Ekipa!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 EVENT POSTOWY

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Finlandia
Admin
Finlandia


Liczba postów : 1098

EVENT POSTOWY  Empty
PisanieTemat: EVENT POSTOWY    EVENT POSTOWY  Icon_minitimeSro Lis 19, 2014 11:33 pm

Pojawiła się idea, by zorganizować event postowy, jednak propozycji jest kilka i przeprowadzenie samego wydarzenia uzależnione jest od tego, ile osób może wziąć w nim udział.

Jest kilka możliwych eventów:

1.) Wasze przeżycie zależy od waszej współpracy, ale na statku czai się wróg. Póki sam się nie ujawni, możesz podejrzewać każdego. A może to ty poprowadzisz ludzkość ku zagładzie? Event na podstawie serialu Battlestar Galactica.

2.) Syn lokalnego władcy jest pewien tylko jednego: ojciec coś za wolno wybiera się na drugą stronę. Być może wypada mu w tym pomóc. Oczywiście, tylko głupiec działałby w pojedynkę. To, czyja głowa ostatecznie potoczy się pod stół, zależy tylko od Was.

3.) Konferencje nie bywają w zasadzie porywające, konferencje na dalekiej północy stanowią wręcz definicję nudy. Tym razem jednak zamiast znajomej monotonii, pojawia się element... niespodziewany. W końcu nie na co dzień składa się nie do końca dobrowolną wizytę w pokręconym świecie snów. Edit: Luźne nawiązanie do komiksu "Redtail's dream". Przepraszam za zamieszanie D:


Zapraszam do dyskusji... Kto w czym by wziął udział, kto ma jakieś propozycje. Jakieś "ale", a może chce wiedzieć, gdzie jest toaleta.


c:


Ostatnio zmieniony przez Finlandia dnia Sob Lis 22, 2014 10:04 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Norwegia

Norwegia


Liczba postów : 359

EVENT POSTOWY  Empty
PisanieTemat: Re: EVENT POSTOWY    EVENT POSTOWY  Icon_minitimePią Lis 21, 2014 9:01 pm

Ja to bym zjadł batonaa... D:

A tak serio to się piszę na wszystko, o ile czas pozwoli mi grać
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




EVENT POSTOWY  Empty
PisanieTemat: Re: EVENT POSTOWY    EVENT POSTOWY  Icon_minitimeSob Lis 22, 2014 7:40 pm

Ja to jestem za 2 lub 3. Nie przepadam za eventami na podstawie czegoś. Najbardziej podoba mi się 3.
Powrót do góry Go down
Kraj Basków
Admin
Kraj Basków


Liczba postów : 1015

EVENT POSTOWY  Empty
PisanieTemat: Re: EVENT POSTOWY    EVENT POSTOWY  Icon_minitimeSob Lis 22, 2014 11:43 pm

Najbardziej skłaniam się ku dwójce, chociaż trójka też brzmi ciekawie (z tym, że nie bardzo wiem, o czym jest "Redtail's dream").
Powrót do góry Go down
Finlandia
Admin
Finlandia


Liczba postów : 1098

EVENT POSTOWY  Empty
PisanieTemat: Re: EVENT POSTOWY    EVENT POSTOWY  Icon_minitimeNie Lis 23, 2014 12:25 am

Hm, to kumiks: http://www.minnasundberg.fi/artd.php Pragnę wykorzystać pewne założenia i tak dalej, ale poprowadzić inaczej nieco.
Powrót do góry Go down
Kraj Basków
Admin
Kraj Basków


Liczba postów : 1015

EVENT POSTOWY  Empty
PisanieTemat: Re: EVENT POSTOWY    EVENT POSTOWY  Icon_minitimeWto Lis 25, 2014 1:36 am

Finlandia napisał:
Hm, to kumiks: http://www.minnasundberg.fi/artd.php Pragnę wykorzystać pewne założenia i tak dalej, ale poprowadzić inaczej nieco.
Przeczytałam komiks i stwierdzam, że fajny pomysł c:
Powrót do góry Go down
Finlandia
Admin
Finlandia


Liczba postów : 1098

EVENT POSTOWY  Empty
PisanieTemat: Re: EVENT POSTOWY    EVENT POSTOWY  Icon_minitimeCzw Lis 27, 2014 9:53 pm

W takim razie:

EVENT NR 3 ZACZNIE SIĘ W TĘ NIEDZIELĘ OKOŁO GODZINY 17.
Gramy państwami. Zapraszam C:
Powrót do góry Go down
Sponsored content





EVENT POSTOWY  Empty
PisanieTemat: Re: EVENT POSTOWY    EVENT POSTOWY  Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
EVENT POSTOWY
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Event postowy - WRZESIEŃ!
» WRZEŚNIOWY event postowy
» Wrześniowy event postowy - ANKIETA
» Event fabularny postowy - propozycje
» 1. EVENT NA CB - ankieta

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Ekipa!  :: Pozostałe :: Archiwum eventów-
Skocz do: