Ekipa!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Noc Kupały i inne bajery

Go down 
+2
Anglia
Finlandia
6 posters

Czy chcemy taki event?
Tak, już zakładam gumofilce i idymy na bagna (1 lipca).
Noc Kupały i inne bajery Vote_lcap100%Noc Kupały i inne bajery Vote_rcap
 100% [ 9 ]
Tak, ale chwila, bo muszę dopić piwo (2 lipca).
Noc Kupały i inne bajery Vote_lcap0%Noc Kupały i inne bajery Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Nie. Nie potrzebuję jakiegoś magicznego szmelcu, żeby być fajnym.
Noc Kupały i inne bajery Vote_lcap0%Noc Kupały i inne bajery Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 9
 
Poll closed

AutorWiadomość
Finlandia
Admin
Finlandia


Liczba postów : 1098

Noc Kupały i inne bajery Empty
PisanieTemat: Noc Kupały i inne bajery   Noc Kupały i inne bajery Icon_minitimeSro Cze 22, 2016 9:24 pm

Hej, chciałabym zaproponować event, którego osią fabularną byłoby poszukiwanie kwiatu paproci w Noc Świętojańską. Uczestnicy wcieliliby się w mieszkańców małej wioski na końcu świata czyli tam, gdzie psy szczekają nie tą częścią ciała, co zwykle. W pakiecie unikatowej wycieczki są spotkania z fauną i florą wszelaką. Także taką nieco mniej codzienną - w końcu kwiat ma swoich strażników.

Event odbyłby się na czacie i trwał około trzech godzin. Zacząłby się o 20.00
Chciałabym, by chętni zapisywali się w tym temacie, żebym mogła mieć przygotowane dla nich role.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Noc Kupały i inne bajery Empty
PisanieTemat: Re: Noc Kupały i inne bajery   Noc Kupały i inne bajery Icon_minitimeSro Cze 22, 2016 9:25 pm

Zaznaczyłam pierwszego ale mi wszystko jedno. I zgłaszam Dusię.
Powrót do góry Go down
Anglia

Anglia


Liczba postów : 146

Noc Kupały i inne bajery Empty
PisanieTemat: Re: Noc Kupały i inne bajery   Noc Kupały i inne bajery Icon_minitimeSro Cze 22, 2016 9:26 pm

1 lipca wpadnę Ukrainą. 2 chyba będę na grillu :v
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Noc Kupały i inne bajery Empty
PisanieTemat: Re: Noc Kupały i inne bajery   Noc Kupały i inne bajery Icon_minitimeSro Cze 22, 2016 9:28 pm

Mnie w sumie obojętny na razie termin, ale Nau bedzie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Noc Kupały i inne bajery Empty
PisanieTemat: Re: Noc Kupały i inne bajery   Noc Kupały i inne bajery Icon_minitimeCzw Cze 23, 2016 5:07 pm

Jak 1 to zgłaszam Elke, 2 jadę na koncert
Powrót do góry Go down
Szkocja
Admin
Szkocja


Liczba postów : 603

Noc Kupały i inne bajery Empty
PisanieTemat: Re: Noc Kupały i inne bajery   Noc Kupały i inne bajery Icon_minitimeCzw Cze 23, 2016 5:11 pm

Któregoś pewnie nie będę, ale nie wiem, którego :c zgłaszam się
Powrót do góry Go down
https://hetalia-ekipa-rpg.forumpolish.com
Gość
Gość




Noc Kupały i inne bajery Empty
PisanieTemat: Re: Noc Kupały i inne bajery   Noc Kupały i inne bajery Icon_minitimeCzw Cze 23, 2016 5:47 pm

Drugiego nie mogę, ale pierwszego chyba będę. To ja też D:
Powrót do góry Go down
Nowa Zelandia

Nowa Zelandia


Liczba postów : 38

Noc Kupały i inne bajery Empty
PisanieTemat: Re: Noc Kupały i inne bajery   Noc Kupały i inne bajery Icon_minitimeCzw Cze 23, 2016 7:22 pm

Zaznaczyłam 1 lipca, ale mi w sumie chyba będzie obojętne c: I zgłaszam Zelka!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Noc Kupały i inne bajery Empty
PisanieTemat: Re: Noc Kupały i inne bajery   Noc Kupały i inne bajery Icon_minitimePią Cze 24, 2016 1:07 am

Zaznaczyłam 1 i z braku innych opcji zgłaszam Bel
Powrót do góry Go down
Norwegia

Norwegia


Liczba postów : 359

Noc Kupały i inne bajery Empty
PisanieTemat: Re: Noc Kupały i inne bajery   Noc Kupały i inne bajery Icon_minitimePią Cze 24, 2016 9:27 pm

Nie mogę zagłosować. Forum mnie nie lubi :C
Ale jak nic nie stanie na przeszkodzi to w piątek 01.07 mogę pograć. Raczej Norem

edit: opieprzone się ogarnęło i jednak zagłosowałam
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Noc Kupały i inne bajery Empty
PisanieTemat: Re: Noc Kupały i inne bajery   Noc Kupały i inne bajery Icon_minitimePią Cze 24, 2016 11:30 pm

Nie wiem czy na 20:00 zdąże, ale moge się wstępnie zgłosić D:
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Noc Kupały i inne bajery Empty
PisanieTemat: Re: Noc Kupały i inne bajery   Noc Kupały i inne bajery Icon_minitimeNie Cze 26, 2016 11:44 am

Event odbędzie się 1 lipca, jak ktoś chce się jeszcze zapisać to ma czas do 30 czerwca. Potem trzeba już będzie ze mną pogadać.
Powrót do góry Go down
Estonia

Estonia


Liczba postów : 37

Noc Kupały i inne bajery Empty
PisanieTemat: Re: Noc Kupały i inne bajery   Noc Kupały i inne bajery Icon_minitimePon Cze 27, 2016 12:42 pm

Zapisuję się, bo mam wolny dzień o/
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Noc Kupały i inne bajery Empty
PisanieTemat: Re: Noc Kupały i inne bajery   Noc Kupały i inne bajery Icon_minitimeSro Cze 29, 2016 7:53 pm

Też się zapiszę! '^'
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Noc Kupały i inne bajery Empty
PisanieTemat: Re: Noc Kupały i inne bajery   Noc Kupały i inne bajery Icon_minitimePią Lip 01, 2016 9:54 am

Zapisy zamkniete. Event zacznie sie o 20.00
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Noc Kupały i inne bajery Empty
PisanieTemat: Re: Noc Kupały i inne bajery   Noc Kupały i inne bajery Icon_minitimePią Lip 01, 2016 7:56 pm

Krótkie zarysy ról, można je dowolnie pogłębiać itp. Zgłaszanie reklamacji proszę uważnie rozważyć i szybciutko zgłosić, jakby coś bardzo mocno nie pasowało.



Słowenia – właściciel niezbyt dobrze prosperującego gospodarstwa, dawno temu zdało mu się, że widział z daleka kfiot paproci i od tego czasu nie daje mu to spokoju, więc koleś co roku łazi i szuka magicznego szajsu.

Szkocja – młynarz, jak na wieś to kasiasty, ma żonę, córkę, ale generalnie niewiele problemów, założył się z kumplami o piwo, że znajdzie kwiat paproci. Piwo w końcu piechotą nie chodzi, nie?

Ukraina żona młynarza, swego czasu najlepsza partia we wsi, lata lecą, a chłop woli pić piwo niż zajmować się żoną, więc żona znalazła sobie kogoś, kto się nią zajmie. Może nie jest zbyt poważny, ale do zabaw w rodzaju poszukiwania magicznych kwiatów się nada.

Belgia – córka młynarza, która poszła za głosem serca, a teraz musi dusić się z kozami Eduarda. Gdyby miała trochę piniożków mogłaby mieć ładne chustki, buciki, korale i może inne bajery.

Estonia – chłop specjalizujący się w hodowli kóz, po pijaku założył się z kumplami, że znajdzie kwiat paproci i sprezentuje swojej żonie – córce młynarza.


Hiszpania – najstarszy syn bogatego chłopa, najlepiej wywija na weselach. Udało mu się zwrócić uwagę żony młynarza i obiecał jej, że odnajdzie dla niej kwiat paproci. Niekoniecznie żartował, czy też używał jakiejś metafory...

Węgry - biedna sierota mieszkająca kątem u wuja, potrzebuje hajsów na zamążpójście, wyprawkę, suknię z welonem, Cyganów z muzyką i konia, co rusza ogonem.

Nauru – po tym jak ojca zjadły wilki, Rin została sama z niedomagającą matką, czasem myśli, że tego wszystkiego jest za dużo jak na nią, więc szuka kwiatu paproci, żeby zdobyć piniondz albo siłę. Jest zdesperowana.

Wyspa Man – pastuch, kiedy zrozumiał, że skok przez ognisko to za mało, żeby wyrobić sobie szacun na dzielni, gdy ma się rudy łeb – ostatecznie chłopak zdecydował, że czas zaimponować zdobyciem magicznego kwiatka.

Islandia – pastuch numer dwa, którego matka miała trochę nie po kolei w głowie i wpoiła synkowi, że zasługuje na więcej, dlatego pastuch chciałby mieć kasę, więc szuka kfiota.

Nowa Zelandia
bartnik, większość czasu spędza w samotności w lesie, który zna chyba najlepiej spośród całej wioski. Chłopak ostatnio nieco poprztykał się z synem karczmarza, ale chyba nie przywiązał do tego takiej wagi. Poszło o jakąś bzdurę, przypadkowe popchnięcie w knajpie, czy coś podobnego. Kwiatu szuka z ciekawości.

Norwegia – syn karczmarza, popadł ostatnio konflikt z bartnikiem i chciałby mu spuścić łomot, ale chłopak ma problem, bo jest słabeuszem. Ma nadzieję, że z pomocą magicznego kfiotka wbije swojego przeciwnika w drzewo.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Noc Kupały i inne bajery Empty
PisanieTemat: Re: Noc Kupały i inne bajery   Noc Kupały i inne bajery Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Noc Kupały i inne bajery
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» CB - Noc Kupały

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Ekipa!  :: Pozostałe :: Archiwum eventów-
Skocz do: