Ekipa!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Horror event po świętach

Go down 

Czy chcecie taki event?
Tak
Horror event po świętach Vote_lcap70%Horror event po świętach Vote_rcap
 70% [ 7 ]
Tak, ale innego dnia/o innej porze
Horror event po świętach Vote_lcap0%Horror event po świętach Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Nie
Horror event po świętach Vote_lcap30%Horror event po świętach Vote_rcap
 30% [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 10
 
Poll closed

AutorWiadomość
Gość
Gość




Horror event po świętach Empty
PisanieTemat: Horror event po świętach   Horror event po świętach Icon_minitimeSob Gru 19, 2015 11:43 pm

A więc mam taki pomysł, zorganizować event na chatboxie w klimacie horroru, zaczęlibyśmy koło 20.00 26 grudnia, ale nie trzeba być od samego początku, dołączyć można i w trakcie.


Co wy na to?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Horror event po świętach Empty
PisanieTemat: Re: Horror event po świętach   Horror event po świętach Icon_minitimeCzw Gru 24, 2015 7:05 pm

Event odbędzie się o 20.00 w tę sobotę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Horror event po świętach Empty
PisanieTemat: Re: Horror event po świętach   Horror event po świętach Icon_minitimeSob Gru 26, 2015 7:55 pm

Kilka ważnych zasad:
1. W przypadku natrafienia na jedną z przygotowanych przeze mnie atrakcji, postarajcie się nie pisać więcej niż jednej wiadomości pomiędzy moimi odpisami. Najlepiej po prostu ustalcie kolejkę.
2. Również nie wykonujcie zbyt wielu czynności w jednym poście. Jeśli napiszecie, że wasza postać otworzyła drzwi, zapaliła światło i weszła do środka pokoju, to ja bym was tam mógł już ze 3 razy zabić po drodze. Napiszcie to osobno, jeśli to możliwe.
3. Do rozgrywki można dołączyć w trakcie, jeśli się ktoś spóźnił, można też wyjść przed jej końcem, jeśli zaszła taka potrzeba. Prosiłbym jednak o nie wspominanie o tym na cb tylko pisanie do mnie bezpośrednio na gg: 579206
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Horror event po świętach Empty
PisanieTemat: Re: Horror event po świętach   Horror event po świętach Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Horror event po świętach
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» 1. EVENT NA CB - ankieta
» Event walentynkowy vol.2
» Event walentynkowy vol. 3
» Event świąteczny
» EVENT WALENTYNKOWY

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Ekipa!  :: Pozostałe :: Archiwum eventów-
Skocz do: