Ekipa!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Szwecja (Turcja i Węgry)

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Gość
Gość




Szwecja (Turcja i Węgry) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szwecja (Turcja i Węgry)   Szwecja (Turcja i Węgry) - Page 2 Icon_minitimeWto Sie 11, 2015 7:23 pm

-Tak, chcę wiedzieć. - spojrzała na niego. Lekko się uśmiechnęła, bo chciała dodać mu otuchy. Naprawdę nie miał się czego bać. Ona nie jest takim typem dziewczyny, która wyśmiewa ludzi za ich zachowania, charakter lub wygląd.
-Ej, nie zamieniaj mi się tutaj w buraka! - zaśmiała się. Usiłowała zmienić sprawę w żart.
Powrót do góry Go down
Turcja

Turcja


Liczba postów : 53

Szwecja (Turcja i Węgry) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szwecja (Turcja i Węgry)   Szwecja (Turcja i Węgry) - Page 2 Icon_minitimeSro Sie 12, 2015 2:07 pm

Zarumienił się i rzekł spokojnym głosem z lekką nutą smutku. Elka swoim pytaniem wtargnęła na dość osobisty temat, a Sadık miał nadzieję, że o to się nie zapyta. Był zbyt zawstydzony, by to powiedzieć. Jednak z drugiej strony, jeśli jej nie powie teraz to kiedy? Musi powiedzieć to teraz, albo nie będzie już więcej okazji.
- Widzisz Elizabeth... - rzekł dość oficjalnie, sam to w myślach przyznał, jednak chciałby Elka zrozumiała, że teraz to co mówi jest ważne i nie kłamie. - Tak naprawdę zawsze byłem samotnym ojcem,opiekunek, który starał się najlepiej jak potrafi wychować małe, chodzące demony na porządne państwa. Pod tym względem zawsze byłem sam. Zawsze to ja myślałem jak was wychować byście lepiej się rozwijali i cieszyłem się z waszych sukcesów... Chociaż w wypadku tego jak się uwolniliście z mojego domu, to z tego zadowolony nie byłem. - uśmiechnął się szeroko i lekko wrednie do Węgierki, ale chwile potem lekko posmutniał i kontynuował swoją opowieść. - Tarkan czasami się mnie pyta kiedy znajdę mamusie dla niego. Mój synek bardzo chciałby mieć mamę, a ja też chciałbym mieć drugą połowę... Tylko się wstydziłem... - to ostatnie zdanie rzekł bardzo cichutko.


~~
Na jednej stronie wiki piszę, że TRNC ma na imię Tarkan
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Szwecja (Turcja i Węgry) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szwecja (Turcja i Węgry)   Szwecja (Turcja i Węgry) - Page 2 Icon_minitimeSro Sie 12, 2015 3:24 pm

Spoglądała na Turka ze zrozumieniem i współczuciem. Delikatnie poklepała go po plecach, coby dodać mu trochę otuchy. W sumie to dobrze wiedziała o czym Sadik mówił. Od czasu rozwodu z Rodem praktycznie zawsze czuła się samotna. Nie to, co kiedyś. Z jednej strony Icia ze Świętkiem. Uwielbiała zajmować się tymi szkrabami.  Przy nich czuła się potrzebna. Była dla nich niczym starsza siostra. A z drugiej strony był Rod. Kiedyś była jego pokojówką, następnie żoną. A potem nastał rozwód.  I od tamtego czasu jest sama. Sama jak palec. Sama na tą myśl posmutniała. Jednak w dalszym ciągu uważnie go słuchała. I słyszała, jak mówił, że się wstydzi. Przecież on nigdy się nie wstydził. Nie przy niej.
-Rozumiem cię. Znam ten ból. Mi też dolega samotność. - Odparła z lekko smutną miną.
Powrót do góry Go down
Finlandia
Admin
Finlandia


Liczba postów : 1098

Szwecja (Turcja i Węgry) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szwecja (Turcja i Węgry)   Szwecja (Turcja i Węgry) - Page 2 Icon_minitimeSro Sie 12, 2015 7:44 pm

Po minutach błądzenia po korytarzach, w końcu dotarliście na widownie, gdzie mogliście w spokoju zasiąść. Było tu już trochę ludzi, ale zapewne was nie rozumieli. Na razie nie paliło się zbyt wiele świateł, lecz zapadł już zmrok - o tej porze na północy dzień trwa ledwie kilka godzin.
Powrót do góry Go down
Turcja

Turcja


Liczba postów : 53

Szwecja (Turcja i Węgry) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szwecja (Turcja i Węgry)   Szwecja (Turcja i Węgry) - Page 2 Icon_minitimePią Sie 14, 2015 9:47 pm

Oj on też się wstydzi. No przecież to też istota ludzka, a nie chodząca maszyna. Też ma uczucia! Uśmiechnął się do niej i cicho rzekł do niej:
- A... No ja nigdy żonaty nie byłem. - chwila milczenia - Jak to brzmi... Imperium Osmańskie było kawalerem przez cały czas. Jaki wstyd. Państwo kojarzone z haremami tak naprawdę nie miało nigdy żony. - rzekł z załamkom - Eh... Zaczynam gadać naprawdę jak staruszek, nie? - zapytał się smutno i popatrzył na nią, a potem na otoczenie.
- Lepiej byśmy teraz mówili troszeczkę cichej, bo turecki, a węgierki pech to pech nie brzmią podobnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Szwecja (Turcja i Węgry) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szwecja (Turcja i Węgry)   Szwecja (Turcja i Węgry) - Page 2 Icon_minitimeSob Sie 15, 2015 11:21 pm

-Przynajmniej nie musisz żałować decyzji związanej ze ślubem - trochę posmutniała. Małżeństwo z Rodem uznawała od czasu rozwodu za porażkę.
-Nie, dlaczego? Takie rozmowy brzmią jeszcze normalnie w naszym wieku. - uśmiechnęła się lekko i zobaczyła replikę Globe Theatre. Przytaknęła ledwo widocznym ruchem głowy i ruszyła w stronę teatry, coby zająć dobre miejsca na widowni.
Powrót do góry Go down
Turcja

Turcja


Liczba postów : 53

Szwecja (Turcja i Węgry) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szwecja (Turcja i Węgry)   Szwecja (Turcja i Węgry) - Page 2 Icon_minitimeSob Sie 15, 2015 11:39 pm

Uśmiechnął się i przytulił ją do siebie. A masz pierwszego tula od Turka!
- Nie smuć się Elko. Co było już się nie odstanie. Teraz trzeba patrzeć tylko w przyszłość - uśmiechał się do niej. Chciał ją wziąć pod ramię, ale mu uciekła do teatru chcąc zająć dobre miejsca. Spojrzał na nią i podszedł do niej szybciej, by nie zgubić jej.
- Wiesz... Za młodu ty i reszta mówiliście na mnie staruszek. I nadal niektórzy z was nadal tak na mnie mówią. - westchnął smutno - Dlatego tak się zacząłem czuć... Ale serio młodo wyglądam, co nie? - szeroki turecki uśmiech
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Szwecja (Turcja i Węgry) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szwecja (Turcja i Węgry)   Szwecja (Turcja i Węgry) - Page 2 Icon_minitimeNie Sie 16, 2015 12:04 am

Nastąpił chwilowy wtul w Turka. A potem pobiegła do tego teatru. Jakimś cudem znalazła wejście na balkony. Zaczekała na Turka.
-Jak na swój wiek naprawdę wyglądasz dobrze. - uśmiechnęła się szeroko i zajęła miejsce na balkonie. Oparła się o balustradę i wyczekiwała rozpoczęcia spektaklu.
Powrót do góry Go down
Turcja

Turcja


Liczba postów : 53

Szwecja (Turcja i Węgry) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szwecja (Turcja i Węgry)   Szwecja (Turcja i Węgry) - Page 2 Icon_minitimeNie Sie 16, 2015 12:23 am

Doszedł do tego balkonu gdzie była Węgierka i spojrzał na nią.
- Nie musiałaś tak mówić, by to zabrzmiało jakbym był 80-letnim dziadkiem kustykającym na lasce i próbującym dogonić swoje wnuki - i Turek zrobił swoją dziwną minę, która wyrażała jednocześnie załamkę jak i rozbawienie. Żartował teraz pewnie jednak, najlepsze żarty wymagają nutki aktorstwa, czyż nie?
- Usiądź na krześle. Co będziesz tak stała? - jednak po chwili spojrzał na lodowe krzesło i stanął obok niej - Stanie wygodniejsze i znacznie cieplejsze.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Szwecja (Turcja i Węgry) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szwecja (Turcja i Węgry)   Szwecja (Turcja i Węgry) - Page 2 Icon_minitimeNie Sie 16, 2015 8:46 am

Zaczynało się ściemniać, co było znakiem, że zaraz rozpocznie się spektakl. Elka spoglądała z zaciekawieniem na scenę wyczekując wyjścia na nią aktorów. Miała nadzieję, że spektakl będzie wystawiany w jakimś języku, który ona zna, bo ze szwedzkim, powiedzmy szczerze, nigdy nie miała do czynienia. Nie słyszała w tym języku ani jednego słówka, a co mówić o wypowiedzenia jakiegokolwiek wyrazu.
Gdy zrobiło się już całkiem ciemno chwilowo przeniosła wzrok na swojego towarzysza i z lekkim, aczkolwiek szczerym i promienistym uśmiechem po cichu przyznała.
-Zaraz się zacznie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Szwecja (Turcja i Węgry) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szwecja (Turcja i Węgry)   Szwecja (Turcja i Węgry) - Page 2 Icon_minitimeSro Sie 19, 2015 9:09 am

Wkrotce faktycznie przygaszono światła i zaczęło się. Jeśli byliście już nawet kiedyś świadkami odgrywania w teatrze historii tej nieszczęśliwej miłości - to z pewnością nigdy jeszcze przy takich dekaracjach. Lod lsnil, podswietlany na rozny sposob i w różnych kolorach. Aktorzy odgrywali dobrze znany dramat. Zwaśnione rody przerzucaly się klatwami, kochankowie szeptali sobie słodkie wyznania. Lecz jednak przedstawienie mialo jedno zakonczenie. W końcu Romeo, jak i Julia zginęli śmiercią samobójczą, ich rodziny za to nareszcie się pogodziły. Wszyscy aktorzy wrócili jeszcze raz na scenę, by się pożegnać. Potem światła jeszcze chwilę nie świeciły zbyt mocno, a wy patrzeć mogliście na wężową zorze sunącą po niebie.

Przestawienie odbyło się po angielsku.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Szwecja (Turcja i Węgry) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szwecja (Turcja i Węgry)   Szwecja (Turcja i Węgry) - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Szwecja (Turcja i Węgry)
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Ekipa!  :: Pozostałe :: Archiwum eventów :: Randka w ciemno-
Skocz do: