Ekipa!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Apokalipsa zombie

Go down 
2 posters

Czy taki event ma się odbyć?
Tak, bierę szpadel i chodźmy ganiać za truposzami!
Apokalipsa zombie Vote_lcap89%Apokalipsa zombie Vote_rcap
 89% [ 8 ]
Nie, zombie śmierdzą i nie da się z nimi grać w warcaby.
Apokalipsa zombie Vote_lcap11%Apokalipsa zombie Vote_rcap
 11% [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 9
 
Poll closed

AutorWiadomość
Finlandia
Admin
Finlandia


Liczba postów : 1098

Apokalipsa zombie Empty
PisanieTemat: Apokalipsa zombie   Apokalipsa zombie Icon_minitimeNie Paź 04, 2015 4:58 pm

Mam do zaproponowania event na chatboxie w temacie apokalipsy zombie. Akcja działaby się niedługo po wybuchu zarazy, zmieniających całkiem żywe jednostki w dość żywotne trupy, zjadające ludzi. Gracze wcieliliby się w grupę ocalałych, próbujących nie tylko przetrwać w trudnych warunkach, ale także osiągnąć swoje cele i nie zwariować.

Event odbyłby się 17. października w sobotę i potrwałby około trzech godzin (20.00-23.00).
Gracze wcieliliby się w ludzi, a role rozdawane byłyby przed eventem.

Zapraszam do głosowania c:
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Apokalipsa zombie Empty
PisanieTemat: Re: Apokalipsa zombie   Apokalipsa zombie Icon_minitimePią Paź 09, 2015 12:34 am

W sumie to jestem bardzo chętna, bo może być bardzo ciekawie, ale nie wiem jak mi wszystko wypadnie, dlatego w 100 procentach będę wiedzieć dopiero 15-16 października :c
Powrót do góry Go down
Finlandia
Admin
Finlandia


Liczba postów : 1098

Apokalipsa zombie Empty
PisanieTemat: Re: Apokalipsa zombie   Apokalipsa zombie Icon_minitimePią Paź 09, 2015 7:09 pm

Event SIĘ ODBĘDZIE. Proszę, by osoby chętne zgłosiły się w tym temacie do piątku.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Apokalipsa zombie Empty
PisanieTemat: Re: Apokalipsa zombie   Apokalipsa zombie Icon_minitimePią Paź 09, 2015 7:10 pm

Ja chcę!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Apokalipsa zombie Empty
PisanieTemat: Re: Apokalipsa zombie   Apokalipsa zombie Icon_minitimePią Paź 09, 2015 7:20 pm

Ja oraz Nath też się zgłaszamy! <3
Powrót do góry Go down
Portugalia

Portugalia


Liczba postów : 566

Apokalipsa zombie Empty
PisanieTemat: Re: Apokalipsa zombie   Apokalipsa zombie Icon_minitimePią Paź 09, 2015 10:17 pm

To ja tyż.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Apokalipsa zombie Empty
PisanieTemat: Re: Apokalipsa zombie   Apokalipsa zombie Icon_minitimePią Paź 09, 2015 10:23 pm

Zgłaszam się~!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Apokalipsa zombie Empty
PisanieTemat: Re: Apokalipsa zombie   Apokalipsa zombie Icon_minitimeSob Paź 10, 2015 12:44 am

Zgłaszam siebie, siebie i siebie. A jak dobrze pójdzie to nawet ja będę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Apokalipsa zombie Empty
PisanieTemat: Re: Apokalipsa zombie   Apokalipsa zombie Icon_minitimeCzw Paź 15, 2015 4:31 pm

To ja tyż :c
Powrót do góry Go down
Finlandia
Admin
Finlandia


Liczba postów : 1098

Apokalipsa zombie Empty
PisanieTemat: Re: Apokalipsa zombie   Apokalipsa zombie Icon_minitimeSob Paź 17, 2015 7:39 pm

ROLE i bekgrandy



Legenda:
[M] – osoby pochodzące z jednego miasteczka. Znają się.
[P]  - przyjezdni, mogą być z bardzo bliskiej okolicy.




[P]Martijn: chyba jedyna osoba w tym gronie, która przygotowała się na ewentualność apokalipsy zombie. Martijn zajmował się głównie hodowlą królików. W ogrodzie miał bunkier jeszcze z czasów zimnej wojny (mógłby pomieścić czteroosobową rodzinę). Byłby najszczęśliwszy na świecie, gdyby apokalipsa nie zastała go na wyjeździe i z daleka od schronienia. Mówi się trudno, ale może jeszcze jest szansa, by tam dotrzeć – wystarczy kierować się na północ.

[M]Said: nauczyciel geografii w miejscowej szkole, posiadacz bardzo ważnego przedmiotu, jakim jest radio, które jeszcze dwa dni temu całkiem nieźle nadawało. Said dowiedział się z niego, że na północ stąd znajduje się obóz dla uchodźców. A przynajmniej znajdował się tam jeszcze niedawno, nim w radiu wyczerpały się baterie. Bratem Saida jest Tiago.

[P]Eskarne: akurat wyjechała na wakacje do wuja, gdy wszystko się zaczęło. Do apokalipsy zombie raczej nie przygotowuje się człowiek na studiach, nawet medycznych, jak to było w przypadku Eskarne. Rodzice dziewczyny zostali w mieście, a wuj najprawdopodobniej nie żyje,  tak sądząc po śladach, jakie studentka zastała w domu. Na szczęście udało się jej też zgarnąć ze stodoły starą strzelbę, którą wujek nie zdążył się posłużyć.

[M]Gilbert: miał trochę problemów z prawem, a prawo miało problemy z nim. Dawno temu. Potem wszystko się zmieniło. Z apokalipsą Gilbert spotkał się w naprawdę nieprzyjemny sposób – pewna starsza dama z sąsiedztwa chciała mu odgryźć ucho. Na szczęście facet nadal nosi przy sobie broń.

[M]Elizabeta: klienci w przydrożnych knajpach nie zawsze zachowują się w sposób cywilizowany, ale tym razem to już chyba była przesada. Na nocnej zmianie jeden facet zaatakował Kim, a Eli próbował odgryźć rękę. Potem wszystko potoczyło się już lawinowo, a Elka nie zdążyła nawet przebrać swojego uniformu kelnerki. W okolicy nie miała nikogo bliskiego prócz chłopaka – Franka, z którym swego czasu zwiała z domu, rzuciwszy uprzednio studia i pokłóciwszy się z rodzicami (mieszkającymi w mieście na południe stąd).

[P]Erikur: jako początkujący muzyk country zdążył poznać już wszystkie stodoły w okolicy. Grywał na weselach, chrzcinach, festynach i grywałby na imprezach rozwodowych, gdyby ktoś taką akurat urządził. Mieli występować z zespołem na Święcie Dyni, ale świat się w międzyczasie skończył. Kapela się rozproszyła, ale Erikurowi udało się odnaleźć Franka – perkusistę. Zanim zombie wyrwały mu flaki kumpel zdążył jeszcze błagać Erikura o sprawdzenie, czy z jego dziewczyną wszystko w porządku.

[M]Tiago: nawykły do kontaktu z ostrymi narzędziami i całą masą sprejów fryzjer męski. W miasteczku znał niemal każdego przedstawiciela płci brzydkiej, oprócz tych, którzy nie dopuszczali do swoich cennych włosów obcych rąk. Dwa dni przed wybuchem zarazy żona zostawiła mu w kuchni karteczkę, że się wyprowadza  do Susan i Tiago ma ich nie szukać. Oprócz uciekniętej żony fryzjer ma też brata – Saida.

[P] Lukas: przedsiębiorca pogrzebowy, z żywymi różnie daje sobie radę, ale martwi nigdy nie stanowili dla niego problemu – do czasu. Teraz zbyt dużo tego tałatajstwa zaczęło pałętać się po świecie, a na dodatek w tym wszystkim podział się gdzieś lukasowy brat – Erikur.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Apokalipsa zombie Empty
PisanieTemat: Re: Apokalipsa zombie   Apokalipsa zombie Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Apokalipsa zombie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» CB - Apokalipsa zombie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Ekipa!  :: Pozostałe :: Archiwum eventów-
Skocz do: