Ekipa!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 CB - Bek tu skul

Go down 
AutorWiadomość
Finlandia
Admin
Finlandia


Liczba postów : 1098

CB - Bek tu skul Empty
PisanieTemat: CB - Bek tu skul   CB - Bek tu skul Icon_minitimePon Sie 08, 2016 7:50 pm

[20:11:13] * Finlandia *Szkoła jak szkoła, składa się w zasadzie z dwóch budynków. W pierwszym, z czerwonej cegły, na piętrze znajdują się klasy, toalety i aula. Na parterze są kuchnia, stołówka, różnorakie pomieszczenia techniczne, biblioteka oraz sala gimnastyczna. W toalecie przy kanciapie woźnej najlepiej łapie wifi. Na dziedzińcu znajduje się fontanna z sową noszącą ślady intensywnego pocierania po nosie, woda niemal nigdy nie płynie.*
[20:11:40] * Finlandia *Drugi budynek został kiedyś pomalowany na dość nieszczęśliwie dobrany, zielony kolor i tak już zostało. To tutaj właśnie śpią uczniowie, przeważnie po kilka osób w jednym pokoju. Są tu też łazienki i mały „salonik” tudzież „pokój socjalny”, gdzie można usadzić zmęczone cztery litery na pufie. Szkoła ma też swoje boisko. Oczywiście, alkohol, czy inne używki są zabronione.*
[20:11:49] * Finlandia *Ograniczcie też zbieranie na 500+*
20:12:40] * Finlandia *A kim jesteście wy? Uczniami, znacie się, chodzicie ze sobą na zajęcia, niektórzy z was mieszkają ze sobą w tych samych pokojach. Natalia to Szkolna Piękność, która wzbudza co najmniej obfite zainteresowanie w męskiej części szkoły. W tym samym pokoju, co Natalia mieszkają też Rin i Eskarne. Eskarne to prymuska i gwiazda koszykówki, natomiast Rin jest Dziewczyną z Wymiany i swoimi egzotyczną urodą oraz zachowaniem wzbudza pewną sensację.*
[20:13:05] * Finlandia *Lukas jest hipsterem, nosi wszędzie jakieś mądre książki (czy je czyta to nie wiadomo) i jest nie-mainstrimowy na maksa. Duszan to bohater ostatniego melanżu – zrobił coś dziwnego, cała szkoła o tym gada, ale wersji jest milion i nikt nie wie, która prawdziwa. Scott natomiast planuje zostać raperem. Chłopaki zamieszkują jeden pokój.*
[20:16:50] * Finlandia *Dostaliście na zajęciach zadanie, by w grupach przygotować krótkie scenki do konkretnych tytułów. Zostało już mało czasu (24 godziny), więc wypadałoby się za to w końcu może jednak zabrać. Grupa w składzie Duszan, Eskarne i Natalia przygotowują scenkę pt. „Hans, następnym razem wyrwij zawleczkę”. Eduard, Lucas, Scott i Rin na doczepkę mają wymyślić coś do „Owce, pierścień, Mordor”. Rin jest z wymiany, więc i tak nikt od niej niczego nie wymaga.*
[20:17:16] * Finlandia *Edek to bogaty dzieciak, którego ojca stać na wykupienie mu oddzielnego pokoju, żeby się nie bratał z plebsem*
[20:18:36] * Finlandia *woźna właśnie wymyła korytarz, więc jest mokro*


[20:24:20] BohaterImprezy!Słowenia : *Chciał znaleźć Eskę i Tasię ale wpadł w poślizg na podłodze*
[20:25:36] @ raper!Szkocja : Gdy cię pierwszy raz ujrzałem poczułem w ustach piach, serce do gardła mi skoczyło, a w spodniach- *rapuje* ...cholera, nie mam rymu do piachu.
[20:26:08] Szkolna Piękność!Białoruś : *stoi przed biblioteką, żuje gumę i myśli o tym, jakie życie tu jest do dupy*
[20:26:41] bogaty!Edek : *dlaczego on ma niby być w grupie z plebsem? Nie rozumiał tych głupich zajęć, gdzie musieli współpracować. On sam potrafiłby wszystko zrobić. Był mądry i bogaty, to mu wystarczyło. Urodą też oczaruje i dobra ocena gwarantowana. Ale nie, musieli mu dać jakiegoś pseudo rapera i hipstera. Jedynie Rin wydawała mu się ciekawa, była osobą z wymiany, więc kimś zupełnie nowym. Westchnął, zgarniając książki z ławki i wychodząc powoli z klasy. O mało się nie wyglebał na świeżo wymytej podłodze.*
[20:27:12] Hipstah!Lukkie : Uznaj, że to wiersz biały i nie musi się rymować, ani mieć przecinków. *uprzejmie podpowiedział Scottiemu poprawiając okulary, które nosi dla szpanu*
[20:27:37] @ raper!Szkocja : "Ujrzałem cie w snach", rymuje się. *notuje rymy w notatniczku*
[20:28:22] BohaterImprezy!Słowenia : *Wpadł na zgredka. Spojrzał mu głęboko w oczy a potem się wywalił* ....
[20:28:32] Hipstah!Lukkie : Powtarzasz "ujrzałem". To źle widziane w sztuce jak coś się powtarza. *stoi przy ławce, bo kupił nowe rureczki i nijak w nich nie usiądzie*
[20:28:38] Orient!Nauru : *nie wiedziała, co tu w ogóle robi. No wiecie, nawet nie może udawać, że się czymś zajmuję*
[20:30:25] Szkolna Piękność!Białoruś : *wygląda kogokolwiek*
[20:30:31] @ raper!Szkocja : To nie cholerny wiersz, tylko prawdziwa sztuka, czaisz?

[20:31:32] * Finlandia *z kanciapy woźnej słychać śmiech i bulgotanie czajniczka*

[20:32:37] Hipstah!Lukkie : Pewnie, że czaję. Wydaje ci się, że z kim niby rozmawiasz? *ą ę* Dlatego nie możesz się powtarzać, bo to banalne i prostackie. *guru*
[20:33:06] @ raper!Szkocja : Bo tworzę dla prostych, nie? Ale wszyscy będą znać moje kawałki, mówię ci.
[20:33:49] bogaty!Edek : *wyminął osoby, z którymi był w grupie i skierował się w stronę biblioteki. Tam będzie najłatwiej skoncentrować się na pracy. Miał gdzieś, że mają pracować w grupie, sam może coś zrobić. Uśmiechnął się, widząc niedaleko Natalię. Zdecydowanie zasługiwała na swój pseudonim. Edek był jednym z tych nieszczęśników, którzy się w niej kochali* Dzień dobry *uśmiechnął się do dziewczyny i poprawił okulary*
[20:35:38] Szkolna Piękność!Białoruś : *oho, to ten bogaty dzieciak, normalnie by nie odpowiedziała, ale w sumie, może będą jakieś korzyści, jak się z nim trochę zakoleguje* *patrzyła na niego przez chwilę* Cześć.
[20:36:15] Hipstah!Lukkie : Ale prostota nie może być banałem. Nie aż takim!
[20:37:25] @ raper!Szkocja : To nie jest banał!
[20:38:52] bogaty!Edek : Żałuję, że nie jesteśmy w jednej grupie na zajęciach. Mam wrażenie, że trafiłem na frajerów. A jak Twoja grupa, Natalko? *ja zwykle pewny siebie, czarujący uśmiech.*
[20:39:01] bogaty!Edek : *jak
[20:39:10] Orient!Nauru : *stwierdziła, że czas na spacer, bo czemu nie. Przy okazji mogła zaczepić Duszana, bo coś kręcił się po korytarzu* Przepraszam?
[20:40:34] Hipstah!Lukkie : Jest! To jest- to jest okropne! Żadna sztuka nie może opierać się na powtarzaniu, bo- bo wtedy to jest brak postępu!
[20:40:38] Szkolna Piękność!Białoruś : *wzruszyła ramionami* Mało w tej szkole osób, które by mnie zainteresowały.
[20:41:53] @ raper!Szkocja : Ale na co postęp?! To są uniwersalne prawdy! Śpiewam o miłości, czaisz? Miłość jest stała.
[20:42:40] Hipstah!Lukkie : Ale to już wszyscy słyszeli! Nikt nie chce słuchać w kółko o tym samym. To takie- *le gasp* mainstreamowe, czaisz? *DDD:*
[20:42:57] BohaterImprezy!Słowenia : *Spojrzał na Rin z poziomu podlogi. Wdtał nieco nazbyt energicznie mocno zmieszany. Zaczereienil się dziewiczo*
[20:43:08] BohaterImprezy!Słowenia : T-tak? S-stało się coś?
20:43:47] bogaty!Edek : Jak widzę i tu mamy podobne zdanie *zobacz, jak wiele mamy wspólnego. Do tego ty piękna, ja mądry. Idealna z nas by była para* Wybierasz się gdzieś?
[20:44:46] @ raper!Szkocja : To o czym mam rapować?!

[20:45:15] * Finlandia *Eskarne oberwała dziś od jakiegoś tępaka na treningu i właśnie wyszła od pielęgniarki po zaaplikowaniu kropli na żołądek w ramach leczenia obolałej ręki. Jakby jeszcze tego było mało - wyszła prosto na jakichś dwóch frajerów, kłócących się o sztukę*

[20:45:44] Szkolna Piękność!Białoruś : *sugerujesz, że jestem głupia? :III* Ach, jak ci idioci przyjdą, to zobaczę, co będą robić, ale i tak jakoś nie zależy mi na tej ocenie.
[20:46:13] Orient!Nauru : Szukałam...*machnęła ręką, szukając słowa* Uciekł mi wyraz....No, przejścia do miesca, gdzie no...*potarła czoło* Książki są
[20:47:39] Hipstah!Lukkie : O-... miłosci, ale inaczej! D:
[20:47:42] BohaterImprezy!Słowenia : ... *Podrapał się po nosie* ... w-wejścia do biblioteki?
[20:47:53] bogaty!Edek : *nie, tylko troszkę mniej mądra ode mnie c;* No mi na ocenie zależy, rozumiesz. Oczekiwania rodziców i takie tam *machnął ręką* Temat śmieszny, ale coś się wymyśli. Chciałem zajrzeć do biblioteki.
[20:48:50] Szkolna Piękność!Białoruś : E tam *machnęła ręką* sporo czasu jeszcze masz.
[20:49:37] Orient!Nauru : O, tego! Nie wejścia, w sensie. Biblioteki *zadowolona, że udało jej się porozumieć*
[20:50:19] BohaterImprezy!Słowenia : Mam cię zaprowadzić? Potrzebujesz w czymś pomocy? Pewnie czujesz się zagubiona...
[20:50:33] @ raper!Szkocja : Nie można inaczej! Przekaz jest tylko wtedy, gdy walisz prosto z mostu!
[20:51:29] bogaty!Edek : 24 godziny to niezbyt dużo, a w nocy biblioteka jest zamknięta, nie? W nocy to przy laptopie posiedzę *i ponerdzę na blogu i innych nerdowskich stronach*
[20:51:49] Orient!Nauru : *Duszan - mistrz interpretacji* Jeśli to nie problem, to możesz mnie zaprowadzić8
[20:51:53] Hipstah!Lukkie : Ugh- To prostackie! I takie... niskie! D:
[20:52:34] @ prymuska!Bask : *"profesjonalna" pomoc medyczna pozostawiała wiele do życzenia, więc trzeba będzie jeszcze jakiś okład na to stłuczenie zrobić, czy coś... no nic dziwnego, że Eska w za dobrym humorze nie była. Jeszcze miała pecha natknąć się na ludków zajętych jakąś dyskusją* ...
[20:53:02] Szkolna Piękność!Białoruś : Ach, to ty masz własny pokój, hm? *podeszła bliżej niego i lekko się uśmiechnęła*

[20:53:17] * Finlandia *jedna woźna wyjrzała ze swojego leża* czego po mokrym chodzą?

[20:53:46] BohaterImprezy!Słowenia : Żaden problem~ *Ruszył już w kierunku biblioteki. Olał woźną* Z czymś jeszcze ci pomóc?
[20:54:33] @ raper!Szkocja : T-tak?! To patrz, kuźwa, patrz. Patrz. *podszedł do Eskarne* I choćbym przez sto lat nie widział twojego ciała, chciałbym, abyś co noc coś brała, na życie wieczne, bo bez niego, ja sam też będę do niczego *Zarapował Esce coś z głowy >:C i spojrzał na Lukasa*
[20:54:37] bogaty!Edek : *skinął głową* Calusieńki pokój tylko dla mnie. Przynajmniej nikt mi nie nabrudzi i nie nabałagani *czyścioch, ale jeszcze nie pedant. Po prostu lubi mieć porządek*
[20:55:11] Hipstah!Lukkie : *kamienna twarz i patrzy na reakcję Eski*
[20:55:21] Orient!Nauru : *obejrzała się jeszcze na woźną* Przepraszamy *rzuciła ze skruszoną miną* Hm, może podpowiesz jakąś ciekawą książkę?
[20:56:00] Szkolna Piękność!Białoruś : *Białka też pedantka, idealnie* Och, to świetnie. Może wpadnę wieczorem, hm? *ściszyła głos* Mam flaszkę, brat mi zostawił, a z tymi dzikuskami u mnie, to szkoda gadać.

[20:56:36] * Finlandia *woźna miała minę, jakby potępiała Rin pięc pokoleń wstecz* tera to tyle da *obróciła się i jeszcze z daleka można było słyszeć "Grażyna, tu jest ta czarna Chinka..."*


[20:58:29] bogaty!Edek : *nauka i pisanie pracy czy wieczór ze szkolną pięknością? Wybór był oczywisty* Nie mam nic przeciwko, chętnie cię ugoszczę u siebie *uśmiechnął się ciepło* Teraz wybacz, popracuję jednak troszkę *po tych słowach wszedł do biblioteki*

[20:59:43] * Finlandia *Edek, twoim oczom ukazał się duży plakat ostrzegający o tym, że konopie zabijają, do tego krzywo przylepione fotki okładek jakichś książek w stylu "My, dzieci z dworca zoo', czy "Hera, moja miłość"*


[20:59:59] @ prymuska!Bask : *nie ogarnia, co to za cyrki i o co chodzi, wie tylko, że ręka ją boli* Macie jakiś apap, czy coś? *chociaż od rudego pożyczać leki to chyba niezbyt bezpiecznie*
[21:01:07] Szkolna Piękność!Białoruś : *no, to idealnie, nie napracuje się dziś, plus zaplusuje u bogatego* *oparła się o ścianę pod biblioteką i wypatruje kogoś ze swojej grupy*
[21:01:16] @ raper!Szkocja : *popatrzył na Lukasa z takim "A patrz teraz!"* Kocham cię.
[21:01:19] BohaterImprezy!Słowenia : Ciekawą? Może władca pierscieni skoro macie taki temat? Chyba że już czytałaś... Macie już jakiś postęp?
[21:03:44] Hipstah!Lukkie : ..... *no nie. Jego mina wyraża absolutny brak zaimponowania. Żal mu Scottiego, bo tak spjepszyć...* ... Mam bezglutenowe batony muesli, jeśli ci to pomoże.
[21:05:15] Orient!Nauru : Czytałam, ale...*chrząknęła cicho* Moja grupa wydaje się *głupia* niezbyt aktywna.
[21:05:28] bogaty!Edek : *spojrzał krzywo na plakaty po czym podszedł do bibliotekarki i poprosił o książkę o owcach. Władcę Pierścienia znał, ale musiał poznać zachowanie owiec by coś więcej wykombinować z nimi*
[21:06:07] bogaty!Edek : *ja Ci dam "głupia" >c*
[21:06:18] BohaterImprezy!Słowenia : A-ach. Fakt. Scottie i ten idio... znaczy przemiły Edward... *Uśmiechnął się nerwowo* Ja mam chyba trochę więcej szczęścia...

[21:06:57] * Finlandia *Bibliotekarka była ubrana jak papużka i coś tam wygrzebała jakaś encyklopedię zwierząt, przewodnik po Australii oraz poradnik hodowcy*

[21:07:50] Orient!Nauru :  A jak wam idzie?
[21:09:07] @ prymuska!Bask : *popatrzyła na rudego, na poważnie tego, co powiedział, nie wzięła* Weź może z kogoś innego idź żartować. *pokręciła głową* Za batony podziękuję.
[21:09:43] BohaterImprezy!Słowenia : Eskarne gdzieś wsiąknęła... Ale mam już kilka pomysłów... Może spróbujecie cos o Nowej Zelandii? Tam masz wszystko...
[21:11:17] Szkolna Piękność!Białoruś : *ee, to jeśli Dusia z Nau są przed biblioteką, to ich obserwuje*
[21:11:28] bogaty!Edek : *po chwili namysłu wziął encyklopedię i poradnik hodowcy, usiadł gdzieś w kąciku przy stole i wziął się za czytanie*
[21:11:36] @ raper!Szkocja : Widzisz?! Na bezpośredniość zareagowała lepiej! ...ten, a, sairy, nie mam apapu ani nic.
[21:15:07] Orient!Nauru : Może...ale to wymagałoby dogadania się z Lukasem i Scottem *ahahahaha....ta....*
[21:15:32] Hipstah!Lukkie : Ale to już nie był rap, tylko poniżenie swojej godności do poziou mainstreamu...
[21:16:32] BohaterImprezy!Słowenia : Możesz zawsze udawać, że nie rozumiwsz co mówią i tylko ładnie wyglądać *Puścił jej oczko* Lukasowi może by się spodobała wersja z owcami jako bohaterami... W-wiesz... taka hipsterka...
[21:17:58] @ prymuska!Bask : O czym wy w ogóle gadacie? *jak już ją zaczepili, to może przynajmniej pozna powód*
[21:19:07] Orient!Nauru : Lukas jako owca? *zastanowiła się nieco i parsknęła śmiechem* Byłoby ciekawie
[21:19:33] @ raper!Szkocja : Lukas twierdzi, że mam rapować, jakbym był na prochach, a ja wolę prosto.
[21:19:43] Hipstah!Lukkie : *jestę mięciutki i pro-ekologiczny. Sama wełna. Bardzo vege*
[21:20:23] @ GrubyKujon!Fin : *jak patrzył na Baskę to od razu się robił zmęczony, ale postanowił się wtrynić w rozmowę, by się popisać* wiecie, że rap wymyślili murzyni?
[21:21:07] Hipstah!Lukkie : Niekoniecznie na prochach. Po prostu Scottie dobrze kombinuje, ale kompletnie nie łapie na czym polega sztuka. Nawet sztuka ulicy. *zmęczył się staniem, to się oparł o ławkę, bo dalej nie da rady usiąść* ... *zerk na Fina* Ty rasisto...
[21:21:25] BohaterImprezy!Słowenia : Owce sa wege i ekologiczne. Pasowałoby mu-~ *Doprowadził ją pod same drzwi* Dasz sobie sama już radę czy mam zostać twoim ochroniarzem?
[21:22:56] Szkolna Piękność!Białoruś : *podeszła bliżej Dusi*
[21:23:42] Orient!Nauru : Skoro chcesz zostać ochroniarzem, to nie będę narzekać. Mogę ci coś przy okazji pokazać *zerknęła przy okazji na Natalkę*
[21:24:53] BohaterImprezy!Słowenia : *Spojrzał na Białoruś* h-hej Tasiu... U-uhm... A dostanę wypłatę?
[21:24:58] BohaterImprezy!Słowenia : *wink*
[21:24:58] @ prymuska!Bask : Jak dorobi do tego odpowiednią ideologię, to spokojnie to przejdzie jako sztuka. Jak wszystko. *popatrzyła na Fina* Wiemy. Masz apap?
[21:25:03] bogaty!Edek : *przyswaja info o owcach. W sumie pasują do Władcy Pierścieni, bo żyją w stadach, a tam była drużyna.*
[21:25:47] @ raper!Szkocja : Ja tworzę sztukę, muszę łapać! No i kuźwa, jasne, że wiemy! Snoop Dog, 5Cent i reszta, nie? Murzyni same, poza Eminemem.
[21:26:32] Szkolna Piękność!Białoruś : Duszan, robisz ten projekt? :I
21:27:23] @ GrubyKujon!Fin : *wygrzebał z kieszeni spodni batona i dłubał paluchami przy otwarciu* a czemu niby? Murzyn to normalne słowo. Profesor Miodek tak mówi *nadął się* apapu nie mam *oznajmił ze sprytną miną* siostra na to brała no-spę *lepiej wie, co Esce dolega*
[21:28:20] Orient!Nauru : *Natalka i jej olśnienia, heh* Pewnie, mogę cię potem zaprosić na obiad.
[21:29:24] BohaterImprezy!Słowenia : *Spojrzał na Tasię a potem Rin* T-teraz...? N-no wiesz... Nie ma Eskarne a ja tutaj mam szansę na obiad z uroczą dziewczyną... *zaśmiał się nerwowo*
[21:31:06] Szkolna Piękność!Białoruś : Co ty, do cholery? Nie zamierzasz tego zrobić?
[21:31:33] Hipstah!Lukkie : Ale właśnie kompletnie nie łapiesz. *prychnął z pogardą* Nie rozumiem czemu tak bardzo chcesz kalsyfikować ludzi. To nie sprawiedliwe. Tacy się urodzili, nie ich wybór, że mają ciemniejszą karnację. I nie interesuje co jakiś rasistowski faszysta o stopniu profesora o tym mówi.
[21:33:32] Orient!Nauru : *niech się pokłócą, ona poczeka*
[21:34:45] BohaterImprezy!Słowenia : N-no nie teraz... masz w ogóle jakiś pomysł?
[21:34:59] @ prymuska!Bask : No-spa nie pomoże na stłuczenia, głąbie. *burknęła do Fina*
[21:35:45] Szkolna Piękność!Białoruś : Ale zrobisz ogólnie?
[21:36:15] BohaterImprezy!Słowenia : JA zrobię?
[21:37:21] Szkolna Piękność!Białoruś : No, z Eskarne, nie?
[21:38:17] Orient!Nauru : *zerknęła sobie na sufit*
[21:38:40] @ GrubyKujon!Fin : Ty w ogóle wiesz, co to jest faszyzm? To we Włoszech było, ogarnij *wgryzł się w batona, nadgryzając lekko papierek i wywołując kaskadę pokruszonej czekolady* mufumu *odparł Eskarne, przełknął* na twoim miejscu bym poszedł do pielęgniarki.
[21:38:45] @ raper!Szkocja : Sam nie umiesz wymyślić lepszych rymów!
[21:39:15] bogaty!Edek : *robi sobie notatki o owcach*

[21:39:34] * GrubyKujon!Fin *Edek, bibliotekarka gdzieś zerka na ciebie* za 20 minut zamykam.

[21:39:57] BohaterImprezy!Słowenia : ... a ty?
[21:40:18] Szkolna Piękność!Białoruś : Ja to ładnie przedstawię.
[21:40:42] bogaty!Edek : Dobrze, proszę pani, zaraz kończę *uśmiechnął się do kobiety uroczo*
[21:40:46] BohaterImprezy!Słowenia : ... no chyba nie.
[21:41:12] Hipstah!Lukkie : nie muszę. Ja nie zamierzam krzyczeć ludziom słabymi tekstami w twarz. * >:I * Fashyzm, to ty odstawiasz szufladkując tak ludzi! *święte oburzenie* *klapnąłby se, ale co zrobisz jak nogi nie zegniesz*
[21:41:55] @ raper!Szkocja : Bo twoje teksty są słabe! Moje są świetne.

[21:42:09] * GrubyKujon!Fin *Tonio kreuje się trochę na nowego Stachurę, łazi z gitarą, bo uważa, że wyrwie na nią laski. DO tego niestety trafił z kujonem do grupy i mają robić scenkę pt. "Pingwin w szafie".

[21:42:40] Szkolna Piękność!Białoruś : *wzruszyła ramionami* Skoro chcesz iść sobie na obiadek, to ode mnie niczego nie oczekuj. Aha, nie pomyl się przy pisaniu mojego nazwiska. *i poszła do łazienki*
[21:43:56] BohaterImprezy!Słowenia : *Zrobił się czerwony ze złosci* C-co za...!
[21:45:09] @ prymuska!Bask : *no załamać się idzie* Właśnie od pielęgniarki wyszłam. *a że pielęgniarka nie za bardzo wie, co z kontuzjami się robi, to trzeba samemu kombinować*
[21:47:22] Orient!Nauru : Widzisz, takie są te wasze piękności *wzruszyła ramionami*
[21:48:15] BohaterImprezy!Słowenia : Może i jest ładna ale głupia jak but. I wredna. *Otworzył przed Rin drzwi* P-proszę...
[21:48:25] @ GrubyKujon!Fin : Widać, że nie wiesz o czym mówisz, jakbyś wiedział to byś tak nie gadał, zajrzyj do książki albo wklep sobie w wikipedię nim otworzysz usta *rzucił do Nora, ciamkał batona* pokaż *wyciąga brudną w czekoladzie łapę do Baski* może masz wybitego palca?
21:50:00] Szkolna Piękność!Białoruś : *może i głupia i wredna, ale projekci k będzie miała za nic 8)*
[21:50:27] @ raper!Szkocja : Fuj, nie dotykaj jej :I
[21:50:39] Hipstah!Lukkie : Nie zajmuję się tekstami! Po prostu wiem jak nie powinny wyglądać! *próbuje zakatrupić to grube ustrojstwo wzrokiem* Udław się tym trującym czymś *batonem* ty ignorancki, imbecylu.
[21:51:02] Nowy Stachura!Hiszpania : *Szedł sobie przez korytarz jak zawsze ze swoją gitarą, przez którą nie mógł już nosić książek, więc zostawał mu tylko zeszyt od liceum. Przystojny jak zawsze. Szukał kolegi z którym mają razem coś szykować...ale nie obrazi się jak najpierw wpadnie na jakąś piękną laskę. Z daleka widział jak szkolna piękność od grupy się oddzieliła to wyszczerzył się do niej i puścił oczko*

[21:52:16] * GrubyKujon!Fin *Vuk to taki bully, Gnębiciel Słabszych, pech, w grupie z gitarzystą i kujonem, robią razem "Pingwina w szafie"*

[21:52:51] Orient!Nauru : *weszła ostrożnie do biblioteki* Dzień dobry

[21:53:07] * GrubyKujon!Fin *Bibliotekarka rzuciła Rin Spojrzenie* zaraz zamykamy, dziecko.

[21:53:26] Szkolna Piękność!Białoruś : *nie zauważyła Hiszpana, poszła do łazienki, żeby umyć ręce, zajęło jej to pewnie tylko z 3 minuty, od razu po tym wyszła na korytarz i oparła się o ścianę*
[21:53:26] BohaterImprezy!Słowenia : *Wszedł za nią* To poprosimy coś o owcach tylko...

[21:53:54] * GrubyKujon!Fin Atlasy można tylko w czytelni.

[21:55:07] @ prymuska!Bask : *cofnęła się przed łapą Fina* Nadgarstek stłuczony. :I
[21:56:55] bogaty!Edek : *wstał z krzesła z książkami żeby je oddać. Zobaczył Rin, dziewczynę z jego grupy, więc zaraz się uśmiechnął* Witam. Czyżby i tobie zależało na naszej grupowej pracy? Bo reszta chyba się do tego nie rwie.
[21:57:12] @ GrubyKujon!Fin : *oblizał paluchy* sam nie dotykaj *odgryzł się, ha* myślisz, że jak umiesz sklecić dwa rymy częstochowskie to komuś zaimponujesz *nadął się bardziej i zapowietrzył* nie umiesz nawet powiedzieć 'baton" i kto tu jest ignorantem? *rozbawiło go to aż mu podbródki latały* posmaruj maścią
[21:57:34] Orient!Nauru : A jakąś książkę do wypożyczenia *zerknęła na Eda* Myślę, no, że reszta grupy się do tego nie pali *ona też nie*
[21:57:44] Nowy Stachura!Hiszpania : *Ale on ją zauważył! Zanim ona wyszła to rozsiadł się z gitarą w strategicznym miejscu i zaczął grać. Piękność mogła słuchać!*

[21:58:22] * GrubyKujon!Fin *Bibliotekarce się wyraźnie nie chciało, wstała, przyniosła jakąś książkę "owieczka tusia"* bierzcie i zmykajcie, wszyscy, muszę zamknąć...

[21:58:38] @ raper!Szkocja : Nie jesteśmy w Częstochowie, idioto!

[21:59:46] * GrubyKujon!Fin *WSZYSCY czujecie już na sobie gorący oddech dedlajnu, bo się ściemnia, a rano na zajęcia potrzeba już mieć te scenki*


[22:00:36] Szkolna Piękność!Białoruś : *artyści jej się nie podobają, bo co tu z takiego, gra, śpiewa, nic poza tym, spojrzała na Hiszpana, a potem poszła do pokoju, może znajdzie Eskarne i spyta, co z projektem, bo przecież coś trzeba oddać*
[22:00:48] BohaterImprezy!Słowenia : To ja was może samych zostawię... Powodzenia. *Zmyl się z biblioteki i zaraz napisał seksemeska do Baski ''Gdzie jesteś o piękna?''*
[22:01:35] Hipstah!Lukkie : *wzdrygnął się* jesteś tak obrzydliwy, że nie mogę patrzeć. Wychodzę! *i wyszedł śmiesznie rozstawiając nóżki*
[22:02:33] bogaty!Edek : *oddał książki kobiecie* Dziękuję *zerknął na Rin jeszcze* Cóż, ich problem. Najwyżej ocen nie dostaną. *bo on nie będzie kłamał, że razem robili. Wyszedł z biblioteki i skierował się do pokoju. Trzeba posprzątać swój porządek przed przyjściem piękności i trochę ogarnąć scenkę.*
[22:02:43] GnębicielSłabszych!Serbia : *Skończył palić papierosa pod budynkiem szkoły. A co! Nauczyciele go nie złapią. Napisał SMSa do Fina: "Te, frajer. Gotowe już?" *
[22:03:44] Nowy Stachura!Hiszpania : ...kurde. *co on robił źle? Przecież miał gitarę! Wstał i napisał SMS do kujona. "Masz już coś zrobione, co nie? " bo on jeszcze nie! *
[22:04:05] @ GrubyKujon!Fin : *nagle zrobił się bardzo czerwony z oburzenia, bo dostał esemeski*
[22:04:06] Orient!Nauru : *wzięła coś tam z tą książką i poszła do pokoju*
[22:04:55] Szkolna Piękność!Białoruś : *usiadła w pokoju na łóżku, poczeka kilka minut, jak Eskarne się nie zjawi, to trudno, a potem pójdzie wziąć prysznic*
[22:05:52] bogaty!Edek : *wyciągnął laptopa jak już był w swoim pokoju, odpalił go i wziął się za sprzątanie. Niby nie było czego, ale on zawsze znajdzie jednak jakiś element nie pasujący do jego porządku.*
[22:06:04] @ prymuska!Bask : Dzisiaj żadnej maści już nie dostanę. *mruknęła. No dobra, mniejsza, popatrzyła, co za wiadomość jej przyszła. "Obok gabinetu pielęgniarki" - odpisała Duszanowi*
[22:06:25] @ GrubyKujon!Fin : A nie do zobaczenia! *rzucił do Nora i zaczał odpisywać Tośkowi "coś mam, ale jak nie pomożesz to powiem, że sam zrobiłem" a Serbowi: "chyba nie myślisz, że wszystko zrobię za was"*
[22:07:04] BohaterImprezy!Słowenia : *''Chcesz porobić projekt czy improwizujemy?''* ... *Zaczął iść do piel3gniarki*
[22:07:19] @ GrubyKujon!Fin : To była przenośnia, sprawdź sobie w słowniku, Scott
[22:09:11] @ raper!Szkocja : Sprawdzać, to zaraz będziesz czy masz wszystkie zęby. Te, mieliśmy coś zrobić na jutro?
[22:09:12] Nowy Stachura!Hiszpania : * " A o ja na to poradzę, że się zgubiłeś? Cały dzień Cie szukam! " z przerwami na podryw mniej lub bardziej udany*
[22:09:54] GnębicielSłabszych!Serbia : *"A czemu nie? Masz zrobić i ku*wa po krzyku. Do roboty, szczylu"*
[22:10:41] @ prymuska!Bask : Scenki w grupach przygotować. *odpowiedziała na pytanie rudego, w międzyczasie odpisując Duszanowi "No przydałoby się coś przygotować"*
[22:11:11] bogaty!Edek : *pokój posprzątany, więc złapał za laptopa i czekając na Natalkę zaczął pisać coś o scence. Takie tam, coś jak skrypt do przedstawienia*
[22:11:36] Szkolna Piękność!Białoruś : *skoro Eskarne nie przychodziła, to Natalka stwierdziła, że napisze jej sms'a:"Mam nadzieję, że dobrze sobie radzicie. Duszan powiedział, że dacie radę sami. Odwdzięczę ci się czymś potem", wcale nie, ale dobra ocena się przyda* *poszła się wykąpać*
[22:11:41] @ GrubyKujon!Fin : Teraz to ci nie powiem, wiesz, ze to groźba karalna? *napuszył się i odwrócił, by pójść do pokoju* Eskarne, miłego zadawania się z takimi *odpisywał TOśkowi "to chodź do pokoju, na coś się przydasz", a Serbowi "jak uzywasz przy mnie słów powszechnie uznanych za nieparlamentarne to tym bardziej"*
[22:12:31] @ raper!Szkocja : A z kim ja jestem w grupie?
[22:12:51] GnębicielSłabszych!Serbia : *Jak go ten kujon denerwował. "Gdzie jesteś, frajerze?" *
[22:12:57] BohaterImprezy!Słowenia : *Nie odpisał jej. Po prostu podszedł pod gabinet* Hej~
[22:14:05] Nowy Stachura!Hiszpania : ...*wzruszył ramionami. I tak nie było nikogo na korytarzu to poszedł do pokoju*
[22:14:17] @ prymuska!Bask : Z Timo raczej nie, bo by ci o tym wspomniał, z nami też nie... *wzruszyła ramionami* Nie wiem, musisz popytać pozostałych. Hej, Duszan.
[22:15:50] @ prymuska!Bask : *zerknęła jeszcze na wiadomość od Białki* ...
[22:16:34] @ raper!Szkocja : Te, Duszan, jestem z tobą?
[22:16:56] Szkolna Piękność!Białoruś : *wykąpała się, przebrała w jakieś luźniejsze rzeczy, wzięła flaszkę pod bluzkę, żeby tak na widoku nie trzymać, no :I i poszła pod pokój Eda, nie pukając ani nic, nacisnęła na klamkę*
[22:18:39] BohaterImprezy!Słowenia : Z Eduardem i Rin jesteś Scottie. U-uhm... Eskarne generalnie Tasia stwierdzila że nie robi z nami projektu...
[22:19:11] @ raper!Szkocja : A, to pewno już coś tam mają!
[22:20:15] bogaty!Edek : *zaraz spojrzał w stronę drzwi, bo jak to tak włamywać mu się do pokoju. Ale na szczęście to tylko Natalka* Witam w moich skromnych progach *uśmiechnął się do dziewczyny. Siedział na łóżku z laptopem na kolanach. Pokój bardzo zadbany. Na półce masa przeróżnych książek. Na ścianie plakat z jakimś zespołem metalowym. Ogólnie zwykły pokój nastolatka. Tylko schludny*
[22:20:42] @ prymuska!Bask : Najlepiej się ich podpytaj, bo nigdy nie wiadomo. *poradziła Scottiemu* Wiem, przed chwilą mi napisała...
[22:21:39] Szkolna Piękność!Białoruś : *nie odezwała się, szybko weszła, zamknęła drzwi od środka i postawiła butelkę na biurku*
[22:22:46] bogaty!Edek : Widzę, że od razu przechodzisz do rzeczy. *odstawił laptopa na biurko i podniósł się, by wyjąć szklanki z jednej z półek.* Niestety nie mam kieliszków.
[22:23:50] @ raper!Szkocja : Będę improwizował w razie czego.
[22:24:41] Szkolna Piękność!Białoruś : Nie musimy od razu, ale nie miałam gdzie tego trzymać. *usiadła na krześle przy biurku*
[22:24:49] BohaterImprezy!Słowenia : Dlatego proponuję zrobić to we dwoje a ja olać. Niech sobie sama robi...
[22:26:17] bogaty!Edek : Och, a co byś chciała najpierw? *postawił szklanki na biurku* Nie wolisz usiąść na łóżku? Pościel niedawno wyprana. *i na łóżko miękko, wygodnie*
[22:26:35] @ GrubyKujon!Fin : *doczłapał do pokoju, ciężko dysząc i pocąc się* Antonio, no, chociaż ty poszedłeś po rozum go głowy *odpisał Serbowi "w pokoju z Antoniem, on coś chce robić"*
[22:27:15] Szkolna Piękność!Białoruś : A co proponujesz? *spojrzała na szklanki* Bez różnicy.
[22:28:09] GnębicielSłabszych!Serbia : *Nawet nie odpisał, tylko tam właśnie polazł*
[22:28:46] @ prymuska!Bask : No, z improwizacją to sobie raczej poradzisz. *powiedziała do Szkota, po czym spojrzała na Dusia* Nie wiem, jak nauczyciel to przyjmie. Tak czy siak trzeba tę scenkę zrobić, nie ma co się oglądać.
[22:29:58] bogaty!Edek : Nie wiem co lubisz, nie rozmawiamy ze sobą zbyt dużo. *usiadł wygodniej na łóżku* Tu po prostu wygodniej. *zastanowił się chwilkę* Mam jakieś planszówki jeśli lubisz grać. Albo możemy pograć w coś z piciem.
[22:28:46] @ prymuska!Bask : No, z improwizacją to sobie raczej poradzisz. *powiedziała do Szkota, po czym spojrzała na Dusia* Nie wiem, jak nauczyciel to przyjmie. Tak czy siak trzeba tę scenkę zrobić, nie ma co się oglądać.
[22:29:58] bogaty!Edek : Nie wiem co lubisz, nie rozmawiamy ze sobą zbyt dużo. *usiadł wygodniej na łóżku* Tu po prostu wygodniej. *zastanowił się chwilkę* Mam jakieś planszówki jeśli lubisz grać. Albo możemy pograć w coś z piciem.
[22:31:17] Nowy Stachura!Hiszpania : *On zdążył sie położyć na jego łóżku i brzdąkać na gitarze. * Hm?...a, tak, tak, powiedzmy *uśmiechnął się* To...co ty tam masz już?
[22:31:52] Szkolna Piękność!Białoruś : Hm, wybierz coś. *rozejrzała się po pokoju* Rodzice wysyłają ci często jakieś rzeczy?
[22:32:22] BohaterImprezy!Słowenia : ... ale powiemy że zrobiliśmy s-sami? I//:
[22:32:58] @ GrubyKujon!Fin : Wiesz, że kiedyś struny robiono z jelit zwierząt? I nie siadaj na moim łóżku, nie masz swojego? *zaczął szukać notatek* zaraz znajdę *sapał*
[22:33:14] @ raper!Szkocja : To może nie przejść, wiecie? Grupa to grupa.
[22:33:35] bogaty!Edek : Czasem. Częściej wysyłają mi po prostu pieniądze żebym sam mógł coś sobie kupić. *przysunął się na brzeg łóżka żeby być bliżej Natalki* Interesuje cię to?
[22:33:48] @ GrubyKujon!Fin : *nie zauważył wejścia Serba, bo sapał*
[22:34:08] BohaterImprezy!Słowenia : Nie nasza wina że ktoś się z grupy wyłamał...
[22:34:35] Szkolna Piękność!Białoruś : O, to świetnie. Uhm, nie, skąd, tak pytam.
[22:34:39] GnębicielSłabszych!Serbia : *Wlazł, bez pukania oczywiście* No frajerze, to czemu nie możesz tego ku*wa zrobić? *Do Fina*
[22:34:54] Nowy Stachura!Hiszpania : Serio? I ludzie to niby potem dotykali? *skrzywił się. Nawet sie nie ruszył z łóżka* Mam, ale daleko~ *i nie pościelone to tak mało wygodne. brzdąkał dalej*
[22:36:08] bogaty!Edek : Oni często nie wiedzą co lubię. A za pieniądze mogę mieć wszystko. *zerknął na butelkę* Zechcesz robić za gospodarza wieczoru? *czyt. Czy rozlejesz alkohol*
[22:36:58] @ GrubyKujon!Fin : *trochę się spłoszył, ale tylko trochę, póki co, galopujące mądraliństwo dodawało mu skrzydeł* bo używasz wobec mnie sformułowań określających kobietę przedsiębiorczą w nieakceptowalny społecznie sposób**nie mógł znaleźć notatek* generalnie Antonio, zrobimy metaforę.
[22:37:05] Szkolna Piękność!Białoruś : *ciekaweczysiępodzieli* Ty jesteś gospodarzem, hm? *puściła oczko*
[22:37:32] @ prymuska!Bask : Dlatego indywidualna praca ma więcej sensu... *westchnęła* No nic, trzeba będzie ją uwzględnić w projekcie. Masz w ogóle pomysł na tę scenkę? I apap albo coś takiego?
[22:38:02] Szkolna Piękność!Białoruś : *a Bask trochę dostanie tych pieniędzy, heheh*
[22:38:59] GnębicielSłabszych!Serbia : Nie wiem, co ty tam pierdolisz, ale lepiej przestań, bo ci tak buźkę obiję, że rodzona matka ku*wa nie pozna. Masz to ku*wa zrobić, dotarło do ciebie?
[22:39:06] bogaty!Edek : *pieniędzmi nie, ale jak Białka dobrze zbałamuci to pewnie coś jej kupi* No niby tak, ale Twój alkohol *uśmiechnął się, odkręcił butelkę i rozlał. Jak rozumiem, to wódka* Jakiś toast?
[22:40:07] Szkolna Piękność!Białoruś : *wódka* Toast za?
[22:41:29] bogaty!Edek : Za ten wieczór? *zaproponował z uśmiechem.* Lepszego towarzystwa nie mogłem trafić.
[22:42:42] Szkolna Piękność!Białoruś : Można. *uniosła szklankę* *trochę się pomęczy, a może jakieś ubrania wpadną, hę*
[22:42:49] @ raper!Szkocja : To ja wam nie, ten, nie wciskam się, idę do siebie, bye bye!
[22:42:52] Nowy Stachura!Hiszpania : ...*trafiła mu się ciekawa grupa* Ej, ogarnijcie się! Chce też już to odwalić i mieć za sobą! Metafora do ptaka? *to brzmi ciekawie...*

[22:42:59] * GrubyKujon!Fin *generalnie, czas mija, robi się późno*

[22:44:21] BohaterImprezy!Słowenia : Bajbaj Scottie... J-ja bym jej nie wpisywał...
[22:44:45] @ GrubyKujon!Fin : Moja mama jest bardzo bystrą osobą *dolna warga mu zadrżała* ptak będzie metaforą dzieciństwa spędzonego w szafie, podczas gdy pijany konkubent tłucze matkę. Bo dzieciak siedział i ściskał pluszowego pingwina.
[22:45:34] bogaty!Edek : *uniósł swoją i upił ze szklanki. Cóż, alkohol znał już od jakiegoś czasu. Bogatemu wszystko wolno w końcu. Ale był mądry i nie palił.* Czyli mieszkasz z osobami niepijącymi? *skoro do niego przyszła*
[22:46:16] Szkolna Piękność!Białoruś : *uniosła i przechyliła* Nie wiem. Po prostu ich nie lubię.
[22:46:27] Nowy Stachura!Hiszpania : ....A może po prostu przebierzemy cie w pingwina i wejdziesz do szafy?
[22:46:50] @ prymuska!Bask : Dobranoc. *pożegnała rudego* Żebyśmy i my przy okazji nie oberwali... Dobra, czasu mało, chodź się zająć tym projektem. *bo nie ma co sterczeć na korytarzu*
[22:48:09] GnębicielSłabszych!Serbia : *Zamrugał. O czym ten dureń pierdoli?* Ja jebię... *Wzruszył ramionami* Jutro ma być gotowe, jak nie, to już ku*wa zbieraj na sztuczne zęby, bo te to ci nie zostaną, dotarło? A piśnij komukolwiek słówko, to gwarantuję ci, że na zębach się nie skończy. *Zmarszczył brwi i popatrzył na Hiszpana* Ciebie też się to ku*wa tyczy *Odwrócił się na pięcie i poszedł, niech robią za niego*
[22:48:35] BohaterImprezy!Słowenia : *To ruszył w kierunku swietlicy!* ... wolę oberwać niż żeby ona dostała ocenè za nic. A-ach. W pokoju mam jakies tabletki jak chcesz. Alvo masci
[22:50:06] bogaty!Edek : *brewki w górę* Czyli mnie lubisz? *pije powoli zawartość swojej szklanki*
[22:50:10] @ GrubyKujon!Fin : *piśnie słówko :C na pewno* nie wpiszemy cięna listę! *zagroził jeszcze, ale się spocił ze stresu, powachlował się koszulką* n-nie mogę z nim *klapnąl, popatrzył na Hiszpana* ty wyjdziesz jako metafora przyznania sie do homoseksualizmu
[22:51:19] Szkolna Piękność!Białoruś : *twój hajs* Można tak powiedzieć. *przechyliła jeszcze raz i dopiła resztę*
[22:52:55] Nowy Stachura!Hiszpania : ...Sugerujesz mi, że jestem pedałem?!
[22:53:12] bogaty!Edek : Można tak powiedzieć? Co to znaczy? *cóż, laski lecą na jego hajs, a on leci na laski, więc czasem to wykorzystuje. Nic nie ma za darmo~*
[22:54:17] @ prymuska!Bask : *idzie z nim* Najzwyklejszy apap by wystarczył... Może i byłby to dobry sposób, ale niezbyt mogę sobie pozwolić na zepsucie średniej.
[22:54:23] @ GrubyKujon!Fin : Nie rozumiesz, co to znaczy metafora?
[22:54:36] Szkolna Piękność!Białoruś : Uhm, nie znamy się za dobrze, hm? Ale wydajesz się w porządku. *odkaszlnęła*
[22:54:57] BohaterImprezy!Słowenia : Jedna ocena nic nie znaczy. Nie masz poczucia sprawiedliwości? Nak zwykły apap to mam coś w plecaku...
[22:55:41] bogaty!Edek : A, to fakt. Ale możemy się poznać, nie? Mamy całą noc. Lub mniej, zależy od ciebie~
[22:57:00] Szkolna Piękność!Białoruś : Zobaczymy. *uśmiechnęła się lekko* Mówiłeś coś o jakichś grach?
[22:58:18] @ prymuska!Bask : Wiesz, lepiej nie ryzykować. A sprawiedliwości tak czy siak nie będzie. *skinęła głową* Apap wystarczy.
[22:59:05] Nowy Stachura!Hiszpania : Rozumiem, co znaczy homoseksualizm!
[23:00:07] bogaty!Edek : Mam parę planszówek. Poza tym są jakieś gry z alkoholem. Na przykład jedna osoba mówi, że coś robiła lub nie. Jak u drugiej jest tak samo to musi się napić. Albo jak się użyje jakiegoś słowa to trzeba się napić. Równie dobrze możemy po prostu pogadać *nalał im do szklanek znowu*
[23:00:30] BohaterImprezy!Słowenia : B-będzie. Tylko musisz o nią zawalczyć. *Pogrzebal w torbie i podał jej apapa*
[23:00:31] Szkolna Piękność!Białoruś : *tylkonienigdyprzenigdy*
[23:00:34] @ GrubyKujon!Fin : No, więc przymocujemy ci muszkę, wyskoczysz z szafy i powiesz "mamo, tato, jestem gejem"
[23:01:03] Szkolna Piękność!Białoruś : Um, pokaż te planszówki.
[23:03:12] @ prymuska!Bask : Na razie nie mamy nawet projektu, a ty o jakichś krucjatach myślisz. Dzięki. *wzięła apapa, powinno pomóc :c *
[23:04:16] BohaterImprezy!Słowenia : ... może jakaś scenka z Niemcami?
[23:06:30 06/08/2016] bogaty!Edek : *oj tam, fajnie by było. Odstawił swoją szklankę na biurko i sięgnął po planszówki do półki. Miał Monopoly kilka odmian, Chińczyka. Userce nie chce się więcej myśleć, nie ta godzina.*
[23:06:51 06/08/2016] Nowy Stachura!Hiszpania : ...sam to zrób. Ja będę ci przygrywać, byś mógł w rytm piosenki!
[23:07:13 06/08/2016] @ prymuska!Bask : Nawiązanie do drugiej wojny? *w sumie sam tytuł to sugeruje*
[23:07:48 06/08/2016] Szkolna Piękność!Białoruś : Hm *spojrzała na to co wyciągnął* wybierz cokolwiek. *napiła się*
[23:07:50 06/08/2016] @ GrubyKujon!Fin : To zapewne wolisz tę pierwszą metaforę dzieciństwa? *rzucił mądralińskim tonem*
[23:08:02 06/08/2016] BohaterImprezy!Słowenia : Kiedy wynaleziono granaty? A-albo może cos z wanną i korkiem.... w sensie korek to zawleczka...
[23:10:06 06/08/2016] bogaty!Edek : Miałaś do czynienia z planszówkami czy wybrać coś prostszego? *bo to ma być zabawa, a nie męka z ogarnianiem zasad*
[23:10:38 06/08/2016] Szkolna Piękność!Białoruś : A nie masz zwykłych kart?
[23:12:46 06/08/2016] @ prymuska!Bask : Granaty to dość wcześnie mieli... Następnym razem ma spuści wodę z wanny? *jakoś nie ma pomysłu*
[23:13:11 06/08/2016] bogaty!Edek : Kart? Jasne, że mam. Trzeba było od razu mówić. *z tej samej szafki wyjął talię kart.* Wojna, makao, poker rozbierany?
[23:14:15 06/08/2016] BohaterImprezy!Słowenia : N-nie wiem... Inni mają fajniejsze tematy...
Powrót do góry Go down
Finlandia
Admin
Finlandia


Liczba postów : 1098

CB - Bek tu skul Empty
PisanieTemat: Re: CB - Bek tu skul   CB - Bek tu skul Icon_minitimePon Sie 08, 2016 7:52 pm

[23:14:30 06/08/2016] Szkolna Piękność!Białoruś : *wypiła wszystko, co miała w szklance i przesiadła się na podłogę* Możemy zagrać w pokera.
[23:15:44 06/08/2016] Nowy Stachura!Hiszpania : Ale po co mamy robić jakieś metafory?
[23:16:06 06/08/2016] bogaty!Edek : *złapał też butelkę i postawił ją na podłodze. Na podłodze oczywiście był dywanik. *usiadł na przeciwko Białki i wyjął karty* Chcesz grać o coś?
[23:17:30 06/08/2016] Szkolna Piękność!Białoruś : Nie mam nic przy sobie. *wyciągnęła rękę, żeby podał jej karty, bo chciała tasować :I*
[23:17:42 06/08/2016] @ GrubyKujon!Fin : *otarł usta* o jezu, bo będzie wtedy widać, że jesteśmy mądrzy i wykształceni
[23:19:30 06/08/2016] bogaty!Edek : *no to podał jej* Szkoda, byłoby ciekawiej. Ale tak też można pograć, dla zabawy.
[23:20:14 06/08/2016] Szkolna Piękność!Białoruś : *wzięła do łapki i zaczęła tasować* A o co chciałbyś grać? *spojrzała na niego lekko rozbawiona*
[23:20:39 06/08/2016] @ prymuska!Bask : Ano... Ale nie ma co się na innych oglądać, tylko na tym skupić. *może zaraz proszki zaczną działać i przestanie o tym nadgarstku myśleć*
[23:22:40 06/08/2016] BohaterImprezy!Słowenia : C-co ci się w ogóle stało...?
[23:22:43 06/08/2016] Nowy Stachura!Hiszpania : A po co to?
[23:23:29 06/08/2016] bogaty!Edek : Właściwie to sam nie wiem. W pokera zazwyczaj gra się o pieniądze, ale tego mi nie brakuje *stwierdził ze śmiechem*
[23:24:27 06/08/2016] Szkolna Piękność!Białoruś : Czyli nie mamy o co? *rozdała karty, pozostałe położyła między nimi*
[23:24:31 06/08/2016] @ prymuska!Bask : A, jeden idiota rozwalił mi nadgarstek podczas treningu. :I
[23:24:56 06/08/2016] @ GrubyKujon!Fin : Będziemy mieć lepsze oceny. Zresztą, nie znasz się, rób, co mówię i będzie dobrze
[23:25:45 06/08/2016] bogaty!Edek : A może Ty masz jakiś pomysł o co możemy grać? *zawsze możemy o buziaka~*
[23:26:31 06/08/2016] Nowy Stachura!Hiszpania : A kim ty jesteś, by mi rozkazywać? *wstał aż*
[23:26:49 06/08/2016] Szkolna Piękność!Białoruś : *pokręciła głową i z kamienną twarzą wymieniła jedną kartę*
[23:27:06 06/08/2016] @ GrubyKujon!Fin : No chociaż w końcu wstałeś z mojego łóżka. Jak nie chcesz pomóc to zrobię wszystko sam i powiem, że mi nie pomogliście
[23:27:54 06/08/2016] BohaterImprezy!Słowenia : A-ah... Który?
[23:28:29 06/08/2016] bogaty!Edek : To będzie gra dla zabawy w takim razie *wymienił dwie karty po czym upił sporo ze szklanki*
[23:29:01 06/08/2016] Szkolna Piękność!Białoruś : *nalała sobie do pełna, Edkowi też dolała*
[23:29:33 06/08/2016] Nowy Stachura!Hiszpania : Głupek. Zastanów sie nad sobą! *wyszedł. Nie wie gdzie pójdzie, ale będzie tam szczęśliwy*
[23:30:10 06/08/2016] bogaty!Edek : *będzie wesoło. Dobrze, że oboje mają mocne głowy do alkoholu* *wyłożył karty. Userka użyje generatora to losowania kto wygra*
[23:30:31 06/08/2016] @ prymuska!Bask : To nie jest ważne. Skupmy się na zadaniu.
[23:32:21 06/08/2016] Szkolna Piękność!Białoruś : *a ja chciałam sama zdecydować, jaki będzie mieć Białczi układ, no ale dobra;/* *napiła się jeszcze i wyłożyła karty*
[23:34:35 06/08/2016] BohaterImprezy!Słowenia : P-przepraszam... U-uhm... To może ci Niemcy?
[23:35:22 06/08/2016] @ GrubyKujon!Fin : *obraził się*
[23:38:09 06/08/2016] @ prymuska!Bask : *skinęła głową* Najlepiej będzie chyba pozostać przy tym temacie. To Niemcy, granat... We Francuzów albo Ruskich pewnie by rzucali.
[23:38:37 06/08/2016] BohaterImprezy!Słowenia : *W ogóle Baska taka prymuska więc jej pewnie na tamtej imprezie nie było.*
[23:38:58 06/08/2016] BohaterImprezy!Słowenia : Francuzów. Za Ruskich Tasia wytnie nam organy.
[23:40:11 06/08/2016] @ prymuska!Bask : *bardzo możliwe, że jej nie było* Dobra, to zostajemy przy Francuzach.
[23:40:35 06/08/2016] BohaterImprezy!Słowenia : Mamy Hansa... jeszcze jedno Niemieckie imię...
[23:41:59 06/08/2016] bogaty!Edek : *generator bardziej sprawiedliwy. I pierwsza tura dla Natalki* Moje karty a sprzyjają tobie. Nie fair.
[23:42:05 06/08/2016] @ GrubyKujon!Fin : //wiecie co, wy się bawcie, a ja zejdę z kompa, bo już nie wyrabiam, rano są zajęcia i prezentacja wyników to zostawmy w domyśle, a jak się wyklaruje to jutro przy zakończeniu eventu napiszę podsumowanie
[23:42:25 06/08/2016] @ prymuska!Bask : Jurgen? *nie ma pomysłu za bardzo*
[23:43:27 06/08/2016] BohaterImprezy!Słowenia : Brzmi dobrze... W-więc rzucają granatem. Znaczy Hans. Ale nie wyciagnął zawleczki.
[23:43:52 06/08/2016] Szkolna Piękność!Białoruś : *napiła się znowu, jakoś musi go ścierpieć* *uśmiechnęła się lekko i wzruszyła ramionami*
[23:46:09 06/08/2016] @ prymuska!Bask : I pewnie ładnie mu ten rzut wyszedł, że mógłby być z niego dumny... *zastanawia się* Tak swoją drogą, to w takiej sytuacji Francuzi mogliby spokojnie im ten granat odrzucić, tym razem bez zawleczki. *dziwne rozkminy, to już ta pora*
[23:49:15 06/08/2016] BohaterImprezy!Słowenia : ... ale mamy tylko dwie osoby. Chyba że bèdziemy grać po dwie osoby. O. A Francuzi mogliby rzucić zawleczkę. Granat sobie zostawić.
[23:49:23 06/08/2016] bogaty!Edek : *ej, Ed jest miły przecież :c mądry i przystojny. Tylko trochę bubek w sprawie pieniędzy. Zbyt pewny siebie.* Chcesz znowu przetasować?
[23:51:17 06/08/2016] Szkolna Piękność!Białoruś : *przystojny jak dla kogo* *wzięła karty i zaczęła tasować* Opowiesz mi coś o sobie?
[23:51:44 06/08/2016] @ prymuska!Bask : Jeśli Natalia jednak się zdecyduje na udział, może odrzucić zawleczkę.
[23:53:45 06/08/2016] BohaterImprezy!Słowenia : Nie chcę z nią grac. U-uhm. To dwa francuskie imiona... M-może Francis...?
[23:54:55 06/08/2016] @ prymuska!Bask : Nie będziesz z nią grać, oberwiesz od niej zawleczką rzuconą zza sceny.
[23:55:56 06/08/2016] BohaterImprezy!Słowenia : I tak... musielibyśmy jej przedstawić plan... N-nie chcę...
[23:56:23 06/08/2016] bogaty!Edek : *w ogólnym standardzie* A co tu ciekawego do opowiadania? Żyję pod lekką presją rodziców, zawsze muszę być najlepszy. Lubię komputery, gry, alkohol. I ładne dziewczyny. *opróżnił szklankę*
[23:57:13 06/08/2016] Szkolna Piękność!Białoruś : *nie dla Białczi:I* *słuchała go i rozdała jeszcze raz*
[23:59:43 06/08/2016] @ prymuska!Bask : Skup się na projekcie, fochy odłóż na czas po wystawieniu ocen.
[00:00:23 07/08/2016] BohaterImprezy!Słowenia : ... U-uhm. Może... m-może ja to sam dokończę. Zmęczony już jestem.
[00:03:17 07/08/2016] @ prymuska!Bask : Jak jesteś zmęczony, to za dużo nie zrobisz. Ale w sumie pomyśleć możesz, jakieś ewentualne pomysły zapisać, ja to samo zrobię, a jutro rano złożymy to w jedną całość. Co ty na to?
[00:04:30 07/08/2016] BohaterImprezy!Słowenia : T-tak... bardzo dobry pomysł. Jak ręka?
[00:04:48 07/08/2016] bogaty!Edek : A ty? Co lubisz poza wódką? *wziął swoje karty*
[00:05:54 07/08/2016] @ prymuska!Bask : Zrobi się okład i może do jutra trochę się poprawi. Dziękuję.
00:06:35] Szkolna Piękność!Białoruś : Przystojnych mężczyzn *wcalenielicie* *chodzitylkoopieniadze* *mrugnęła do niego i wyłożyła karty*
[00:08:40] BohaterImprezy!Słowenia : M-mam nadzieję że wydobrzejesz... U-uhm... *Zebral się* T-to dobranoc... *I poszedł*
[00:09:57] @ prymuska!Bask : Dobranoc. *pożegnała Dusia i poszła do siebie*
00:13:38 07/08/2016] bogaty!Edek : *licianieistnieje* *uśmiechnął się lekko. Wymienił jedną kartę* I nic więcej?
[00:14:21 07/08/2016] Szkolna Piękność!Białoruś : *ISTNIEJE* Może coś jeszcze? *napiła się*
[00:17:31 07/08/2016] bogaty!Edek : *nopeh* Co na przykład? Chyba wstążki, prawda?
[00:18:50 07/08/2016] Szkolna Piękność!Białoruś : Wstążki, kokardy, sukienki i inne. *napiła się jeszcze i czeka, aż Eston pokaże co tam mo w kartach*
[00:23:29 07/08/2016] bogaty!Edek : *ma lepsze karty, wygrał* No, remis teraz. Kokardy pasują do ciebie. Jesteś ładna.
[00:25:41 07/08/2016] Szkolna Piękność!Białoruś : To co, gramy jeszcze jedną? Um. *rozlała ostatni raz*
[00:27:27 07/08/2016] bogaty!Edek : Jasne. I chyba trzeba będzie kończyć wtedy. *upił trochę*
[00:29:49 07/08/2016] Szkolna Piękność!Białoruś : Jesteś zmęczony? *spojrzała na niego zasmucona, zgarnęła karty i zaczęła tasować znów*
[00:34:51 07/08/2016] bogaty!Edek : Wypadałoby przespać się przed lekcjami. Wiesz, zawsze możemy znowu się spotkać. *opróżnił szklankę i odstawił na bok, wystarczy*
[00:35:41 07/08/2016] Szkolna Piękność!Białoruś : Myślałam, że mamy całą noc na poznanie *rozdała*
[00:38:38 07/08/2016] bogaty!Edek : A co z jutrem? Oboje mamy te śmieszne scenki do zrobienia. *wymienił kartę*
[00:39:22 07/08/2016] Szkolna Piękność!Białoruś : Są lepsze rzeczy do roboty. *Białczi dwie, któż wygra?*
[00:47:01 07/08/2016] bogaty!Edek : Co na przykład *on sam ma brzydkie myśli. Biał wygrała :c*
[00:48:13 07/08/2016] Szkolna Piękność!Białoruś : *Białczi zawsze wygrywa 8)* Nie no, skoro chcesz spać, to cię nie zmuszam, hm?
[00:49:52 07/08/2016] bogaty!Edek : To nie tak, że chcę. Po prostu wypadałoby. I gratuluję wygranej.
[00:50:55 07/08/2016] Szkolna Piękność!Białoruś : A co byś chciał? *wypiła resztę i odstawiła pustą szklankę na biurko*
[00:52:11 07/08/2016] bogaty!Edek : Pierwszy zapytałem, nieładnie odbijać pytanie. Panie mają pierwszeństwo w wyborze.
[00:53:16 07/08/2016] Szkolna Piękność!Białoruś : Po prostu coś zaproponuj. *uśmiecha się lekko*
[00:57:40 07/08/2016] bogaty!Edek : Mam w głowie milion pomysłów, ale chyba zostawię je na następny raz *bo userka pada. Zebrał karty i podniósł się z podłogi*
[00:59:19 07/08/2016] Szkolna Piękność!Białoruś : *poszli spać i tęcza*
[01:03:32 07/08/2016] bogaty!Edek : *razem? 8)*
[01:04:14 07/08/2016] Szkolna Piękność!Białoruś : *no niech ci będzie;/*
[01:08:09 07/08/2016] bogaty!Edek : *wstawiony Edzio pewnie próbował dać buzi na dobranoc*
[01:08:55 07/08/2016] Szkolna Piękność!Białoruś : *dała mu buzi i poszła spać w tęczę*

[12:21:07 07/08/2016] bogaty!Edek : *miał prawie wszystko opracowane. I po co? Żeby te głąby skorzystały z jego pracy? Chyba tylko jeszcze Rin zależało. Da jej znać co wymyślił*

[20:15:36] @ GrubyKujon!Fin : *przelazł obok gazetki o Motywie Ptaka w Literaturze, a ta na niego spadła*
[20:17:03] @ prymuska!Bask : *kończy rozpisywanie projektu, zerknęła, co tam się dzieje, a to tylko gazetka atakuje Fina* No czemu psujesz? :I
[20:19:03] SzkolneCiacho!Prusy : *zauważa z oddali korytarza, że coś na kogoś spadło, więc postanawia podejść i zobaczyć, ewentualnie się pośmiać*
[20:19:54] @ GrubyKujon!Fin : *wydał z siebie bliżej niezidentyfikowany odgłos, machnął potensznym ramynem, gazetka poleciała na podłogę w stanie nieco gorszym* nie mów jak nie wiesz, sama na mnie spadła pod wpływem podmuchu, podstawowa fizyka się kłania
[20:23:04] @ prymuska!Bask : A jak nią tak o ziemie rzucasz, to niby nie niszczysz?
20:27:41 07/08/2016] SzkolneCiacho!Prusy : *prychnął cicho; niby udaje, że tylko przechodzi obok, ale obserwuję dalszy rozwój sytuacji*
[20:29:03 07/08/2016] @ GrubyKujon!Fin : Gdybyś chciała to przyjąć do wiadomości to była to obrona konieczna *nachylił się, żeby podnieść plakat, dużo dupy na horyzoncie* nawet Gilbert wie, co to obrona konieczna *a gilbert to palant*
[20:33:06 07/08/2016] @ prymuska!Bask : Tak, obrona konieczna. Uważaj, żeby cię ten plakat nie zamordował. *zerknęła na Gilberta, bo przyszedł, po czym wróciła do notatek*
[20:35:42 07/08/2016] SzkolneCiacho!Prusy : Ja, konieczna *troszkę drwiący ton* O czym jest ten plakat? *zagląda Finowi przez ramie*
[20:38:09 07/08/2016] @ GrubyKujon!Fin : Jak chcesz wiedzieć to papier, szczególnie niektóre jego rodzaje, bywa bardzo ostry *odsunął się* pewno cię nikt nie uczył sawłar wiru, ale w cywilizowanych krajach to niegrzeczne zaglądać komuś przez ramię.
[20:40:22 07/08/2016] @ prymuska!Bask : I zwykłą kartką możesz się zaciąć. *mruknęła, nie podnosząc głowy znad notatek. Coś tam zaczęła kreślić*
[20:42:33 07/08/2016] SzkolneCiacho!Prusy : No ale co to jest? *zauważył słowo "ptak", jest jeszcze bardziej zainteresowany*
[20:45:16 07/08/2016] @ GrubyKujon!Fin : Jeśli byś zwracała uwagę na to, co mówię, to byś zrozumiała, że tylko zaznaczam, że niektóre rodzaje papieru są ostrzejsze od innych, a nie, że jedne są ostre, a długie nie są *nie mógł przymocować gazetki* no, a co widzisz? Gazetka.
[20:48:26 07/08/2016] GnębicielSłabszych!Serbia : *Lezie sobie korytarzem*
[20:48:29 07/08/2016] SzkolneCiacho!Prusy : Wow, gazetka *przypatruje się gazetce*
[20:50:27 07/08/2016] @ prymuska!Bask : Nie potrzebuję wykładu z rodzajów papieru, dzięki.
[20:50:57 07/08/2016] GnębicielSłabszych!Serbia : *Zauważył jakichś ludzi, to do nich podszedł*
[20:52:34 07/08/2016] @ GrubyKujon!Fin : Akurat na papierze to się znam, bo mój wujek pracuje w husrtowni *zadarł nosa* no, gazetka, weź podaj szpilkę jak gdzieś widzisz *obejrzał się naVuka* nie dopisaliśmy cię
[20:56:20 07/08/2016] SzkolneCiacho!Prusy : *zerka kątem oka na Vuka*
[21:00:03] @ prymuska!Bask : Tak, tak... *mruknęła, odkładając długopis do torby*
[21:00:36] GnębicielSłabszych!Serbia : *A co on się będzie cackał?* Nie dopisaliście, ku*wa? Nie dopisaliście?! *Zpałał Fina za koszulkę, koszulę, czy cokolwiek on tam na sobie miał i przyciągnął, by zaraz walnąć go pięścią prosto w zęby*
[21:03:38] @ GrubyKujon!Fin : *gazetka mu wyleciała z łapsk, kujonek pisnął jak baba* tak, nie pomagałeś to masz, a jak mnie uderzysz to tym bardziej się nie ug- *oberwał :I*
[21:04:44] SzkolneCiacho!Prusy : *a podobno to ja jestem agresywny kraj*
[21:07:48] @ prymuska!Bask : *o, jednak się biją. A raczej tylko Fin obrywa, cóż. Chyba by wypadało jakoś zareagować, ale z drugiej strony nie powinno się pchać w środek konfliktu*
[21:08:55] GnębicielSłabszych!Serbia : Jak nie dopiszesz, to uderzę tak, że zęby to z podłogi ku*wa będziesz zbierać
[21:09:55] @ GrubyKujon!Fin : *łzy w oczach* powiem wszystko dyrektorce i polecisz do poprawczaka! *spróbował go kopnąć grubo nogo*
[21:13:33] SzkolneCiacho!Prusy : *no niby powinien pomóc słabszemu i niby się Serba nie boi, ale na razie woli się nie wpychać*
[21:15:44] Skarbnik!Chorwacja : *Wlazło, ma szarfę bo członek trójcy, ale swag, ma też nowego iphone i markowe ciuchy ale nikt nie wie dlaczego >:cc*
[21:18:13] @ GrubyKujon!Fin : *zaraz zostanie kwaśnym jabłkiem, czy coś*
[21:18:26] @ prymuska!Bask : *no nic, przygląda się z zaciekawieniem, jak to się skończy*
[21:20:46] GnębicielSłabszych!Serbia : Nikomu nie powiesz, bo ku*wa oberwiesz >:C i masz mnie dopisać Walnął go jeszcze raz, tak dla przyjemności*
[21:23:30] @ prymuska!Bask : Jak go poturbujesz za bardzo, to nie będzie miał jak cię dopisać. *taka tam drobna uwaga*
[21:23:38] Skarbnik!Chorwacja : *idzie w dół korytarzem, aż wyjęła ajfona żeby widzieli że ma*
[21:25:06] @ GrubyKujon!Fin : *to nie wiem, Serb go tak słabo trzymał, że Fifi przy próbie zasadzenia kopa się przekręcił i w efekcie z piąchy też oberwał gdzieś w bok w szczękę, a nie z przodu* *kwiknął jak zarzynany* *zaczął się miotać, chlipiąc*

[21:30:41] KlasowyBłazen!Bośnia : *Dobra, czas wbić. Klasowy błazen Enis, jak sama nazwa wskazuje dziarsko przemierzał szkolny korytarz. Widząc na horyzoncie niewielki tłum podciągnął z lubością przykrótkie i za duże spodnie od dresu, przeczesał palcami płową grzywę i ruszył na łowy. Przystanął gdzieś z tyłu, a że był jednym z najniższych, zaczął kminić, jak by tu dostać lepsze miejsce do oglądania bójki*
[21:31:59] GnębicielSłabszych!Serbia : *Zostawił go w końcu* Masz dopisać, dotarło ku*wa?
[21:33:26] @ GrubyKujon!Fin : Lecz się, zgnijesz w poprawczaku *bąknął przez łzy i ciurkiem lecącą z nosa kref*
[21:37:17] @ prymuska!Bask : *przygląda się, zerknęła w międzyczasie na Chorw i Bośniaka, bo pewnie podeszli zobaczyć, co to za zamieszanie*
[21:38:17] Skarbnik!Chorwacja : *Stanęła za tłumem, wyjęła broketowy notesik i zaczęła go kartkować, przy okazji zerkając co jakiś czas na zaryczanego Fina, bo przecież to takie śmieszne >:c* .... Gilbert, nie zapłaciłeś składki za ostatni miesiąc *Oznajmiła, groźnie otwierając długopis*
[21:38:54] KlasowyBłazen!Bośnia : *Wreszcie wpada na idealny pomysł. Otóż postanawia odwrócić uwagę łobuza, bo i tak nie zobaczy go w tłumie. A w razie czego zwyczajnie mu spierniczy* Hej, pokurczu! *I zaraz wtapia się w tłum*
[21:39:21] @ GrubyKujon!Fin : *tłuszcz mu lata jak siąka nochalem*
[21:39:42] SzkolneCiacho!Prusy : Na pewno? *spogląda na Chorwację*
[21:40:28] GnębicielSłabszych!Serbia : *Odwrócił się gwałtownie, a że zbyt wielu osób mimo wszystko nie było, to szybko Bośniaka zlokalizował* Coś powiedział, frajerze?
[21:40:48] @ GrubyKujon!Fin : *odpełza, leci naskarżyć*
[21:41:47] Szkolna Piękność!Białoruś : *przyszła tam też na korytarz, bo nie ma co w pokoju robić, stanęła kawałek od nich i będzie ich stalkować*
[21:41:58] Skarbnik!Chorwacja : Tak, ty i Vuk i Enis. *Ale z pobitego Bośniaka ściąnie potem zegarek i się wyrówna, hyhyhy*
[21:42:46] KlasowyBłazen!Bośnia : *Zagryza wargę zdenerwowany i gotuje się do rozpaczliwej ucieczki. Właściwie to już startuje, szura wytartymi halówkami o podłogę aż się kurzy*
[21:43:02] @ GrubyKujon!Fin : *dropi krwio na podłogę, leci do pani :C*
[21:45:35] SzkolneCiacho!Prusy : A mi się wydaje, że płaciłem *próbuje zajrzeć do notesu uśmiechając się uroczo*
[21:46:38] GnębicielSłabszych!Serbia : Spierdalaj, spierdalaj, jak tylko do tego się ku*wa nadajesz! *I sobie polazł, bo co będzie tu siedzieć, są ciekawsze rzeczy do roboty*
[21:48:33] KlasowyBłazen!Bośnia : *Aż się zatrzymał ze zdziwienia. Od razu włączył mu się tryb nieposkromionego bohatera, samca Alfy, macho, te klimaty. Pokusił się nawet o uraczenie odchodzącego Vuka środkowym palcem* Ale go załatwiłem, phi. *Mruknął do siebie*
[21:49:06] Skarbnik!Chorwacja : ... *Skrzywiła się i tyknęła Prusa długopisem w nochal, bo go wciska w jej notesik!* To źle ci się wydaje, Belish... Belshi... Gilbert.
[21:49:16] @ GrubyKujon!Fin : *nie mógł się uspokoić, więc odesłano go do kibla*
[21:51:00] SzkolneCiacho!Prusy : Beilschmidt *prychnął rozbawiony*
[21:52:48] Skarbnik!Chorwacja : Przecież powiedziałam. *Zamknęła notesik* Chcę pieniądze do jutra. Bo inaczej się pogniewamy-
[21:53:28] KlasowyBłazen!Bośnia : *Zaczął gapić się na Chorwatkę lekko rozbawiony. Ta to dopiero musi narzekać na biedę*
[21:54:17] SzkolneCiacho!Prusy : No to okej *po chwili dodał* powodzenia ze ściąganiem składki z Vuka
[21:54:59] Szkolna Piękność!Białoruś : *obserwuje ich:I*
[21:56:28] Skarbnik!Chorwacja : Dziękuję, poradzę sobie- *Co tam Vuk- Spojrzała zaraz na Bośniaka groźnie* A ty z czego się śmiejesz? Też mi wisisz pieniądze-
[21:57:36] Szkolna Piękność!Białoruś : *podeszła do Chorw i Bośniaka*
[21:58:01] KlasowyBłazen!Bośnia : *Parsknął cicho, wewnętrznie aż nim radość trzepnęła* No chyba żart.
[22:00:34] Skarbnik!Chorwacja : *Zjeżyła się* Zamknij się, kurduplu- *Zerknęła szybko na Białkę, ale zaraz wróciła wzrokiem na śmieszka*
[22:02:39] KlasowyBłazen!Bośnia : Groźnie się zrobiło. *Leniwie zdmuchnął kosmyk włosów z czoła*
[22:02:47] Szkolna Piękność!Białoruś : *rozśmieszyła ją ta agresja*
[22:03:43] Skarbnik!Chorwacja : *Podstawiła mu długopis pod nos* Nie zapłaciłeś mi za dwa ostatnie miesiące-
[22:04:21] KlasowyBłazen!Bośnia : Beee, no zapłacę, po co nerwy? Spokojnie, jest czas.
[22:06:30] Skarbnik!Chorwacja : Nie ma czasu. Trzeba płacić pod koniec każdego miesiąca. I ja się nie denerwuję. *denerwuje się. Schowała długopis do notesu*
[22:08:43] KlasowyBłazen!Bośnia : Dobra, lala, spokojnie, zapłacę. Ale później. Teraz muszę spadać. *I zwiał. Tyle go widzieli*
[22:09:01] Szkolna Piękność!Białoruś : *spojrzała tylko za nim*
[22:09:43] @ prymuska!Bask : Coś ci nie idzie to ściąganie haraczu. *mruknęła do Chorw*
[22:12:33] Skarbnik!Chorwacja : Lala! *Prychnęła. Sam jesteś lala. Spojrzała zaraz na Bask* ... Jeszcze mi wszyscy zapłacicie. *burknęło i też poszło*
[22:13:37] Szkolna Piękność!Białoruś : Ooo, Eskarne.
[22:14:35] @ GrubyKujon!Fin : *wrócił jak obraz nędzy i rozpaczy*gdzie jest Vuk? *buczał przez nos*
[22:16:15] @ prymuska!Bask : Hej. *przywitała Natalię* Poszedł gdzieś. *odpowiedziała Finowi*
[22:18:11] @ GrubyKujon!Fin : Szukają go *wyjaśnił z uśmiechem, kory ledwie maskował grymas bólu* a wy będziecie mieć za to, ze nie pomogliście
[22:19:06] @ prymuska!Bask : Kto niby? :I
[22:20:03] Szkolna Piękność!Białoruś : *zaśmiała się*
[22:22:17] @ GrubyKujon!Fin : Wy mi nie pomogliście, wy wszyscy, to jest karalne
[22:23:57] @ prymuska!Bask : No nie wymagaj od kontuzjowanego człowieka, żeby się w bójki mieszał. :I
[22:24:46] Szkolna Piękność!Białoruś : Kogo on zresztą obchodzi. *zmierzyła Fina wzrokiem i spojrzała na Eskarne*
[22:25:29] @ GrubyKujon!Fin : Mogłyście to komuś zgłosić! *popatrzył na Bialke* już ci nie dam notatek
[22:29:17] @ prymuska!Bask : Jakbyś nie sprowokował bójki, to byś nie oberwał, dałbyś spokój, a nie zrzucasz winę na innych.
[22:30:37] @ GrubyKujon!Fin : Czym sprowokowałem? Istnieniem? I to nie byla bojka, a pobicie
[22:30:59] Szkolna Piękność!Białoruś : *patrzy na niego rozbawiona*
[22:33:07] @ prymuska!Bask : Mogłeś mu o tej liście powiedzieć z bezpiecznej odległości. Albo, gdy nauczyciel będzie w pobliżu. No ale jak nie myślisz, to masz i nie obwiniaj o to otoczenia.
[22:33:10] @ raper!Szkocja : Hej, pokemonie, zaraz tu spłoniesz, spojrzę na cię z góry, będę ponury, wyprujesz sobie żyły, tak, jak twój były D:< *układa dissy na koleżankę*
[22:35:58] @ GrubyKujon!Fin : Sam by się spytał, po to przyszedł *burczy* i tak dostanie za swoje
[22:37:17] @ raper!Szkocja : Mejkap ci odpadnie, będziesz wtedy na dnie!
[22:37:54] @ raper!Szkocja : Choćbyś się starała, nie będę twój, mała!
[22:39:55] @ prymuska!Bask : *wzruszyła ramionami* To nie moja sprawa. *spojrzała na Białkę* Odnośnie projektu, Duszan powiedział ci, co będziesz robić?
[22:42:29] @ GrubyKujon!Fin : Bedzie, zgłoszę cie *odlazl, burcząc* to nie są prawdziwe rymy *rzucił Scottiemu*
[22:45:39] @ raper!Szkocja : SĄ. .
[22:47:13] @ GrubyKujon!Fin : Rymy męskie każdy sobie może ułożyć, rób na żeńskich
[22:48:09] @ prymuska!Bask : *popatrzyła za Finem, mruknęła coś i polazła do biblioteki*
[22:48:15] @ Szkocja : Toż robię!
[22:50:37] @ GrubyKujon!Fin : Nie brzmią *wie lepiej*

[23:13:39] * GrubyKujon!Fin *Scott improwizował i nauczycielka pękała ze śmiechu, a z sympatii zaliczyła scenkę. Grupa Duszan plus Eska ogarnęli życie i zaliczyli. Timon pokłócił się z grupa i nakablowal, ze nie pomagali. Im sprawił problem, ale sobie większy.*
[23:13:47] * GrubyKujon!Fin Dziękuje za udział
Powrót do góry Go down
 
CB - Bek tu skul
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Bek tu skul

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Ekipa!  :: Pozostałe :: Archiwum eventów :: Eventy na CB - zapisy-
Skocz do: