Ekipa!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Event na CB - ankieta terminowa + propozycje

Go down 

W jakim terminie Wam pasuje event?
27-29 listopad
Event na CB - ankieta terminowa + propozycje Vote_lcap11%Event na CB - ankieta terminowa + propozycje Vote_rcap
 11% [ 1 ]
4-6 grudnia
Event na CB - ankieta terminowa + propozycje Vote_lcap44%Event na CB - ankieta terminowa + propozycje Vote_rcap
 44% [ 4 ]
11-13 grudnia
Event na CB - ankieta terminowa + propozycje Vote_lcap44%Event na CB - ankieta terminowa + propozycje Vote_rcap
 44% [ 4 ]
Nie lubię Twoich eventów, Yass
Event na CB - ankieta terminowa + propozycje Vote_lcap0%Event na CB - ankieta terminowa + propozycje Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 9
 

AutorWiadomość
Gość
Gość




Event na CB - ankieta terminowa + propozycje Empty
PisanieTemat: Event na CB - ankieta terminowa + propozycje   Event na CB - ankieta terminowa + propozycje Icon_minitimeSob Lis 21, 2015 7:18 pm

Hej hej!
Kochani, robię w sumie dwie ankiety w jednym, więc jedna wypadnie jawna tak, czy inaczej. Co może być nawet dla mnie osobiście dobre, bo będę miała mały wgląd w to, jakich mogłabym mieć uczestników.
A więc: Ankieta "anonimowa" jest co do terminu. Chciałabym tylko zaznaczyć, że dni mogą mi się wahać między piątkiem a niedzielą ze względu na pracę. Zaś pod tym postem zainteresowanych proszę o informację, która koncepcja im najbardziej pasuje. Odpowiedź "wszystkie" także mnie satysfakcjonuje.

Koncepty:

1. Escape the room - bardzo prosty i chyba wszystkim znany mechanizm. Postaci zostają zamknięte w jednym pokoju w jakimś budynku i muszą znaleźć sposób, by z niego się wydostać. Przed eventem rozpisałabym sobie dokładny plan pomieszczeń z dokładnym uwzględnieniem elementów obecnych i mechanizmów odblokowujących kolejne pomieszczenia, podczas eventu tylko będę Wam odpisywać na to, co robicie. Przydatną umiejętnością w tym jest pamięć, co zostało wypróbowane/zmienione bądź (tak jak ja) robienie sobie na boku notatek.

2. Kreator wyobraźni - bardzo spontaniczna rzecz, czego dowód miałam wczoraj, a co często daje naprawdę ciekawe efekty. Chodzi o to, że świat będzie się zmieniał na wzór tego, o czym Wasze postaci akurat myślą - więc też w tym jednym evencie będę prosić, byście w gwiazdkach pisali myśli Waszych postaci. Również (zwłaszcza!) te randomowe (np. jeśli komuś na widok dziecinnego wiatraczka przypomina się młyn, w którym wyrabia się mąkę).

3. Sabat potworów - gramy w konkretnej krainie (ognia, śmierci, powietrza, itp). Przed eventem zrobię listę stworów, opiszę je i dodam obrazki, a potem ją wrzucę do jednego tematu, byście dowolną ilość razy mogli wrócić do niej. Na evencie zostaniecie zamienieni w te potwory, dostaniecie typowe dla nich umiejętności i, cóż, będziecie mieć kilka godzin na zabawę w takich ciałach. Tu akurat bez żadnej fabuły, czysta przemiana CB na bardziej fantastyczną, chociaż jeśli event zacznie umierać, to i fabułę Wam dołożę.

PS: Wiem, że wszystkie już były dla co niektórych z Was.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Event na CB - ankieta terminowa + propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Event na CB - ankieta terminowa + propozycje   Event na CB - ankieta terminowa + propozycje Icon_minitimeNie Lis 22, 2015 11:51 am

Pierwsze mnie średnio interesuje ale druga i trzecia propozycja brzmią genialnie.

Co do dni, najbardziej pasuje mi sobota, którakolwiek.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Event na CB - ankieta terminowa + propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Event na CB - ankieta terminowa + propozycje   Event na CB - ankieta terminowa + propozycje Icon_minitimeNie Lis 22, 2015 12:10 pm

Najbardziej podoba mi się drugi pomysł, trzeci także niczego sobie. Co do terminów to pierwszy zupełnie mi nie pasuje, drugi pasuje trochę, a trzeci jest idealny.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Event na CB - ankieta terminowa + propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Event na CB - ankieta terminowa + propozycje   Event na CB - ankieta terminowa + propozycje Icon_minitimePią Lis 27, 2015 2:03 pm

Poprowadzę event 5 grudnia o godzinie 21 do północy. Tematycznie póki co stawiam na Kreator Wyobraźni, ale jeśli więcej osób się wypowie w kwestii tematu, będę wdzięczna.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Event na CB - ankieta terminowa + propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Event na CB - ankieta terminowa + propozycje   Event na CB - ankieta terminowa + propozycje Icon_minitimePią Lis 27, 2015 3:16 pm

Jestem za kreatorem bo sabaty, potwory i inne takie to już oklepane i niemal wszędzie było, a tu mamy coś nowego, świeżego (znaczy ja wcześniej czegoś takiego nie widziałam :3).
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Event na CB - ankieta terminowa + propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Event na CB - ankieta terminowa + propozycje   Event na CB - ankieta terminowa + propozycje Icon_minitimePon Lis 30, 2015 9:13 pm

Sprostowanie:
Event odbędzie się 5.12 o godzinie 20:30. Tematycznie będzie to Kreator Wyobraźni (bądź tak jak ja to nazywam - mindflasher.




Ostatnio zmieniony przez Malta dnia Sro Gru 02, 2015 11:02 pm, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : Data inna.)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Event na CB - ankieta terminowa + propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Event na CB - ankieta terminowa + propozycje   Event na CB - ankieta terminowa + propozycje Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Event na CB - ankieta terminowa + propozycje
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Event fabularny postowy - propozycje
» 1. EVENT NA CB - ankieta
» EVENT LISTOPADOWY - ANKIETA
» [ANKIETA] Event AION
» [Ankieta] Event na CB - knieja

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Ekipa!  :: Pozostałe :: Archiwum eventów-
Skocz do: