Ekipa!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 [Ankieta] Event na CB - knieja

Go down 

Chcemy event?
Chcę 4.04, bo wtedy będzie pełnia Księżyca
[Ankieta] Event na CB - knieja Vote_lcap0%[Ankieta] Event na CB - knieja Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Chcę 11.04, bo tak wyszeptał wiatr
[Ankieta] Event na CB - knieja Vote_lcap50%[Ankieta] Event na CB - knieja Vote_rcap
 50% [ 3 ]
Chcę kiedykolwiek~
[Ankieta] Event na CB - knieja Vote_lcap50%[Ankieta] Event na CB - knieja Vote_rcap
 50% [ 3 ]
Nie chcę, bo jestem realistą >:C
[Ankieta] Event na CB - knieja Vote_lcap0%[Ankieta] Event na CB - knieja Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 6
 
Poll closed

AutorWiadomość
Gość
Gość




[Ankieta] Event na CB - knieja Empty
PisanieTemat: [Ankieta] Event na CB - knieja   [Ankieta] Event na CB - knieja Icon_minitimeSob Mar 28, 2015 4:04 pm

Za pozwoleniem Lejdi~
Zrobiłabym u Was event, ale termin jest dla mnie jeszcze niepewny, toteż daję dwie opcje rozminięte tygodniem + opcję, że wam się nie podoba. (c: ) Pomysł jest świeży, stworzony dziś, więc nie jest jeszcze mocno dopracowany, ale przez czas tygodnia powinien się całkiem wykrystalizować. Klimat ogólny - zależy, jak się tego dnia będę czuć, serio. Będzie to na pewno high-fantasy z elementami dark, ale nie jestem pewna, czy wcisnę się mocno w samą fantastykę, czy też przesunę to do klimatu około-horrorowego.

Opis: Nawiedzicie jedno z miejsc snów, balansując między emocjami, które będziecie mogli widzieć, nie czuć. Wkroczycie do lasu wypełnionymi światłami, choć wokół będzie panowała noc. Z szeptów Wiatrów zauważycie, że z tym lasem coś jest nie tak, a być może rozwiązanie tej zagadki wskaże Wam wyjście...

Event bazowany na ratowaniu Kniei Neverwinter, być może dołączę Voidowską Naukę Śnienia. Nie trzeba znać żadnego uniwersum, by grać.
Będę prowadzić z konta Austrii.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




[Ankieta] Event na CB - knieja Empty
PisanieTemat: Re: [Ankieta] Event na CB - knieja   [Ankieta] Event na CB - knieja Icon_minitimePią Kwi 03, 2015 1:07 pm

Pięć sztuk~ Event odbędzie się 11 kwietnia o godzinie 20:00, będzie trwać 3-4 godziny. Nie ma limitu graczy. c:
Powrót do góry Go down
 
[Ankieta] Event na CB - knieja
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» 1. EVENT NA CB - ankieta
» EVENT LISTOPADOWY - ANKIETA
» [ANKIETA] Event AION
» Wrześniowy event postowy - ANKIETA
» Event na CB - ankieta terminowa + propozycje

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Ekipa!  :: Pozostałe :: Archiwum eventów-
Skocz do: