Ekipa!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Niech ktoś zatrzyma te karuzele śmiechu! A nie- To tylko moje życie.

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość




Niech ktoś zatrzyma te karuzele śmiechu! A nie- To tylko moje życie. Empty
PisanieTemat: Niech ktoś zatrzyma te karuzele śmiechu! A nie- To tylko moje życie.   Niech ktoś zatrzyma te karuzele śmiechu! A nie- To tylko moje życie. Icon_minitimeNie Kwi 10, 2016 10:00 pm

Imię:  
Taurys

Nazwisko:
Laurinaitis

Charakter:  
Litwin; niepewny siebie, troszczący się o innych, wstydliwy pantoflarz. Nic bardziej mylnego. Taurys jest osobą jak najbardziej zdecydowaną i pewną swoich przekonań. Na pewno nie da się tego stwierdzić na pierwszy rzut oka, ale tutaj ujawnia się jego kolejna cecha - jest zamknięty na nowe, bliższe znajomości i otacza się "murem ochronnym". Nie uważa, aby było dobrym to, że wszyscy dookoła są świadomi jego nastrojów bądź zdania na niektóre tematy. Właśnie z tego powodu stara się w danym towarzystwie zachowywać odpowiednio, co często oznacza niechciane konsekwencje, ale Taurys jest na nie zazwyczaj przygotowany. Można to nazwać manipulacją, a raczej kreowaniem siebie w oczach innych, chociaż sam Litwin woli określenie "dobre wychowanie". W końcu nie wypada powiedzieć, że się czyjś problem bagatelizuje. Czy to dobre podejście? Cóż, Litwa chętnie wysłucha cudzego zdania na ten temat, ale i tak będzie postępował po swojemu.
Co się tyczy relacji bliższych, w tej sprawie często pod wpływem emocji odkłada na drugi plan swój interes. Do czasu. Ma swoje granice i jego cierpliwość możne się wyczerpać. Nie jest osobą głupią ani naiwną, więc, jeśli będzie wykorzystywany, szybko zmieni swoje podejście do danego znajomego, przyjaciela czy nawet członka rodziny. Bardzo nie lubi być traktowany jako podnóżek lub osoba drugiej kategorii. Takie odnoszenie równa się z litewską złością i jak najszybszym usunięciem się ze znajomości. Ewentualnie próbami, jeżeli sytuacja nie jest łaskawa.  
Nie lubi, kiedy inni się o niego martwią, a swoje problemy musi rozwiązać sam. Jest wręcz uczulony na opiekuńcze podejście wobec swojej osoby. Uważa się za człowieka rozsądnego i odpowiedzialnego, co oczywiście jest w większym stopniu prawdą, ale brak pomocy w niektórych kwestiach może doprowadzić tylko do ruiny. Czasami potrzeba drugiej osoby w najmniej odpowiednim momencie. Taurys nie chce przyjąć tego do wiadomości i odtrąca bliższe sercu osoby, gdy zaczynają się o niego troszczyć. Rozwiąże problem sam albo w ogóle.
Jak można już zauważyć, po wyższych opisach Litwin jest też uparty - okropnie. Oczywiście może ustąpić, ale dopiero po długiej rozmowie lub analizie, a nie zawsze jest na nią czas. Poza tym, swoje przeżył i nie uważa, aby inni byli od pouczania go. Też nie patrzy na siebie jak na kogoś nieomylnego. Nigdy w życiu. Nie jest przecież Gilbertem, prawda? Jest w stanie zaakceptować popełniony błąd czy posłuchać kogoś... starszego. Ewentualnie bardziej doświadczonego w kwestii, która Litwina nigdy nie dotyczyła.
Mimo wewnętrznego, czyli emocjonalnego zamknięcia, jest człowiekiem bardzo rozmownym i towarzyskim. Nie zawsze rozumie żarty, wręcz często bierze je na serio bądź zwyczajnie go irytują i zaczyna fukać pod nosem jakieś niezrozumiałe komentarze. Cóż, oczywiście w odpowiedniej sytuacji.
Czyli na wszystko jest odpowiedni moment i chwila, a do wszystkiego jest odpowiednie słowo. Wystarczy tylko poczekać cierpliwie, co Litwa najczęściej robi. Porywczość to nie cecha jego charakteru. Jest raczej spokojny, stonowany, co wygląda tak jakby mówił wszem i wobec " I don't care, I love it". Lecz tak nie jest. Fogle. Może troszke-
Wygląd :
Litwin mierzy sobie mniej więcej 180 centymetrów wzrostu. Bardziej mniej niż więcej, ale ma na pewno powyżej 175 cm. Mimo tego wcale nielichego wzrostu, Taurys nie jest idealnie zbudowany. Człowiek z niego raczej chudy i smukły. Oczywiście, pewne zarysy mięśni posiada, ale są one widoczne dopiero po ściągnięciu koszulki. Gdy Litwin jest w ubraniu nic nie wskazuje na to, aby był mężczyzną dobrze zbudowanym.
Oczy ma jasne, momentami wydają się bardziej zielone, momentami niebieskie. W dowodzie muszą mu pisać: inny. Cóż, taki już jego los! Włosy ma koloru brązowego i sięgają one do ramion. Wiąże je, najczęściej w kucyka lub w wątpliwej urody koka, z którego z każdej strony wychodzą pojedyncze kosmyki włosów.
Cerę ma jasną, wręcz bladą. Chociaż to zależy od pory roku, bo wiadomo, że podczas wiosny i lata będzie bardziej opalony niż w zimowych i jesiennych miesiącach. Preferuje luźne ubrania, ale na wyjątkowe okazje potrafi się ubrać odpowiednio szykownie i elegancko.


Ciekawostki:
-Taurys był przez długie lata bardzo negatywnie nastawiony do Feliksa, teraz stara się to... znormalizować,
-Pod koniec potopu szwedzkiego Litwa miała brać udział w rozbiorze Polski, który ostatecznie nie doszedł do skutku( mieli rozbierać Polaka z Brandenburgią, Szwecją, Kozakami i Siedmiogrodem),
-bardzo popularnym sportem na Litwie jest koszykówka,
-na Litwie walutą jest euro Pisze o tym, bo sama dowiedziałam sie dopiero w tym roku. Szejm. 'D,
-język litewski należy do grupy języków bałtyckich razem z łotewskim.
-największa twierdza w Rzeczypospolitej Obojga Narodów znajdująca sie w Lachowiczach to ta, która w 1660 odparła czterokrotny szturm Rosja. Nazywana była, przez żyjących wtedy ludzi "litewską Jasną Górą",


Ostatnio zmieniony przez Litwa dnia Pią Kwi 15, 2016 3:23 pm, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Go down
Kraj Basków
Admin
Kraj Basków


Liczba postów : 1015

Niech ktoś zatrzyma te karuzele śmiechu! A nie- To tylko moje życie. Empty
PisanieTemat: Re: Niech ktoś zatrzyma te karuzele śmiechu! A nie- To tylko moje życie.   Niech ktoś zatrzyma te karuzele śmiechu! A nie- To tylko moje życie. Icon_minitimeNie Kwi 10, 2016 10:29 pm

Akcept.
Powrót do góry Go down
 
Niech ktoś zatrzyma te karuzele śmiechu! A nie- To tylko moje życie.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Ekipa!  :: Pozostałe :: Archiwum KP-
Skocz do: