Ekipa!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 TABLICA OGŁOSZEŃ

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Finlandia
Admin
Finlandia


Liczba postów : 1098

TABLICA OGŁOSZEŃ  Empty
PisanieTemat: TABLICA OGŁOSZEŃ    TABLICA OGŁOSZEŃ  Icon_minitimeNie Kwi 12, 2015 6:01 pm

Informacje na temat przebiegu wyścigu.
Powrót do góry Go down
Szkocja
Admin
Szkocja


Liczba postów : 603

TABLICA OGŁOSZEŃ  Empty
PisanieTemat: Re: TABLICA OGŁOSZEŃ    TABLICA OGŁOSZEŃ  Icon_minitimeNie Kwi 12, 2015 8:03 pm

Event uznaję za rozpoczęty!

Załogi i statki:
Bizon – potężna kupa dech, napakowane krowiszcze, z grzeczności nazywane okrętem. Ciężki, wytrzymały, trudny do manewrowania. Najlepiej radzi sobie na długich dystansach, potrzebuje trochę czasu, by osiągnąć przyzwoitą prędkość.
- Tiago da Costa
- Jayleen Haymich
- Martijn van den Berg
- Evan Griffit


Mżawka – drobiazg, mała, zwrotna, lekka, niezbyt wytrzymała, łatwo poddająca się wiatrom łódź. Gładko przyspiesza, wręcz prostacka w obsłudze i konserwacji. Pozbawiona udogodnień, swoją ciasnotą zmusza do socjalizacji nawet najbardziej zaciekle zindywidualizowane jednostki.
- Timo Väinämöinen
- Eskarne Perea
- Alfred F. Jones


Kuternoga – średniej wielkości okręt o umiarkowanej zwrotności i więcej niż przyzwoitym napędzie, którego obsługa wymaga szczególnej troski. Zwykle używany przez marynarkę. Ma sporo defektów i bardzo łatwo zepsuć nawet najbardziej wytrzymałe elementy.
- Penaia Apinelu
- Rinyalushin Seathron
- Ivan Bragiński
- Bernhard Oxenstierna


U Pana MacQuartza trwa bankiet! Zapraszamy do zabawy!
Bankiet potrwa 2-3 dni, w zależności od potrzeby graczy.
Powrót do góry Go down
https://hetalia-ekipa-rpg.forumpolish.com
Finlandia
Admin
Finlandia


Liczba postów : 1098

TABLICA OGŁOSZEŃ  Empty
PisanieTemat: Wywiad I    TABLICA OGŁOSZEŃ  Icon_minitimeNie Kwi 12, 2015 8:21 pm

Drodzy czytelnicy!

Lada moment rozpocznie się bankiet u człowieka, którego znają dosłownie wszyscy, którym zdarzyło się wyścibić nosa z domu przez ostatnie kilkadziesiąt lat. Pan Scott MacQuartz - legenda, a nie istota ludzka - organizuje swój tradycyjny już wyścig dla asów żeglugi. Nie sposób wyliczyć nazwisk, których gwiazdy zabłysły już w tych zawodach (aczkolwiek my pokusiliśmy się o stworzenie takiej listy - można przeczytać w specjalnym dodatku tylko za 5.99). Zabłysły i zgasły, gdyż wyścig jest tyle pasjonujący, co zabójczy.
W tym roku w zawodach startuje prawdziwa perełka - Jayleen Haymich - wielokrotna złota medalistka zaszczytnej dyscypliny, jaką jest jazda na desce solarnej.

Z panną Haymich udało mi się porozmawiać jeszcze chwilę przed ogłoszeniem składów drużyn.

Reporter: Panno Haymich, można zamienić słowo?
Jayleen Haymich: Myślę, że tak.
R: To zajmie dosłownie chwilę. Parę pytań. Dla wielbicieli.
J.H.: Wielbicieli? No, skoro uważa pan, że mam wielbicieli.
R:Nie dość, że urocza, to skromna. Przecież jest panienka kilkukrotna mistrzynią.
J.H.: Ach, to prawda? Ale robię dla przyjemności, nie dla sławy. Bycie mistrzynią wyszło samo z siebie.
R: Więc i dla przyjemności bierze panienka udział w tym wyścigu? W przeszłości ginęli w nim ludzie.
J.H.: W tym wyścigu? Dla przyjemności i z ciekawości. Nigdy nie wybierałam się bardzo daleko. I cóż, wiem, że ryzykuję.
R: Ten dreszczyk? A jak ocenia panienka przeciwników?
J.H.: Większości z nich nie znam. Poza tym jeszcze nam nie powiedziano z kim będziemy w załodze, więc nie wiem kto zostanie moim przeciwnikiem.
R: Jakieś preferencje odnośnie załogi?
J.H.: Żeby znali się na tym co mają robić i nie byli kłótliwi. Jako załoga musimy współpracować.
R: Ale nagroda dzielona jest na głowy...
J.H.: Dlatego każdy powinien dać z siebie wszystko. Żeby zasłużyć na swoją część.
R: Rozumiem. Nie będę już panience zabierać czasu. Jeszcze jedno, ostatnie pytanie
J.H.: Nie zabiera pan, przecież czekamy na rozpoczęcie bankietu. Słucham?
R:Po ostatnim, brawurowym zwycięstwie panienki, Liga Spirytualna wysunęła przypuszczenia, że swoje zwycięstwa zawdzięcza panienka, cytuję "opętaniu przez trzydzieści dwie i pół duszy galaktycznej foki", uchyli panienka rąbka tajemnicy?
J.H.:*milczenie, śmiech* Że co proszę? Może pan przekazać, że moje zwycięstwa zawdzięczam treningom, które zaczęłam we wczesnym dzieciństwie.
R: Liga zaznacza także, że oferuje tani egzorcyzm w atrakcyjnej cenie.
J.H.: Przekaże im pan, że podziękuję, ale nie skorzystam.
R: Oczywiście, zostanie to opublikowane. W takim razie serdecznie dziękuję za wywiad i życzę powodzenia.
J.H.: Dziękuję~

W następnych dniach postaramy się o zamieszczenie szczegółowej relacji z przebiegu wyścigu oraz wywiady z uczestnikami, którym udało się przetrwać. Przypominamy też, że nadal przyjmowane są zakłady w tej ostatniej kwestii.
Powrót do góry Go down
Szkocja
Admin
Szkocja


Liczba postów : 603

TABLICA OGŁOSZEŃ  Empty
PisanieTemat: Re: TABLICA OGŁOSZEŃ    TABLICA OGŁOSZEŃ  Icon_minitimeSro Kwi 15, 2015 8:15 pm

Za chwilę startujemy!
Start odbędzie się prawdopodobnie jutro około 18:00.


Rozgrywki z domu pana MacQuartza mogą być kontynuowane wedle waszych potrzeb C:
Powrót do góry Go down
https://hetalia-ekipa-rpg.forumpolish.com
Finlandia
Admin
Finlandia


Liczba postów : 1098

TABLICA OGŁOSZEŃ  Empty
PisanieTemat: Re: TABLICA OGŁOSZEŃ    TABLICA OGŁOSZEŃ  Icon_minitimeSro Kwi 15, 2015 9:55 pm

Pierwsi zawodnicy pojawiają się w przystani pana McQuarza już z samego świtu. Najwidoczniej wizja wygranej skutecznie uczyni skowronka nawet z najbardziej zatwardziałej sowy. Powietrze aż gęstnieje od napięcia. Już niedługo żagle wszystkich łodzi zostaną rozpostarte (chociaż stan Kuternogi pozwala przypuszczać, iż nawet tak prosta operacja może być prawdziwym wyzwaniem), a statki pomkną przez Eterium w nieznane*.


Pana Martijna van den Berga - światowej sławy meteorologa i promotora nałogów alternatywnych - spotykamy na dwie godziny przed startem.



Reporter: Halo, panie van den Berg? Czy mogę panu zająć dosłownie chwilę?
van den Berg: Tak, myślę, że tak.
R: Jak samopoczucie przed wyścigiem?
vdB: Czuję się doskonale. Wręcz nie mogę doczekać się już startu!
R: Godny podziwu entuzjazm, skąd czerpie pan taką radość przed wyzwaniem, niosącym z sobą prawie 50% ryzyko śmierci w paskudnych męczarniach?
vdB: Och, to proste. Napiłem się porządnie oraz wyspałem. Wszystko przede mną i jestem gotów wziąć to na klatę!
R: A jak wrażenia z wczorajszego bankietu? Błysk fleszów nie oślepiał za mocno?
vdB: Nie da się ukryć, było tłoczno, ale znośnie. No i przekąski były całkiem smaczne.
R:Wydaje się pan być bardzo praktycznym człowiekiem. Co powie pan na temat swojej załogi?
vdB: Załoga, załoga... ach, tak. Ta panienka, Jayleen, zdaje się być bardzo miłą osóbką. I pomocną. Z Tiago znaliśmy się już wcześniej, porządny człowiek. Tylko ten pirat wydaje się problematyczny, nawet nie przyszedł na kanapeczki! Zupełnie jakby bawił się z nami w chowanego...
R: Na przydzielonej wam łodzi zabawa w chowanego wydaje się być równie prawdopodobna...
vdB: Tak, nie narzekam na brak miejsca. Na tak sporym pokładzie będzie można bez problemu wykonać szamański taniec światła...
R: Szamański taniec światła?
vdB: Właśnie tak, to moja specjalność. Specjalnie na takie okazje jak ta. Na razie nie mogę więcej zdradzić!
R: Brzmi tajemniczo. Skoro już jesteśmy w temacie tajemnic... Podobno nie stroni pan od używki...
vdB: To zależy co rozumiemy przez słowo używka...
R: Podobno płyn...
vdB: ...och. Powiedzmy. Ale gdy nie mam mojego... małego dopalacza... pod ręką, to nie jestem wybredny. Chętnie też zapalę.
R: Rozumiem... jakie są pańskie przewidywania wobec przebiegu wyścigu?
vdB: Będzie ostro. Ale koniec końców to moja drużyna wygra!
R: I tego panu właśnie życzę.
vdB: Dziękuję.
R: To ja dziękuję za poświęcony czas.


*Mapki trasy można kupić w przystępnej cenie u pana Witolda z ulicy Browarnej.



Ogłoszenia drobne:

Sprzedam piec. Jeszcze niekradziony. Połowa ceny za pomoc. Do negoc.


Powrót do góry Go down
Finlandia
Admin
Finlandia


Liczba postów : 1098

TABLICA OGŁOSZEŃ  Empty
PisanieTemat: Re: TABLICA OGŁOSZEŃ    TABLICA OGŁOSZEŃ  Icon_minitimeCzw Kwi 16, 2015 8:04 pm

Rozpoczyna się etap, w którym kostki będą mieć już decydujące znaczenie. W wypadku swoich akcji - rzucajcie  - droga wolna. Jeśli MG będzie potrzebował się wtrącić - to właśnie to zrobi. Nie ma potrzeby czekać na jego odpis co kolejka.

JAK UŻYWAĆ KOSTEK *KLIK*

MODYFIKATORY *KLIK*
Powrót do góry Go down
Szkocja
Admin
Szkocja


Liczba postów : 603

TABLICA OGŁOSZEŃ  Empty
PisanieTemat: Re: TABLICA OGŁOSZEŃ    TABLICA OGŁOSZEŃ  Icon_minitimeCzw Kwi 23, 2015 9:07 pm

Dolecieliście do Łysej Szarotki!

Bizon ukończył etap jako pierwszy, daleko przed konkurencją. Za nim uplasowała się Mżawka, dalej Kuternoga i ostatnia Nessie, ze sporą stratą.

Możecie teraz pisać w gospodzie i na planecie Tuhne.
Powrót do góry Go down
https://hetalia-ekipa-rpg.forumpolish.com
Finlandia
Admin
Finlandia


Liczba postów : 1098

TABLICA OGŁOSZEŃ  Empty
PisanieTemat: Re: TABLICA OGŁOSZEŃ    TABLICA OGŁOSZEŃ  Icon_minitimeCzw Kwi 23, 2015 10:33 pm

Drodzy Państwo, czego w tym etapie nie było. Wybuchy, strzały, brawurowe akcje, porwane żagle, emocjonująca ostatnia prosta. Z pewnością ta część wyścigu dostarczyła nam wszystkim niesamowitych wrażeń. Po brawurowym starcie Bizonowi udało się utrzymać prowadzenie (anonimowa czytelniczka donosi, że zawdzięczają to szczególnej opiece bogini Tykre, do której to modliła się gorliwie od godziny szóstej dnia poprzedniego). Kuternoga i Mżawka dwa razy spotkały się burta w burtę, lecz ostatecznie to ta druga zatryumfowała.


Ku wielkiemu zaskoczeniu, nie tylko naszym, ale i organizatora (którego wydawało się, że nie zaskoczy już nic), Nessie doleciała na Thune jako ostatnia.

Jeszcze, w ostatniej chwili, udało nam się złapać jedną z zawodniczek: kosmicznej sławy snajperkę - Rinyalushin Seathorn.

Reporter: Przepraszam, przepraszam najmocniej, czy można zabrać chwilkę? Tak na świeżo?
Rinyalushin Seathorn: Oczywiście, nie ma problemu. Tylko nie za długo, bo mam jeszcze trochę pracy.
R: Oczywiście, że nie za długo. Pracy? Nawet teraz?
RS:Tak, jak widać, statek nie jest w najlepszym stanie. A żeby wszystko było w porządku, musi pracować cała załoga.
R: Właśnie, skoro mowa o załodze, jak szła wam współpraca?
RS:Doskonale. Mamy jednego z najlepszych mechaników w całym Eterium. Bernhard doskonale zna się na żegludze. A kapitan wie, jak zarządzać statkiem. Wszyscy pracowaliśmy zgodnie i bez opóźnień.
R: Ale ostatnia prosta okazała się być dla was zbyt trudnym wyzwaniem.
RS:Jak widać, statek jeszcze potrzebuje poprawek technicznych, ale jestem pewna, że się z tym uporamy.
R:Czyli jest pani pełna dobrych myśli. Jakie widoki i plany na kolejny etap?
RS: Cóż, na pewno dołożymy wszelkich starań aby wygrać ten wyścig.
R: W to nie wątpię. Nie jest pani z tych gadatliwych, jak widzę.
RS: W wojsku żołnierz ma skutecznie wykonywać rozkazy, a nie gadać. Gadać mogą panienki na targu.
R: Do których panienka Seathorn nigdy nie będzie się zaliczać?
RS: Daleko mi do takiego typu osoby, zresztą, najpierw musiałabym się ustatkować.
R: A ustatkowanie jest w planach?
RS: Najpierw trzebaby znaleźć odpowiedniego mężczyznę.
R: W załodze go nie ma?
RS: Życie pokaże.
R: Rozumiem, dziękuję za rozmowę.
RS: I ja dziękuję. Do zobaczenia.


Odpowiedzi w ankiecie, który z uczestników najlepiej nadaje się na przyszłego wybranka pani snajper, prosimy wysyłać na adres redakcji.
Powrót do góry Go down
Szkocja
Admin
Szkocja


Liczba postów : 603

TABLICA OGŁOSZEŃ  Empty
PisanieTemat: Re: TABLICA OGŁOSZEŃ    TABLICA OGŁOSZEŃ  Icon_minitimeNie Maj 03, 2015 12:30 pm

Jeśli ktoś planuje akcję TEJ eventowej NOCY, dajcie mi znać na pw. Bo nie wiem, kiedy kończyć dzień.
Powrót do góry Go down
https://hetalia-ekipa-rpg.forumpolish.com
Szkocja
Admin
Szkocja


Liczba postów : 603

TABLICA OGŁOSZEŃ  Empty
PisanieTemat: Re: TABLICA OGŁOSZEŃ    TABLICA OGŁOSZEŃ  Icon_minitimeNie Maj 03, 2015 8:50 pm

https://hetalia-ekipa-rpg.forumpolish.com/t129p165-lysa-szarotka#1955


Ostatnia noc na Tuhne! Możecie powoli żegnać się z Łysą Szarotką!
Do załogi Mżawki dołączył Jose!
Bernhard zniknął w nocy! Czy jeszcze o nim usłyszymy?


Ostatnio zmieniony przez Szkocja dnia Nie Maj 03, 2015 10:01 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://hetalia-ekipa-rpg.forumpolish.com
Finlandia
Admin
Finlandia


Liczba postów : 1098

TABLICA OGŁOSZEŃ  Empty
PisanieTemat: Re: TABLICA OGŁOSZEŃ    TABLICA OGŁOSZEŃ  Icon_minitimeNie Maj 03, 2015 8:53 pm

Wspomniany wyżej Jose ma modyfikator +2 do walki.
Powrót do góry Go down
Szkocja
Admin
Szkocja


Liczba postów : 603

TABLICA OGŁOSZEŃ  Empty
PisanieTemat: Re: TABLICA OGŁOSZEŃ    TABLICA OGŁOSZEŃ  Icon_minitimePią Maj 08, 2015 12:27 pm

Rozpoczął się drugi etap!

Rozgrywki w Łysej Szarotce mogą być kontynuowane wedle potrzeb.
Powrót do góry Go down
https://hetalia-ekipa-rpg.forumpolish.com
Finlandia
Admin
Finlandia


Liczba postów : 1098

TABLICA OGŁOSZEŃ  Empty
PisanieTemat: Re: TABLICA OGŁOSZEŃ    TABLICA OGŁOSZEŃ  Icon_minitimeCzw Maj 14, 2015 9:22 pm

Gratuluję, poznaliście właśnie nowych kolegów!
Spoiler:

Ten pan po lewo umie udawać, że go nie ma. Służy mu do tego tarcza, wytwarzająca całkiem przekonującą osłonę holograficzną. Pan umie także strzelać. I fruwa.

Pan na prawo jest widoczny. Dysponuje naprawdę solidną piłką. To na pleckach to oczko. Tym oczkiem widzi. Pan umie i latać, i dreptać. Szuka przyjaciół.

Cojarobięzeswoimżyciem.

Rysunki bardzo poglądowe.
Powrót do góry Go down
Portugalia

Portugalia


Liczba postów : 566

TABLICA OGŁOSZEŃ  Empty
PisanieTemat: Re: TABLICA OGŁOSZEŃ    TABLICA OGŁOSZEŃ  Icon_minitimePią Maj 22, 2015 10:57 pm

W NIEDZIELĘ OKOŁO 20 BĘDZIE PRZESKOK I KONIEC ETAPU DRUGIEGO!
KTO WYGRA TYM RAZEM? : D
Powrót do góry Go down
Finlandia
Admin
Finlandia


Liczba postów : 1098

TABLICA OGŁOSZEŃ  Empty
PisanieTemat: Re: TABLICA OGŁOSZEŃ    TABLICA OGŁOSZEŃ  Icon_minitimeNie Maj 24, 2015 8:06 pm

ROZPOCZĄŁ SIĘ
TRZECI ETAP *klik*
Powrót do góry Go down
Finlandia
Admin
Finlandia


Liczba postów : 1098

TABLICA OGŁOSZEŃ  Empty
PisanieTemat: Re: TABLICA OGŁOSZEŃ    TABLICA OGŁOSZEŃ  Icon_minitimeNie Maj 24, 2015 8:15 pm

Scott Van Pelt:
Powrót do góry Go down
Portugalia

Portugalia


Liczba postów : 566

TABLICA OGŁOSZEŃ  Empty
PisanieTemat: Re: TABLICA OGŁOSZEŃ    TABLICA OGŁOSZEŃ  Icon_minitimeSro Lip 08, 2015 6:50 pm

EVENT DOBIEGŁ KOŃCA!

Dziękujemy za udział!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





TABLICA OGŁOSZEŃ  Empty
PisanieTemat: Re: TABLICA OGŁOSZEŃ    TABLICA OGŁOSZEŃ  Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
TABLICA OGŁOSZEŃ
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Ekipa!  :: Pozostałe :: Archiwum eventów :: Planeta Skarbów-
Skocz do: