczba postów : 566

Event postowy - WRZESIEŃ!  Empty
PisanieTemat: Re: Event postowy - WRZESIEŃ!    Event postowy - WRZESIEŃ!  Icon_minitimePon Sie 03, 2015 12:29 am

Wydaje mi się, że powstanie to temat trochę zbyt poważny na event, więc wstępnie go odrzucam.

Co do Avatara i Ib - pierwsze kojarzę z grubsza, drugiego wcale, więc w razie czego będę musiała się dokształcić albo poprosić was o pomoc w prowadzeniu : D
Powrót do góry Go down
Finlandia
Admin
Finlandia


Liczba postów : 1098

Event postowy - WRZESIEŃ!  Empty
PisanieTemat: Re: Event postowy - WRZESIEŃ!    Event postowy - WRZESIEŃ!  Icon_minitimePon Sie 03, 2015 8:32 am

Moja znajomość Avatara jest na poziomie godnym potępienia. Po raz pierwszy słyszę o IB. To jak wyżej więc.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Event postowy - WRZESIEŃ!  Empty
PisanieTemat: Re: Event postowy - WRZESIEŃ!    Event postowy - WRZESIEŃ!  Icon_minitimePon Sie 03, 2015 9:40 am

Ib to taka gra horrorowa, z łatwością znajdziecie opis. Sama nie grałam, ale widziałam jak moja koleżanka gra.
Chyba, że chodzi o inną Ib xD
*potępia Fina*
http://ib-pl.blogspot.com/p/co-to-ib.html?m=1
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Event postowy - WRZESIEŃ!  Empty
PisanieTemat: Re: Event postowy - WRZESIEŃ!    Event postowy - WRZESIEŃ!  Icon_minitimePon Sie 03, 2015 4:00 pm

...zróbmy sobie Pokemony D: jak to brzmi D:
Znaczy, ja ogarniam tylko I generację, ale no. Taki random. D:

A tak poza tym opcja dwa ode mnie - Narnia. \o/


Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Event postowy - WRZESIEŃ!  Empty
PisanieTemat: Re: Event postowy - WRZESIEŃ!    Event postowy - WRZESIEŃ!  Icon_minitimePon Sie 03, 2015 9:19 pm

Dawajcie Grę o Tron! Kazirodztwo, smoki, północ za murem, obdzieranie ze skóry, morderstwa, kłamstwa, zdrady, przymusowe małżeństwa. Wiem, że tego chcecie.
Powrót do góry Go down
Portugalia

Portugalia


Liczba postów : 566

Event postowy - WRZESIEŃ!  Empty
PisanieTemat: Re: Event postowy - WRZESIEŃ!    Event postowy - WRZESIEŃ!  Icon_minitimePon Sie 03, 2015 9:35 pm

I jeszcze jedno! X-meni!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Event postowy - WRZESIEŃ!  Empty
PisanieTemat: Re: Event postowy - WRZESIEŃ!    Event postowy - WRZESIEŃ!  Icon_minitimeWto Sie 11, 2015 4:08 pm

Omg. Jeśli zrobicie Ib to biere udział choćby nie wiem co xD przechodziłam tę grę 4 razy xD
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Event postowy - WRZESIEŃ!  Empty
PisanieTemat: Re: Event postowy - WRZESIEŃ!    Event postowy - WRZESIEŃ!  Icon_minitimeWto Sie 11, 2015 6:23 pm

Ja bym był za "Rzymianie i Celtowie" albo za Harrym Potterem :c HP, bo jak kiedyś wzięliśmy sobie moda na cb to naprawdę fajnie wyszło.. i możnaby coś sklecić, a "Rzymianie i Celtowie", bo mogą być fajne jadki i to jednak mój temat trochę :c . Poza tym.. Heri Pote raczej każdy kojarzy :I
Powrót do góry Go down
Kraj Basków
Admin
Kraj Basków


Liczba postów : 1015

Event postowy - WRZESIEŃ!  Empty
PisanieTemat: Re: Event postowy - WRZESIEŃ!    Event postowy - WRZESIEŃ!  Icon_minitimePon Sie 17, 2015 10:08 pm

- Rzymianie i Celtowie - tutaj byłoby chyba trochę problematycznie dla osób grających postaciami z innych części świata które w tamtych czasach nie miały kontaktu z Europą. W sumie nie wiem, na jakich założeniach planujecie to zrobić.
- Bezludna wyspa - XV-XVI wiek, po rozbiciu się statku - pomysł fajny, ale przesunęłabym trochę epokę ze względu na ówczesną mentalność ludzi, bo podejrzewam, że przynajmniej część graczy będzie miała trudności z wpasowaniem się w nią. No, ale to moja subiektywna ocena.

To ja od siebie rzucę propozycją czegoś w klimatach postapo (chociaż nie wiem, czy nie pokrywa się to trochę z Władcami Ognia), a drugim pomysłem jest rozgrywka osadzona w uniwersum Zapomnianych Krain (chyba każdy, kto miał styczność z D&D to kojarzy).
Powrót do góry Go down
Szkocja
Admin
Szkocja


Liczba postów : 603

Event postowy - WRZESIEŃ!  Empty
PisanieTemat: Re: Event postowy - WRZESIEŃ!    Event postowy - WRZESIEŃ!  Icon_minitimePon Sie 17, 2015 10:16 pm

Co do Rzymian i Celtów - postaci byłyby podzielone na Rzymian i Celtów właśnie. Gralibyśmy normalnie ludźmi, nie krajami.
Co do wyspy, możesz mieć rację. To i tak wszystko jeszcze do ustalenia.

Co do post-apo, mamy już propozycję z Władców Ognia, może dobrze byłoby podciągnąć to pod jakieś określone realia, może Fallout?
A Zapomniane Krainy przypominają Fantasię, więc może po prostu nazwiemy to ogólnie "high fantasy".
Powrót do góry Go down
https://hetalia-ekipa-rpg.forumpolish.com
Sponsored content





Event postowy - WRZESIEŃ!  Empty
PisanieTemat: Re: Event postowy - WRZESIEŃ!    Event postowy - WRZESIEŃ!  Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Event postowy - WRZESIEŃ!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» EVENT POSTOWY
» WRZEŚNIOWY event postowy
» Wrześniowy event postowy - ANKIETA
» Event fabularny postowy - propozycje
» Event halloweenowy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Ekipa!  :: Pozostałe :: Archiwum eventów-
Skocz do: