Ekipa!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Ja tylko chcę zostać państwem.

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość




Ja tylko chcę zostać państwem. Empty
PisanieTemat: Ja tylko chcę zostać państwem.   Ja tylko chcę zostać państwem. Icon_minitimePon Kwi 11, 2016 8:46 pm

Ja tylko chcę zostać państwem. E4CuJMQ

Nazwa: Turecka Republika Cypru Północnego

Imię i nazwisko: Tarkan Adnan

Data urodzin: 15 listopada - ogłoszenie niepodległości

Ludzki wiek: 12 lat

Wygląd: Mały Turek. Serio. No dobra, nie do końca, ale bardzo go przypomina. Niski chłopiec, mierzący sobie nie więcej niż sto trzydzieści centymetrów. Ma oliwkowy kolor skóry, tak jak Turcja. Do tego bursztynowe oczy. Ciężko stwierdzić jakiego koloru ma włosy gdyż prawie zawsze ma na głowie fez, dokładnie taki sam jak nosi Turek czyli czerwony z czarnym frędzlem. Jeśli jednak już ktoś przypadkowo zobaczy chłopca bez owego fezu na głowie będzie mógł podziwiać krótko ścięte, ciemno-brązowe włosy. Również bardzo przypominające włosy Turka. Nie ma on jednak loczka, który jest zarówno u Turka jak i Greka na głowie. A jak się nosi nasz mały klon Turka? Cóż, najczęściej ma na sobie brązowe spodnie z szerokimi nogawkami, włożonymi w długie, szare buty. Na górną część odzienia składa się biała koszulka na guziki z szerokimi i zdecydowanie za długimi rękawami. Kiedy trzyma ręce w dół, nie widać jego dłoni. Na koszulkę ma założoną brązową kamizelkę, nieco jaśniejszą od spodni.

Charakter: Pomimo bycia dzieckiem Tarkan jest raczej cichy i spokojny. Ma bardzo monotonny głos, a jego twarz nie wyraża zbyt wielu emocji. Grzeczny z niego maluch, stara się nie robić nikomu problemów. Pragnie być uznany przez inne państwa za samodzielnego aby móc dorosnąć. To jedno z jego największych marzeń, być dorosłym. Niestety póki co tylko Turcja uznaje go za państwo. Rywalizuje otwarcie z Sealandem w byciu zauważonym i wygrywa z nim póki co gdyż Sealandu nikt nie uznaje za państwo. Tarkan uwielbia bawić się ze swoim starszym bratem, Cyprem pomimo spięć jakie czasem między nimi występują. Stara się być miły dla każdego i robić wrażenie dojrzałego aby pokazać, że jest godzien bycia państwem. Próbuje być odważny i stawiać czoła przeciwnościom jednak te nieraz go przerastają, a wtedy chłopak szuka pomocy. Jakby nie patrzeć ciągle jest dzieckiem i sam nie jest w stanie zbyt wiele zdziałać.
Potrafi sam sobie przygotować jedzenie, zna się na gotowaniu choć jego potrawy nie są idealne. Zawsze przypadkiem coś zepsuje, ale mimo wszystko to co przygotuje jest całkiem smaczne. Jeśli jednak w pobliżu jest ktoś dorosły to woli ową osobę ładnie poprosić o zrobienie posiłku.
Chłopiec uwielbia towarzystwo kobiet. Pomimo bycia dzieckiem potrafi docenić ich wdzięk i nawet całkiem ładnie skomplementować. Cóż, widocznie zarywanie do kobiet otrzymał w genach po ojcu. Lubi kiedy kobiety noszą go na rękach, bo można się przytulić. Poza tym strasznie mu brakuje matki i jeśli tylko Turek znajdzie sobie dziewczynę chłopiec od razu zacznie ją nazywać mamą.

Relacje:

Turcja - ojciec. W końcu to Turcy założyli jego małe państwo. Uwielbia tego mężczyznę, on jako jedyny uznaje TRNC za państwo. Tarkan uważa, że Sadik jest miły i przyjazny. Zawsze staje po jego stronie i nie wybaczy nikomu kto spróbuje skrzywdzić Turka. Mężczyzna jest dla niego prawdziwym wzorem i dlatego stara się naśladować jego ubiór.

Grecja - jedno słowo. Nienawiść. To przez niego Cypr czasem atakuje TRNC i występują między nimi spięcia. Uważa Heraklesa za naprawdę okropną osobę i krzyczy na niego gdy widzi jak ten zaczyna kłócić się z Turkiem.

Cypr - przyrodni brat. Razem mieszkają na jednej wyspie i dzielą ją między sobą. TRNC lubi swojego brata i pomimo krzywd, które ten my wyrządził nie odczuwa wobec niego nienawiści. Uważa, że całą winę za to ponosi Grecja, który mąci Cyprowi w głowie swoimi gadkami. Chłopiec stara się przekonać Cypr, że Turek to bardzo miły mężczyzna.

Sealand - Tarkan przyjaźni się z tym blondynkiem. Czasem zdarza im się walczyć i kłócić gdy TRNC wytyka mu, że nikt nie uznaje go za państwo, a TRNC jest uznawany przez Turcję.

Wy - najlepsza przyjaciółka. Świetnie się dogadują i lubią spędzać ze sobą czas. Dzielą datę urodzin i starają się je świętować razem kiedy tylko to możliwe.

Azerbejdżan - darzy TRNC sympatią, z wzajemnością. Tarkan wie, że Azerbejdżan chciałby uznać go za niepodległe państwo, ale nie zrobi tego z powodu szantażu ze strony Cypru, który uzna Nagorno-Karabakh jeśli ten uzna TRNC.

Bangladesz, Pakistan - jest wdzięczny tej dwójce, że uznali go za państwo choć później musieli cofnąć swoje słowa przez presję ze strony ONZ. Lubi ich mimo wszystko bo wie, że nie mieli wyboru i musieli zmienić zdanie.

Ciekawostki:
- republika jest uznawana tylko przez Turcję, Nachiczewańską Republikę Autonomiczną i Organizację Współpracy Islamskiej
- powierzchnia całkowita wynosi 3 355 km²
- mocno uzależniona od Turcji, która wspiera republikę w wielu aspektach
- republika ma 19 gatunków endemicznych roślin
- latem temperatura w niektórych częściach republiki może podskoczyć nawet do 45 stopni Celsjusza
- temperatura wody waha się w granicach 16-28 stopni Celsjusza
- turystyka jest bardzo ważnym źródłem dochodów
- większość bo aż 99% mieszkańców wyznaje Sunnizm (odłam Islamu). Nie są oni jednak konserwatywni i wielu z nich nie przestrzega zasad religii. Alkohol jest powszechnie spożywany, a kobiety nie noszą nakryć na głowę. Mężczyźni jednak są w większości obrzezani. Religia mimo wszystko pełni ważną rolę w ich życiu.
- poezja jest najbardziej rozwiniętą i rozpowszechnioną formą literatury

- Tarkan jest niezwykle śmiały wobec kobiet
- Potrafi grać na kilku instrumentach, szczególnie na skrzypcach
- Ze śpiewaniem już trochę gorzej
- Uzależniony od słodyczy
Powrót do góry Go down
Finlandia
Admin
Finlandia


Liczba postów : 1098

Ja tylko chcę zostać państwem. Empty
PisanieTemat: Re: Ja tylko chcę zostać państwem.   Ja tylko chcę zostać państwem. Icon_minitimeWto Kwi 12, 2016 10:27 am

Akcept.
Powrót do góry Go down
 
Ja tylko chcę zostać państwem.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Ja chcący stać się państwem!
» CB - I ty możesz zostać detektywem
» Event na cb - I ty możesz zostać detektywem

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Ekipa!  :: Pozostałe :: Archiwum KP-
Skocz do: