Ekipa!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Prawie wcale nie mam autostrad.

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość




Prawie wcale nie mam autostrad. Empty
PisanieTemat: Prawie wcale nie mam autostrad.   Prawie wcale nie mam autostrad. Icon_minitimeWto Sty 26, 2016 6:56 pm

Imię: Mysan
Nazwisko: Ramakrishna

Charakter:
Uprzejma, choć ironiczna. Grzeczna, jednakże o dość niewyparzonym języku. Miła, aczkolwiek chamstwo nie jest jej obce. Mysan to pełne sprzeczności stworzenie, które z jednej strony potrafi ukoić swoją subtelną osobowością, a z drugiej przygnieść pyskatym obliczem. Stara się jednak nie dogryzać, a nawet jest uważana za osobę niezwykle kulturalną. Przynajmniej, dopóki to jej ktoś nie miesza z błotem. Wykazuje się asertywnością - zawsze ma własne zdanie, którego jest w stanie bronić, nie ulegając bezdyskusyjnie każdemu narzucanemu jej aspektowi. Dopóki druga strona nie przedstawi przekonujących argumentów, Mysan nie ma zamiaru ustępować. Nie wykłóca się jednak i nie podnosi głosu bez wyraźnego powodu, wszystko załatwiając metodą swobodnej, spokojnej dyskusji.
Ambiwertyczka. Jednego dnia potrafi przesiedzieć wszystkie godziny ze znajomymi, śmiejąc się z nimi i zachowując się kompletnie beztrosko, by następnego zaś nie mieć ochoty na oglądanie nikogo. Ani też na jakiekolwiek otwieranie się. Nie wiąże się to z gwałtownymi zmianami nastrojów, co to to nie. Zresztą, w towarzystwie raczej preferuje przybieranie na twarz maski wiecznego uśmiechu. Nawet, jeśli coś ją martwi, to owszem, zwierzy się komuś, jednakże nie będzie z tego robić wielkiego problemu. Właściwie, ma tendencję do hiperbolizowania kłopotów innych, wywyższając je ponad swoje, jednocześnie próbując całkowicie zredukować wagę tych drugich. Kompletnie nie przejmuje się samą sobą. Oczywiście dba o podstawowe potrzeby, jednakowoż głównie biega pomagać innym. Nawet pomimo tego, że to ona i jej terytorium potrzebują niemalże największej pomocy.

Wygląd :
Nie odznacza się niczym szczególnym. No, może poza-... wszystkim. Zacznijmy od jej wzrostu. Otóż jest to kompletnie przeciętna dziewoja, sięgająca standardowemu mężczyźnie okolic powyżej ramienia - metr sześćdziesiąt pięć to na tyle dużo, żeby sięgnąć na jedne z wyższych półek, ale i na tyle mało, żeby nie móc zostać modelką. A szkoda, bo figura Ramakrishny do kiepskich się nie zalicza. Jest szczupłą, nieco drobną młodą kobietą, obdarzoną przy tym standardowymi, średnimi wdziękami. Ale zacznijmy od góry. Głowę pokrywają gęste, grube pasma kruczoczarnych włosów, sięgających nieco ponad ramiona. Są one proste, a także niezwykle mocne, zachowując przy tym miękkość i sprężystość. Zwykle nawet pomimo wielokrotnego, długiego ich układania, po zaledwie kilku minutach od pozostawienia ich w spokoju zaczynają odstawać na wszystkie strony, głównie nachodząc na twarz panienki. A ta, moi drodzy, tak samo jak i reszta jej ciałka, pokryta jest śniadą, zakrawającą na brązową skórą, przypominającą karnację rodzimych Hindusów. Również jej rysy twarzy przypominają te często spotykane w Indiach. Wyraźne, odstające kości policzkowe, ostry podbródek, pełne wargi i brązowe oczy o migdałowym kształcie. Czyni ją to dość urokliwą osobą, aczkolwiek nie ma co tu mówić o nazywaniu się jakąś boginią. Jeśli zaś chodzi o ubiór, bo i o nim warto wspomnieć, to możemy rozwodzić się tu nad ogromnie wielkim wyborem. Od tradycyjnych libas, aż po zwyczajne spodenki czy spódnice.

Relacje:*
Anglia - traktowany przez Malediwy, niczym ojciec. Nawet, jeśli Mysan nie trafiły się po nim charakterystyczne Brwi Sprawiedliwości, to Kirkland niesamowicie wpłynął zarówno na jej charakter, jak i dzisiejszą sytuację. Darzy go ogromnym szacunkiem, utrzymuje jak najlepsze stosunki-... i nikogo tak dobrze nie czyni się jej dumnym, jak właśnie Arthura.
Holandia - żyła jako jego kolonia przed przejęciem jej przez Anglię. Zdecydowanie ceni sobie jego towarzystwo, aczkolwiek nie traktuje go w ten sam sposób, co Brytyjczyka. Mimo to, stara się utrzymywać z nim w miarę dobre stosunki.
Azjaci - w dużej mierze rodzeństwo, a także kuzynostwo. A wiadomo, jakimi uczuciami darzymy tych członków rodziny - miłość, misiaczki, buziaczki.
Brytyjczycy - drodzy "wujowie", których i tak nazywa głównie per pan. Ma do nich podobny stosunek, co i do ich blond brata.
Seszele i Mauritius - tę trójkę łączą bliskie stosunki polityczne przez wspólne członkostwo we Wspólnocie Narodów. Stara się utrzymać z nimi jak najcieplejszą relację.

Ciekawostki:
• Malediwy są krajem, w którym panuje Islam, jednakże nie jest to coś, co ludzie wyobrażają sobie tuż po usłyszeniu nazwy tej religii - jest to Sunni Islam, gdzie, przykładowo, kobiety mają o wiele więcej praw, a ich garderoba nie opiera się na przebieraniu się za pingwiny. Dopóki sukienka czy spódnica zakrywają uda i kolana, a bluzka ramiona, nie jest to uznawane za nic złego. Spodenki trzy czwarte czy też dłuższe szorty też są tolerowane!
• Oczywiście nadal zdarzają się przypadki, gdzie młode kobiety są sądzone za przedmałżeńskie stosunki seksualne, nawet w wyniku gwałtu. Mężczyzna jednak także jest wtedy sądzony. Obecnie prawo Malediwów zmienia się, idąc w lepszym kierunku.
• Wszyscy znamy historię, wedle której to państwo wyspiarskie miałoby zaraz zatonąć. Zaledwie kilka metrów nad poziomem morza, częste tsunami-... standard.
• Ludność Malediwów liczy sobie niespełna czterysta tysięcy mieszkańców przy powierzchni całkowitej dwustu dziewięćdziesięciu ośmiu kilometrów kwadratowych.
• Państwo utrzymujące się z usług i połowów ryb. Ładne rybki, podwodne hotele, śliczne panie na ślicznych plażach.
Powrót do góry Go down
Portugalia

Portugalia


Liczba postów : 566

Prawie wcale nie mam autostrad. Empty
PisanieTemat: Re: Prawie wcale nie mam autostrad.   Prawie wcale nie mam autostrad. Icon_minitimeWto Sty 26, 2016 7:11 pm

Akcept
Powrót do góry Go down
 
Prawie wcale nie mam autostrad.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Prawie jak Słowacja
» Prawie jak Słowenia
» CB - Event Prawie Średniowieczny

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Ekipa!  :: Pozostałe :: Archiwum KP-
Skocz do: