Ekipa!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Skargi, uwagi, zażalenia

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Szkocja
Admin
Szkocja


Liczba postów : 603

Skargi, uwagi, zażalenia Empty
PisanieTemat: Skargi, uwagi, zażalenia   Skargi, uwagi, zażalenia Icon_minitimeSob Wrz 27, 2014 10:31 pm

Jeśli macie jakieś uwagi co do forum, piszcie tutaj!
Powrót do góry Go down
https://hetalia-ekipa-rpg.forumpolish.com
Norwegia

Norwegia


Liczba postów : 359

Skargi, uwagi, zażalenia Empty
PisanieTemat: Re: Skargi, uwagi, zażalenia   Skargi, uwagi, zażalenia Icon_minitimePią Maj 20, 2016 10:29 pm

Okay, urodziła mi się uwaga, ale nie tyle do adminów, co do wszystkich użytkowników forum:

Nie. Blokujcie. Postaci. Na. Fabule.
Co mam na myśli - lubicie z kimś konkretnym grać? Fajnie. Gubicie się w za dużej ilości ludzi piszących w jednym miejscu? W porządku. Ale do licha - pisanie niemal ciągle w domach/pubach/miejscach zdecydowanie poza cb, gdzie wiadomo, że nikt inny nie dołączy, bo zwyczajnie ciężko o jakikolwiek pretekst, żeby postać się tam zawinęła, jest nie w porządku. Rozumiem jak ktoś chce sobie pograć bardziej pod paring, najlepiej z jedną wybraną postacią, ale pisanie ciągle na uboczu to zwykłe blokowanie postaci. Założenie cb jest, przynajmniej z tego co się orientuję, takie, że każdy może do gry dołączyć. Co więcej, każdy czytać umie i jak się nie chce więcej osób, to można przecież napisać, że się prosi o nie dokładanie, bo np. się nie ogarnie czy coś. Ale serio, ilość pisania w parach, ewentualnie grupkach odizolowanych od reszty świata przekracza ostatnio znośny poziom.

TL;DR: Cb pełne, ludzi do pisania kupa, a nie ma z kim, bo wszyscy pokiblowani, zamknięci na głucho poza zasięgiem. Nie fajnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Skargi, uwagi, zażalenia Empty
PisanieTemat: Re: Skargi, uwagi, zażalenia   Skargi, uwagi, zażalenia Icon_minitimePią Maj 20, 2016 10:42 pm

W sumie ja się zazwyczaj staram pisać na cb grupowo albo przynajmniej w miejscu dostępnym dla innych. Nie mówie, ze robie to zawsze, bo też zdarza mi się iść na coś prywatnego, ale fakt. To czasami trochę irytujące. Co nie zmienia faktu, że poza ograniczaniem tego niefajnym by był całkowity zakaz :< Bo czasami trzeba!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Skargi, uwagi, zażalenia Empty
PisanieTemat: Re: Skargi, uwagi, zażalenia   Skargi, uwagi, zażalenia Icon_minitimeWto Lis 15, 2016 6:50 am

Może w takim wypadku usunąć całkowicie relacje obowiązkowe? Bo mnie to zawsze boli, gdy robię nie-kanon i asghr relacje, podczas gdy kanon nie musi D:
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Skargi, uwagi, zażalenia Empty
PisanieTemat: Re: Skargi, uwagi, zażalenia   Skargi, uwagi, zażalenia Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Skargi, uwagi, zażalenia
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Ekipa!  :: Formalności :: Sprawy Organizacyjne-
Skocz do: