Ekipa!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Event walentynkowy vol. 3

Go down 
2 posters

Robimy coś takiego, czy nie?
Nie, wolę kuć tynki.
Event walentynkowy vol. 3 Vote_lcap0%Event walentynkowy vol. 3 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Tak, już lecę prasować koszulę (11.02.)
Event walentynkowy vol. 3 Vote_lcap88%Event walentynkowy vol. 3 Vote_rcap
 88% [ 7 ]
Tak, ale chwila, bo muszę zarezerwować stolik (17.02)
Event walentynkowy vol. 3 Vote_lcap12%Event walentynkowy vol. 3 Vote_rcap
 12% [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 8
 
Poll closed

AutorWiadomość
Finlandia
Admin
Finlandia


Liczba postów : 1098

Event walentynkowy vol. 3 Empty
PisanieTemat: Event walentynkowy vol. 3   Event walentynkowy vol. 3 Icon_minitimeSob Sty 28, 2017 12:51 am

Hej, można zrobić na czacie kolejną edycję eventu walentynkowego. Polegałoby to na tym, iż każda postać dysponowałaby jednorazowo możliwością rzucenia uroku, który sprawiłby, że druga się w niej zakocha. Na rzucenie tego zaklęcia byłby określony czas, po jego upływie, w wypadku nieskorzystania z tej możliwości - osobę dotąd nastawioną do rzeczonej postaci pozytywnie lub obojętnie - trafiłaby strzała nienawiści.

Event trwałby tradycyjnie 3-4 godziny. Odbyłby się na czacie. Zacząłby się około 20.00

Prowadziłabym go ja.


Czy chcecie to coś, czy nie?
Powrót do góry Go down
Prusy

Prusy


Liczba postów : 18

Event walentynkowy vol. 3 Empty
PisanieTemat: Re: Event walentynkowy vol. 3   Event walentynkowy vol. 3 Icon_minitimeSob Sty 28, 2017 10:47 pm

Ja bym chciała, ale na dzień dzisiejszy nie wiem jaki termin mi bardziej pasuje, więc zaznaczę mysle, że do poniedziałku. Akurat to czas moich ferii i nie jestem pewna kiedy jadę do Pragi, a jakoś właśnie teraz to organizuje, więc no...! Tak wygląda sytuacja.
Ale jak będę to chętnie!
Powrót do góry Go down
Finlandia
Admin
Finlandia


Liczba postów : 1098

Event walentynkowy vol. 3 Empty
PisanieTemat: Re: Event walentynkowy vol. 3   Event walentynkowy vol. 3 Icon_minitimeSob Lut 04, 2017 7:51 am

DZIŚ MOŻNA JESZCZE GŁOSOWAĆ.
Powrót do góry Go down
Finlandia
Admin
Finlandia


Liczba postów : 1098

Event walentynkowy vol. 3 Empty
PisanieTemat: Re: Event walentynkowy vol. 3   Event walentynkowy vol. 3 Icon_minitimeNie Lut 05, 2017 8:14 am

Event odbędzie się w sobotę o 20.00, zapraszam.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Event walentynkowy vol. 3 Empty
PisanieTemat: Re: Event walentynkowy vol. 3   Event walentynkowy vol. 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Event walentynkowy vol. 3
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» EVENT WALENTYNKOWY
» CB - Event Walentynkowy
» Event walentynkowy vol.2
» CB - Event walentynkowy vol.2
» EVENT POSTOWY

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Ekipa!  :: Pozostałe :: Archiwum eventów-
Skocz do: