Ekipa!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia

Go down 
+3
Norwegia
Kraj Basków
Finlandia
7 posters
AutorWiadomość
Finlandia
Admin
Finlandia


Liczba postów : 1098

Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia Empty
PisanieTemat: Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia   Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia Icon_minitimePon Sie 24, 2015 8:42 pm

ZGŁOSZENIA DO EVENTU POSTOWEGO



Wielka ankieta została zakończona, w Wy wytypowaliście uniwersum Harry'ego Pottera jako miejsce akcji kolejnego eventu postowego. Zacznie się on we wrześniu, grać będziecie postaciami na piątym i szóstym etapie nauki w Hogwarcie w roku 2015. Event będzie miał fabułę (oraz śladowe ilości orzechów).
W tym temacie możecie zgłaszać chęć wzięcia udziału (do soboty) i zgłoszenia są zasadniczo wiążące.

Zapraszamy c:

Warunkiem przystąpienia do eventu jest napisanie KP.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia Empty
PisanieTemat: Re: Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia   Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia Icon_minitimePon Sie 24, 2015 8:43 pm

Zgłaszam Makau.
I jestem za kooperacją \o/
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia Empty
PisanieTemat: Re: Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia   Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia Icon_minitimePon Sie 24, 2015 8:44 pm

Ja też się zgłaszam
Powrót do góry Go down
Kraj Basków
Admin
Kraj Basków


Liczba postów : 1015

Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia Empty
PisanieTemat: Re: Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia   Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia Icon_minitimePon Sie 24, 2015 8:49 pm

Zgłaszam obie postacie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia Empty
PisanieTemat: Re: Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia   Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia Icon_minitimePon Sie 24, 2015 8:52 pm

Zgłaszam się jedną postacią, jeszcze nie wiem którą.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia Empty
PisanieTemat: Re: Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia   Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia Icon_minitimePon Sie 24, 2015 8:55 pm

Zgłaszam się
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia Empty
PisanieTemat: Re: Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia   Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia Icon_minitimePon Sie 24, 2015 9:24 pm

Zgłaszam się~!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia Empty
PisanieTemat: Re: Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia   Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia Icon_minitimePon Sie 24, 2015 9:33 pm

Ja tez sie zgłaszam, ale jeszcze nie wiem czy Prus czy Irol, bo obydwoma moge nie dac rady D:
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia Empty
PisanieTemat: Re: Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia   Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia Icon_minitimePon Sie 24, 2015 9:42 pm

Oczywiście, że się zgłaszam!
Powrót do góry Go down
Norwegia

Norwegia


Liczba postów : 359

Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia Empty
PisanieTemat: Re: Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia   Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia Icon_minitimePon Sie 24, 2015 10:01 pm

Niech stracę...
Powrót do góry Go down
Turcja

Turcja


Liczba postów : 53

Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia Empty
PisanieTemat: Re: Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia   Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia Icon_minitimeSro Sie 26, 2015 7:28 pm

WCHODZĘ PEŁNĄ... Szablą?

Turek gotowy na event
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia Empty
PisanieTemat: Re: Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia   Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia Icon_minitimeSro Sie 26, 2015 9:02 pm

Zgłaszam się, a co. Jak się uda (1. nie dostanę szlabanu, 2. nie padnie mi internet (znowu), 3. będę żyć, 4. nie zje mnie szkoła), to będę. c:
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia Empty
PisanieTemat: Re: Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia   Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia Icon_minitimeSro Sie 26, 2015 9:26 pm

Zgłaszam się.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia Empty
PisanieTemat: Re: Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia   Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia Icon_minitimeCzw Sie 27, 2015 11:37 am

Hm, też się zgłaszam.
Powrót do góry Go down
Anglia

Anglia


Liczba postów : 146

Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia Empty
PisanieTemat: Re: Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia   Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia Icon_minitimeNie Sie 30, 2015 12:17 pm

Mogę się zgłosić, biorąc pod uwagę, że jeszcze wczoraj byłam nadal w rozjazdach? D:
Powrót do góry Go down
Szkocja
Admin
Szkocja


Liczba postów : 603

Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia Empty
PisanieTemat: Re: Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia   Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia Icon_minitimeNie Sie 30, 2015 12:34 pm

Tak, nie ma sprawy.

Jeśli ktoś chce, to można się nadal zgłaszać - warunkiem pisania w evencie jest napisanie KP
Powrót do góry Go down
https://hetalia-ekipa-rpg.forumpolish.com
Gość
Gość




Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia Empty
PisanieTemat: Re: Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia   Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia Icon_minitimeWto Wrz 01, 2015 2:42 pm

Ślepota ze mnie z tymi terminami... Z opóźnieniem, ale za odgórnym przyzwoleniem jeszcze się dopisuję! D:
Powrót do góry Go down
Szkocja
Admin
Szkocja


Liczba postów : 603

Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia Empty
PisanieTemat: Re: Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia   Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia Icon_minitimeWto Wrz 01, 2015 2:46 pm

ROZPOCZĘCIE EVENTU ODBĘDZIE SIĘ W PIĄTEK, 11.09 o 20:00 NA CB
Powrót do góry Go down
https://hetalia-ekipa-rpg.forumpolish.com
Portugalia

Portugalia


Liczba postów : 566

Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia Empty
PisanieTemat: Re: Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia   Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia Icon_minitimeSob Wrz 05, 2015 2:48 pm

Z racji mniejszego niż spodziewane zainteresowania eventem, rozpoczęcie odbędzie się w postach. Termin nie zmieniony.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia Empty
PisanieTemat: Re: Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia   Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Event fabularny postowy - propozycje
» WRZEŚNIOWY event postowy
» Wrześniowy event postowy - ANKIETA
» Event świąteczny
» EVENT WALENTYNKOWY

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Ekipa!  :: Pozostałe :: Archiwum eventów-
Skocz do: