Ekipa!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Gwiezdne Wojny na cb?

Go down 
2 posters

Czy weźmiesz udział w takim evencie?
Tak
Gwiezdne Wojny na cb? Vote_lcap100%Gwiezdne Wojny na cb? Vote_rcap
 100% [ 7 ]
Nie
Gwiezdne Wojny na cb? Vote_lcap0%Gwiezdne Wojny na cb? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 7
 
Poll closed

AutorWiadomość
Norwegia

Norwegia


Liczba postów : 359

Gwiezdne Wojny na cb? Empty
PisanieTemat: Gwiezdne Wojny na cb?   Gwiezdne Wojny na cb? Icon_minitimeSob Lis 07, 2015 6:12 pm

Mogę poprowadzić event w realiach SW (czasowo najpewniej epizody III-V). Znajomość chociaż ogólnego zarysu świata miło widziana, ale nie absolutnie konieczna. Event odbyłby się pewno w przyszłym tygodniu (piątek lub sobota, 13-14.11)
Powrót do góry Go down
Anglia

Anglia


Liczba postów : 146

Gwiezdne Wojny na cb? Empty
PisanieTemat: Re: Gwiezdne Wojny na cb?   Gwiezdne Wojny na cb? Icon_minitimeSob Lis 07, 2015 8:08 pm

Ale sobota, bo w piątek wracam :<
Powrót do góry Go down
Norwegia

Norwegia


Liczba postów : 359

Gwiezdne Wojny na cb? Empty
PisanieTemat: Re: Gwiezdne Wojny na cb?   Gwiezdne Wojny na cb? Icon_minitimeSob Lis 07, 2015 8:54 pm

Ok, dołożę starań, żeby sobota. I pewno tak 20:00 wypadnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gwiezdne Wojny na cb? Empty
PisanieTemat: Re: Gwiezdne Wojny na cb?   Gwiezdne Wojny na cb? Icon_minitimeSob Lis 07, 2015 9:29 pm

Wzięłabym udział, ale w ten event całkowicie nie ma mnie na forach. D:
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gwiezdne Wojny na cb? Empty
PisanieTemat: Re: Gwiezdne Wojny na cb?   Gwiezdne Wojny na cb? Icon_minitimeSro Lis 11, 2015 8:27 pm

Też myślałam o przeprowadzeniu takiego, a ze nie jestem najlepszym MG to w sumie cieszy mnie, że ktoś inny też wpadł na ten pomysł, więc postaram sie być <3
Powrót do góry Go down
Norwegia

Norwegia


Liczba postów : 359

Gwiezdne Wojny na cb? Empty
PisanieTemat: Re: Gwiezdne Wojny na cb?   Gwiezdne Wojny na cb? Icon_minitimeSob Lis 14, 2015 7:52 pm

Więc tak:
Wybieracie sobie rasę i jest to wasz modyfikator. Najlepiej jak zaczniemy grę wkleić też zdjęcie co za ustrojstwo wybraliście. Brak modyfikatora oznacza człowieka.

Wybieracie też przynależność REBELIA/IMPERIUM. TĘ INFORMACJĘ WYSYŁACIE DO MNIE NA PRIV! (gg: 4253158)
Możecie też wybrać sobie role typu mechanik, jedi, sith czy coś, co tam sobie chcecie. To też na priv proszę.

MODYFIKATOREM MA BYĆ TYLKO I WYŁĄCZNIE RASA POSTACI

Trochę się tym pobawimy. Proszę o nie wymyślanie bardzo pokręconych ras, z prostej przyczyny, że nie siedzę w temacie dość dobrze, żeby widzieć czy np. możesz używać tych macek czy to tylko rodzaj mało ładnego "owłosienia". Będę zawsze wychodzić z założenia, że takie dodatki są niefunkcjonalne!
Na uniewersum nie trzeba się znać. Wystarczy wiedzieć że jest Rebelia, która próbuje obalić Imperium. Myślę, że ten wątek kojarzą wszyscy - jak nie, to pytać.
Powrót do góry Go down
Norwegia

Norwegia


Liczba postów : 359

Gwiezdne Wojny na cb? Empty
PisanieTemat: Re: Gwiezdne Wojny na cb?   Gwiezdne Wojny na cb? Icon_minitimeSob Lis 14, 2015 8:15 pm

WSTĘP:


Rebelia, jak wiadomo funkcjonuje opierając się głównie na lataniu i niszczeniu różnych własności Imperium, ze szczególnym upodobaniem do wysadzania Gwiazdy Śmierci. Jednak gdyby opierała się tylko na tym, upadła by szybciej niż sympatia publiki do Jar Jar Binksa. Do skutecznego oporu potrzeba broni i sprzętu - i tym się właśnie zajmujecie.


Zostaliście wysłani statkiem transportowym podającym się za obwoźną kantynę do pewnej tajnej bazy kilka galaktyk dalej z transportem części do droidów. Broń, jeżeli w ogóle jakąś macie to tylko taką, którą sami zabraliście przed wylotem. Nikt was nie ścigał, nie śledził, nie strzelał - przemyt szedł jak po maśle, aż tu nagle silniki zaczęły szwankować i rozbiliście się na nieznanej wam leśno-bagiennej planecie. Nie wiecie gdzie jesteście, bo - o ironio - nawigacja poszła w las, chwilę wcześniej i zwariowała niczym GPS Googla przy sztormie.


Wnioski są proste - wśród Was ukrył się szpieg Imperium, który sabotował akcję. Pytanie kim on lub ona (opcjonalnie ono) jest i jak bardzo Wam zagraża?
Imperium nie lubi pozostawiać wrogów przy życiu. Im szybciej rozwiążecie zagadkę, tym lepiej dla Was...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gwiezdne Wojny na cb? Empty
PisanieTemat: Re: Gwiezdne Wojny na cb?   Gwiezdne Wojny na cb? Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Gwiezdne Wojny na cb?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Ekipa!  :: Pozostałe :: Archiwum eventów-
Skocz do: