Ekipa!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 CB - Event Świąteczny

Go down 
AutorWiadomość
Kraj Basków
Admin
Kraj Basków


Liczba postów : 1015

CB - Event Świąteczny Empty
PisanieTemat: CB - Event Świąteczny   CB - Event Świąteczny Icon_minitimeNie Gru 20, 2015 2:50 pm

[19:59:07] MG Św.Mikołaj : (To poproszę wszystkich do jednego pokoju. Zaraz zaczynam)
[19:59:28] Pakistan : // Gdzie są wszyscy w takim razie?
[19:59:46] @ Malta : //salon
[20:00:30] Rumunia : *wbiegł do budynku, rozejrzał się nerwowo po korytarzu, po czym wpadł do salonu, usłyszawszy z niego głosy*
[20:00:52] Prusy : // : D juz event sie zaczął?
[20:01:06] MG Św.Mikołaj : (jeszcze nie. Zapraszam wszystkich do salonu)
[20:01:35] Holandia : *wbiegł za Rumunem* WRACAJ, ZŁODZIEJU!
[20:02:10] Algieria : Jak sobie chcesz. *Puścił go przodem i sam poszedł do salonu. A tam stado ludzi.* Salam alejkum.
[20:02:13] * MG Św.Mikołaj MG mówi: Raz, dwa, raz... Chyba działa? *sprawdza*
[20:02:28] Prusy : *Wszedł i od razu słyszy krzyk* Kto coś kradnie?
[20:02:36] Pakistan : *no to wszedł do salonu* Assalam aleikum
[20:02:40] @ Malta : KTO KRADNIE DO DIABLA?
[20:03:03] Rumunia : NIC NIE UKRADŁEM! *chowa się za Maltą*
[20:03:12] Nauru : Ja nie wiem...*tak nie bardzo rozumie sytuację*
[20:03:20] Holandia : Oddawaj moje papierosy!
[20:03:34] @ Malta : *łapie Rumuna za ubranie* mam cię, złodzieju!
[20:03:45] Makau : *zerknął na Majida i Saphira*
[20:04:11] * MG Św.Mikołaj mg mówi: *usłyszeliście pukanie do drzwi*
[20:04:30] Prusy : *patrzy na nich, przepchał sie do Rumuna, Holendra i Malty* Jak mówi, zę nie ukradł to chyba nie ukradł. Ukradłeś, Virgil?
[20:04:34] Prusy : *A tu pukanie*
[20:04:39] Pakistan : *zaczął się zastanawiać co za kretyn puka zamiast wejść*
[20:04:53] @ Malta : Niech no ktoś otworzy. *duzo panow wokół :C*
[20:05:25] Algieria : *Patrzy po wszystkich i idzie otworzyć*
[20:05:49] Islandia : *chaos jest, po prostu się nieco wycofał z otoczenia bardziej w stronę kominka i tak stoi w ciszy, kończąc jeść*
[20:05:58] Holandia : Ja nie mogę, muszę odzyskać co moje :I Virgil, skoro nie masz nic do ukrycia, to zaraz porządnie cię przeszukam :I
[20:06:12] Nauru : *stanęła obok Iśka*
[20:07:38] Rumunia : *próbuje się uwolnić z chwytu Malty* Pewnie, że nie ukradłem, to kłamstwo jakieś. D: *żeby tylko papiarosy zwinął* Chcesz naruszyć moją nietykalność osobistą! *wydarł się na Hoha*
[20:07:54] * MG Św.Mikołaj *Dzięki Algierio, że otworzyłeś. Wasze spotkanie przerwał pewien niespodziewany gość - człowiek mający już swoje lata, z ciemniejszą karnacją, z już siwiejącymi włosami na głowie i na brodzie, która była uporządkowana i krótka dość (nie Gandalfa...). Czerwony płaszcz biskupi zasłaniał jego białą szatę, a na głowie znajdowała się mitra. Opierał się na długiej lasce w kręgach kościelnych zwanej pastorałem. Widać było, że kuleje na lewą nogę i bardzo ciężko mu się chodzi. Na jeszcze brązowy mały worek na plecach. Uśmiechnął się do was, choć zmęczenie widać na jego starej twarzy* Witam was, moje drogie dzieci.
[20:09:01] Makau : *odwrócił się do drzwi* KToś puka? *zerknął za Algiem i patrzy kto to. JAkiś staruszek. Wygląda znajomo. Ale nie. Przecież to tylko bajki*
[20:09:06] Prusy : Od kiedy biskupi noszą czerwone? Jakaś reforma w kosciele? * wyjrzał zza Hola* I DObry wieczór!
[20:09:08] Nauru : *zerknęła na gościa, który przerwał to, dość dziwne, spotkanie* Pan chyba pomylił budynki *stwierdziła spokojnie*
[20:09:10] @ Malta : Jezus Maria, biskup *zasłoniła usta dłonią* niech no kto ekscelencji pomoże- Boże, może herbatki? Kawki? Ciasteczka?
[20:09:28] Prusy : Szczęść Boże raczej. *poprawił sie*
[20:09:53] Holandia : ... no i na co mi biskup, tu potrzebna jest policja :I *wzroczy na Rumuna*
[20:10:03] Islandia : ... *nie ogarnia co się dzieje, skończył jeść i głupio patrzy w starca.*
[20:10:07] MG Św.Mikołaj : *spojrzał na was z lekkim zdziwieniem* Spokojnie... Ja nie przyszedłem tu straszyć. I nie, nie pomyliłem budynków. Przyszedłem do was.
[20:10:14] Pakistan : Assalam aleikum...? *przywitał się*
[20:10:20] Algieria : *Patrzy na staruszka, na wszystkich, znów na staruszka. Nie ogarnia bardziej niż Isiek*
[20:10:30] Prusy : Zostaw go, zapłące za te papierosy. * spojrzał z wyrzutem an Virgila*
[20:11:30] Makau : Do nas? *to ktoś poza nimi wie o tym miejscu?*
[20:11:32] @ Malta : No ja rozumię przecie, ekscelencjo- taki zaszczyt, nie wiem, jak was ugościć, zimno tu jak w psia- budynku dla psów *poprawiła nerwowo włosy i podbiła odgrywać gospodynię*
[20:11:36] Holandia : ...w porządku.
[20:11:55] Nauru : To raczej na pewno nie do mnie...*pokręciła głową*
[20:12:01] Prusy : Gut, trzymaj. * dał mu tyle Euro ile zazwyczaj fajki kosztują*
[20:12:08] MG Św.Mikołaj : *spojrzał dookoła* Mógłbym gdzieś tutaj usiąść? Ostatnio mam problemy z chodzeniem. I nic nie trzeba. niedługo pójdę. Prezenty same się nie rozdadzą.
[20:12:31] Holandia : *szybko zgarnął kasę* Wy ze sobą kręcicie, że za niego płacisz, czy o co biega? *tak sobie dopyta*
[20:12:51] @ Malta : Jakie prezenty *nie ogarnęło* siadajcie, proszę... no, zróbta miejsce... *rządzi się i próbuje poprzesuwać ludzi*
[20:12:59] Rumunia : *przynajmniej Malta go puściła, a Hohu już się nie będzie czepiał. Rumun zaś przyjrzał się z zaciekawieniem przybyszowi*
[20:13:32] Pakistan : *patrzy z boku*
[20:13:34] Makau : Prezenty? Mikołaj? *dobrze mu się wydawało*
[20:13:38] @ Malta : *zbok
[20:13:47] Islandia : *podszedł do starca* Proszę pana, a kim właściwie pan jest? *wgap*
[20:13:59] Algieria : *On tak stoi jak kołek obok drzwi, ale przynajmniej je zamknął* Zaraz co? *Jakoś tak staje bliżej Pakiego i szepcze do niego* Co tu się dzieje?
[20:14:02] Prusy : Wypadałoby podziękować. *trzepnał rudego z szorstka miną* Nie, nie kręcimy. *odpowiedział stanowczo, zaunteresował sie sytuacją* Biskup będzie rozdawał prezenty? A co to za zwyczaj?
[20:14:25] Pakistan : Jakbym sam wiedział. *odszeptał*
[20:14:32] Nauru : Może jakiś wasz europejski? *uniosła lekko brwi*
[20:14:34] MG Św.Mikołaj : *Mikołaj dyplomatycznie stara się nie widzieć tego przekazywania pieniędzy :<* *Uśmiechnął się do Makau gdy ten powiedział jego imie* Tak. To ja *i uśmeichnął sie do Iśka* Jestem dziecko świętym Mikołajem *to ostatnie zdanie powiedział głośniej*
[20:14:57] @ Malta : *trzepnęła dyskretnie Prusaka* biskupa sprawa, niech robi, co chce *syknęła* ale jak to święty? Boże, cud się stał.
[20:15:27] Prusy : Daj spokój kobieto, Biskup też człowiek. * odpowiedział Malcie i pomasował sie po głowie* Mikołaj? O kurczę.
[20:15:32] Holandia : ... *się też zainteresował, skoro zaczęła być mowa o prezentach, na razie tylko się przysłuchuje*
[20:16:14] Rumunia : Ała! *spojrzał z wyrzutem na Prusaka* Jak ty się zachowujesz przy biskupie? Mikołaj? *powtórzył za Gilbertem, tak bardzo ogarnia*
[20:16:19] Algieria : *znów szeptem do Pakiego* Kto to jest Mikołaj?
[20:16:20] Islandia : *pomijając słowo "dziecko", to z reszty się całkiem ucieszył* ale ten, nie powinieneś mieć czerwonej zimowej czapki iwgl. mieć cały czerwony kubrak? Gdzie są sanie? *nic nie wie*
[20:17:14] Pakistan : Nie wiem, może to taki... jakiś... uhmm... Może to taki polityk z Europy...?
[20:17:15] Prusy : Biskup. Też.Człowiek. *powiedział również do RUmuna* I serio, mógłbyś podziękować.
[20:17:19] MG Św.Mikołaj : I mam do was pewną sprawę... *pokustywał się do krzesła gdzie usiadł* Jak mnie ta noga boli... *spojrzał na Iśka* Em... Mówisz o tej mojej pięknej grubej podróbie którą stworzyła Cola-Cola?
[20:17:19] Nauru : I...co w sumie robisz tutaj? *uniosła brwi podejrzliwie. I czekajcie, to jednak Timo nie jest świętym Mikołajem?*
[20:17:40] Prusy : Pepsi Cola jest lepsza. *wypalił*
[20:17:43] @ Malta : Kobito, kobito, pilnuj nosa, bezbożniku *odsyknęła uprzejmie Prusakowi*
[20:17:55] MG Św.Mikołaj : Pepsi jest lepsza. *kiwnął głową do Prusaka*
[20:18:14] Algieria : Zgadzam się! *Pepsi zawsze lepsza. Mruga do Prusaka*
[20:18:21] Prusy : Byłem zakonnikiem, jak pewnie wiesz. WIęc do bezboznika mi daleko. * usmiechnął się zakłądajac ręce na piersi* WIęc stwierdzam z doświadczenia, biskup też człowiek c<
[20:18:23] Islandia : ..tak, ale też ten. Przecież Timo był zawsze Mikołajem, nie rozumiem tego
[20:18:29] Prusy : *odmrugnął Algierii*
[20:18:38] Makau : *zastanawia się jaka coca-cola. Gruba wizja Mikołaja istnieje od wieków w legendach i bajkach dla dzieci. To ten wygląda jakoś inaczej*
[20:18:44] MG Św.Mikołaj : Dobra... To tak. *spojrzał na was* Wy serio nie znacie legend o świętym Mikołaju? Tym prawdziwym? Z Miry?
[20:19:02] Prusy : Ja znam! Znaczy. *odchrząknął*
[20:19:18] Holandia : Czemu mamy nie znać? :I
[20:19:21] @ Malta : Boże święty, nie może być wincej niż jeden święty Mikołaj, reszt to przebierańce.
[20:19:23] Pakistan : *nie zna* *nie wie o co chodzi* *nie ogarnia* I:
[20:19:27] Algieria : *On nie ma pojęcia o czym mowa, ale zamierza się przysłuchiwać.*
[20:19:28] Makau : A ten z Miry to nie jest, że był prawdziwym, a na jego podstawie stworzono legendę, bajkę dla dzieci?
[20:19:42] Islandia : *nie zna, odwrócił wzrok. To pewno wina Nora*
[20:19:51] Prusy : *Biedny Isio*
[20:20:43] Nauru : To chyba daleko ode mnie *czyli nie, nie słyszała*
[20:20:55] @ Malta : Zakon zakonem, ale ja takich w zakonie znałam, co baby obracali lepij niż niejeden, co w zakonie nie siedział *nadal truła Prusakowi*
[20:21:43] Prusy : Właśnie. Człowiek omylny jest, to Bóg nie poopełnia błędów. * stwierdził bez krzty wzruszenia*
[20:21:48] MG Św.Mikołaj : *spojrzał na Makau z lekkim wyrzutem* 6 grudnia obchodzi sie wspomnienie świętego Mikołaja. I to wtedy mnie wspominacie. I pochodze z cieplejszych regionów. Znacznie cieplejszych. Ale nie po to tu przyszedłem. Wigilia jest niedługo i mam problem. pomożecie mi? *zapytałs ie wszystkich*
[20:22:37] Rumunia : Jeden z ważniejszych świętych w sumie. *mruknął cicho. Co jak co, ale kojarzy jednak*
[20:22:59] @ Malta : Mira to nie gdzieś w Arabii była? *nagle włączył jej się tryb "szukaj Araba"* a czego ekscelencja pragnie? Macie misję ze Niebios?
[20:23:02] Algieria : A w czym? *Siedziałby cicho, ale on jest skłonny do pomocy*
[20:23:04] Islandia : *kiwnął głową* ...ale w czym?
[20:23:05] Prusy : *Rumun mu wciaż nie podziekował*
[20:23:22] Prusy : *mierzy go morderczym spojrzeniem*
[20:23:23] Holandia : A to jakaś płatna pomoc? *wypsnęło mu się, chociaż tak czy siak pewnie pomoże D: *
[20:23:43] Makau : *ten Mikołaj chyba jakiś niekumaty. No cóż, nie odzywa się już tylko słucha skoro tak*
[20:23:56] Irlandia Północna : *wchodzi całkiem dziarsko jak na niego* Bry. *dostrzega nienzjaomego i stoi jak ta ciapa, nie bardzo wiedząc czy do dobrego domu wlazł.*
[20:24:06] Nauru : Jeśli jakoś można, to pomogę *czemu miałaby nie pomóc*
[20:24:06] MG Św.Mikołaj : Nie w Arabii a na terenie współczesnej Turcji *na słowo płatna pomoc spojrzał groźniejszym wzrokiem na Holendra*
[20:24:50] @ Malta : Biskupie, jak to źle, że wy w Turcji nie zostali, co tam się potym stalo to szkoda gadać, szkoda... Wiara święta poszła w dyrdy. Weście tam idźcie, bo to płakać tylko można.
[20:25:45] MG Św.Mikołaj : Eh... *westchnął na słowa Malty i rzekł* Mam taki problem. Coś sobie zrobiłem z nogą gdy próbowałem wyczyścić moje przejścia... Te głupie kontrole przygraniczne. Erzsebet w tym roku dostanie rózgę na święta! Kto normalny ustawia tak wielki drut kolczasty?! Nie pomyśleli, że ktoś może tamtędy przechodzić?! A potem się skarżą, że czemu prezentów nie dostali. Niegrzeczne dzieci są ostatnio. Coraz trudniej... *westchnął Mikołaj i spojrzał na was* Czy moglibyscie mi pomóc, bo nie ma chyba innych dzieci, które mogłyby mi pomóc w tej sprawie. Chodzi o dostarczenie prezentu dla pewnego malca...
[20:26:14] Prusy : Kobieto weź ty sie nie odzywaj, bo brzydko mówisz. ... *usłyszał o akcji* Ah Erzie, kochana-
[20:26:27] Rumunia : No co się gapisz, jakbym ci kanapkę ze smalcem obiecał? *spytał Prusaka* A bo to zła kobieta jest, proszę świętego. *powiedział odnośnie Węgier*
[20:26:41] Holandia : ... :I *się już lepiej nie odzywa, póki co*
[20:26:50] @ Malta : Boże, może to umyć trza? Opatrzeć? *popatrzyła na Prusaka* a co ja? Gorsza od ciebie? Byś się wstydził tak przy świętym gadać.
[20:26:58] Algieria : *Rumunie ciesz się, że nie gram Elką XD*
[20:26:59] Prusy : *trzepnął go raz jeszcze* Jakbym nie załagodził sprawy to byś miał problemy, uratowałem Cie, frajerze.
[20:27:20] MG Św.Mikołaj : Nie kłótcie się. Zaraz święta. U spowiedzi byliście? *do Malty i do Prusaka rzekł*
[20:27:22] Makau : *zastanawia się o jakie przejścia chodzi* A co z saniami? Nie powiesz, że chodzisz po całym świecie na pieszo?
[20:27:32] Prusy : Ty? Gorsza? Nie powiedziałem tak :I Nie dopowiadaj sobie. *obruszył sie* ... e.
[20:27:49] Prusy : *nie był w kościele od paru lat*
[20:27:52] Irlandia Północna : *wymownie milczy i powoli zaczyna ogarniać sytuację.*
[20:28:01] Prusy : *jak nie od paru stuleci*
[20:28:08] MG Św.Mikołaj : *spojrzał na Makau* Za moich czasów tak się robiło. Ale teraz przez to, że sobie zrobiłem to z noga to nie dam rady dostarczyć wszystkim dzieciom prezentu i prosze was o pomoc.
[20:28:18] Pakistan : Nie wiem o co chodzi, ale pomóc mogę. *trzeba pomóc starszemu człowiekowi*
[20:28:38] @ Malta : A gdzie ja nie byłam... ja i jeszcze raz pójdę *trochę minimalnie ją to wytrąciło z rytmu* ekselencjo, kiedy on przy was takie same złe rzeczy gada.
[20:29:14] Prusy : Ja? Ja nic złęgo nie mówie, odczepże sie. *schował sie za Rumuna* I ja pomoge, skoro trza :I
[20:29:36] Makau : *coraz bardziej ma wrażenie, że mają do czynienia z jakimś pomyleńcem z wariatkowa. Cały świat w kilka dni? W życiu w to nie uwierzy*
[20:29:36] Islandia : ... *nie chodzi do kościoła, cóż. to też przez Nora. >:C *
[20:29:48] Nauru : Tylko musimy wiedzieć, gdzie on mieszka *bo to się przyda, nie?*
[20:29:52] Prusy : *bo mu wszystkie spalił?*
[20:30:05] MG Św.Mikołaj : *westchnął* Niby tacy dorośli... Dobra. Ten kto mi chce pomóc to ręka do góry
[20:30:07] @ Malta : Pomożemy, pomożemy, wszyscy pomożemy. Chłopy same zdrowe to zrobią, co trza
[20:30:19] Holandia : Gilbert to porządny chłop jest *wtrącił, bo pamięta że Prusak kasę dał :C* A ta baba, ta tutaj, to nietolerancyjna jest. A... a ja też mogę pomóc. :I
[20:30:21] MG Św.Mikołaj : Zaraz was tam wyślę *rzekł odpowiadając Nauru z uśmiechem*
[20:30:36] Islandia : *do góry ręka nieśmiało*
[20:30:36] Prusy : *no to podniósł łape :c*
[20:30:54] Holandia : *to też podniósł do góry rękę, żeby nie było :c*
[20:31:09] Makau : *zastanawia się czy ten skręt mu nie zaszkodził*
[20:31:10] Irlandia Północna : *samotny w tłumie rąk, to tez podniósł*
[20:31:22] @ Malta : *podniosła rękę za Makau*
[20:31:27] @ Malta : *swoją też :C*
[20:31:27] Rumunia : *też podniósł rękę, czuje się jak w jakiejś szkole :c*
[20:31:39] Pakistan : *ręka do góry*
[20:31:51] Algieria : *On od początku chciał pomóc więc ręka w górze*
[20:32:15] * MG Św.Mikołaj Dobrze. Dziękuję wam kochani *Święty Mikołaj walnął pastorałem w ziemie i wszyscy poczuliście się dziwnie. Cały pokój zaczął się szybko zmieniać i przemieszaczać się z taką szybkością, że wasze oczy przestały tego rejestrować. Zapadła na chwile ciemność dookoła. W pewnej chwili usłyszeliście głos Mikołaja, który was pouczał: Postarajcie nie zostać wykrytym i uważajcie na pułapki. Życzę wam powodzenia. Obudziliście się na wielkim, czerwonym dywanie w olbrzymim domu. Moglibyscie pomyśleć, ze to dom giganta, albo... * Wybaczcie, ale coś mi się pomyliło i was przez przypadek zmniejszyłem. Akurat przez to, że jestem osłabiony moja magia nie zawsze działa tak jak powinna. To życzę wam podwójnie powodzenia i... Uważajcie na kota. *zabrzmiał głos w waszych głowach. Mieliście po 5-6 centymetrów, a za wami był prezent. Duży prezent. W pojedynkę nie da rady się go przenieść. Znajdowaliście się na piętrze, a choinka była na parterze w wielkim salonie. *
[20:32:54] @ Malta : Matko Boska, koniec świata.
[20:33:10] Nauru : ...jakie pułapki?! *ej ej ej, tego nie było w umowie*
[20:33:19] Makau : *spojrzał na Maltę o co jej biega, ale zaraz w głowie mu się zakręciło i prawie się przewrócił. Oparł się o ściane czy co tam miał pod ręką*
[20:33:31] Prusy : Gott. A co jak mie jaki kmot pożre? CO ja powiem bratu? Nic nie powiem.
[20:33:37] Irlandia Północna : *pada martwy, bo w obecnej postaci jego pedancka dusza widzi każdy okruch i kurz 10 razy większy niż w rzeczywistości*
[20:33:49] Islandia : To jakiś żart?! *rozgląda się w okół z paniką*
[20:34:00] Irlandia Północna : *ale szybko dochodzi do siebie i jakoś staje w miarę prosto*
[20:34:03] * MG Św.Mikołaj *Mikołaj rzekł wam w waszych głowach* To dziecko od zawsze próbuje mnie złapać więc no.. Pułapek jest tu od groma. powodzenia życze*
[20:34:06] @ Malta : *złapała Makało pod rękę* słonko, nie mdlej tutaj mi no...
[20:34:33] Holandia : ... to... hm *skrzywił się* To dosyć niekomfortowe. Ktoś nas może zdeptać :I
[20:34:34] Rumunia : *rozgląda się z nieogarem* Ej no, to nie fair...
[20:34:38] Irlandia Północna : Umrzemy.
[20:34:45] Prusy : Spieprzajmy. *wypalił*
[20:34:53] Makau : Nie mdleję. A co, pani nic nie jest po czymś takim? *to normalna reakcja organizmu :c*
[20:35:29] Nauru : Z taki wzrostem? *zerknęła na Prusa*
[20:35:36] * MG Św.Mikołaj *Mikołaj nadal gada wam w głowach* Nie zgniecie, bo śpi. Na szczęście. DOstarcie ten prezent pod choinkę. Jest na dole. I jak uciekniecie to nie dostaniecie prezentów w tym roku, bo do was będę szedł niedługo*
[20:36:04] @ Malta : Słonko, co tam ja, jak ty się słaniasz *zatkała Prusowi łapą usta, a raczej próbowała* język, młody panie!
[20:36:31] Islandia : *spojrzał na wielki prezent* ...' Niby jak mamy to przenieść?! e-e'
[20:36:46] * MG Św.Mikołaj * Za wami jest prezent. Duży. Podniesie go przynajmniej 5 osób, więc no... To teraz chce widzieć piękną współpracę*
[20:36:54] Algieria : ...... *Szok. Bardzo w szoku. Złapał się Pakiego za ramię w ataku paniki.*
[20:36:56] Irlandia Północna : i krzywo zapakowany *ogląda paczkę z boku*
[20:37:13] Holandia : *prezenty jak prezenty, kto ich potem powiększy? D: * ... a może wystarczy zrzucić prezent ze schodów i doturla się gdzie trzeba?
[20:37:57] Prusy : Weź łape! *szarpie sie, obślinił jej dłoń >:C*
[20:37:59] Pakistan : No nic, trzeba działać. *ignorując to, że Algieria jest do niego doczepiony, podszedł do prezentu i chwycił za dolną krawędź*
[20:38:00] Irlandia Północna : Może, to byłoby prostsze.
[20:38:32] MG Św.Mikołaj : *nadal gada w głowie* Nie. prezenty nie można zrzucać. prezenty nie lubią wysokości. Odczaruje was potem, a teraz lepiej weźcie ten prezent, bo nie macie całej nocy na to
[20:38:54] Nauru : *też podeszła do prezentu, próbuje pomóc jakoś Pakiemu i chwyciła z drugiej strony prezent*
[20:38:56] Irlandia Północna : *nadal nieswojo się czuje, aż podskoczył gdy ujrzał okrch ciasteczka wielkości swojej głowy*
[20:39:14] Algieria : *No dobra to złąpał prezent obok Pakiego.* Majid..... nie zostawiaj mnie tu tylko cokolwiek zrobiłem. *Tak zauważył, że Paki jest na niego zły*
[20:39:22] Islandia : *podszedł do paczki i również chwycił*
[20:39:27] Makau : Nie słaniam się :I *zaraz go szlag trafi. Odsunął się od Malty i spojrzał na prezent* Nie można odczarować teraz? *zerknął na Rin* Może Ty byś rozejrzała się jak wygląda droga? *a sam złapał prezent*
[20:39:40] Prusy : *jak sie uwolnił od Malty to podszedł im pomóc*
[20:39:44] Irlandia Północna : *jakoś się doczłapał do wolnej krawędzi prezentu*
[20:39:47] @ Malta : *uwolnil*
[20:39:53] Holandia : *zerk na paczkę, westchnął* Trudno. Trzeba to szybko zrobić i mieć z głowy... chcę być już duży :I *też podszedł do prezentu, chwycił, będzie pomagać!*
[20:40:01] Rumunia : *przygląda się tylko, bo to Rumun*
[20:40:09] Prusy : * xD darmozjad*
[20:40:11] @ Malta : *poszła patrzeć* złapcie tam lepiej, żeby nie było krzywo, bo się na was wywali.
[20:40:18] Pakistan : Nie zostawię... *po chwili zawołał do pozostałych* To na 3. Raz. Dwa. Trzy! *i spróbował podnieść*
[20:40:28] Prusy : *no to też próbuje podnieść *
[20:41:00] Islandia : *pomaga bo co*
[20:41:09] Irlandia Północna : *no próbuje z innymi*
[20:41:10] Nauru : No, dobrze...*pokiwała głową, chociaż słowo pułapki dalej rozbrzmiewało jej w głowie. Ruszyła ostrożnie w stronę salonu*
[20:41:14] * MG Św.Mikołaj mg mówi: *a właśnie... co widzicie. Na drugiej stronie korytarza były schody. *
[20:41:23] @ Malta : *nie miała w co wytrzeć rękę* tutaj chodźcie, tutaj *próbuje instruuowac*
[20:41:46] Prusy : *Pruska ślina jest zatruta, umrze*
[20:41:55] Holandia : ... serio, zwalić ze schodów i po sprawie :I *tym razem pomyślał o Malcie :C*
[20:42:20] Islandia : *rozgląda się po ścianach. w miarę tego, jaki ma widok*
[20:42:22] Algieria : *On współpracuje bo się boi, że go tam zostawią. A do kota to się nie zbliży*
[20:42:24] Makau : *podnosi od swojej strony jeśli mu się udało p:* *pułapkami się nie przejmował. Byli maciupcy, więc na nich były za duże. Chyba, że Mikołaj wcale nie taki święty i specjalnie pomniejszył na nich pułapki :I*
[20:42:25] @ Malta : *zmieni się w Niemkę*
[20:42:45] Rumunia : I uważajcie na te okruchy tutaj. *ostrzegł, patrzcie, jak pomaga!*
[20:43:02] @ Malta : No... a ty co nie robisz? *zaczepiła Rumuna*
[20:43:04] Prusy : *popatrzył zirytowany an RUmuna i Malte, ale nic nie powiedział*
[20:43:12] Irlandia Północna : Jakie okruchy *palpitacje*
[20:43:20] Holandia : To posprzątaj.
[20:43:54] Pakistan : *idzie aż do schodów* Czekajcie, zejdę jako pierwszy na niższy stopień, żebyśmy mogli znieść go po schodach. Co wy na to?
[20:44:23] Islandia : Nie dasz rady sam tego dźwignąć, pomogę ci. *zgłosił się*
[20:44:32] * MG Św.Mikołaj *obok schodów znajdowały się narty. Dość długie*
[20:44:43] Nauru : *przeciera szlak*
[20:44:52] Pakistan : *Pak na to nie wpadł*
[20:44:56] Algieria : *Zerka na nich, a potem na narty* A może by tak wykorzystać to coś? *Wskazuje*
[20:45:02] Rumunia : No jak to nie robię, ostrzegam przed przeszkodami. *tłumaczy się Malcie*
[20:45:12] Prusy : Brzmi jak dobry pomysł. Poółżmy to na tym.
[20:45:24] Holandia : Tak, n iech zjedzie pod choinkę i po sprawie!
[20:45:26] @ Malta : Weźta tam postawta i zleci na dół*geniusz* a ty im pomó.
[20:45:30] Pakistan : A co jak nam się ześlizgną?
[20:45:37] Islandia : ..Ludzie! a co jak te narty to jedna z tych pułapek?
[20:45:51] Prusy : No to... bywa.
[20:46:05] Irlandia Północna : Uh, ryzyko trzeba brać raz na jakiś czas.
[20:46:06] * MG Św.Mikołaj *na słowo pułapka usłyszeliście dziwnie głośnie miauknięcie, ale za wami nie było kota*
[20:46:11] Holandia : To prezent wpadnie w pułapkę, a nie my... też mi coś :I
[20:46:20] @ Malta : A co wy? Żeby siębać? *rozejrzał a się za kotem, lubiła koty*
[20:46:27] Algieria : *Wzdrygnął się, puścił prezent i uczepia się kurczowo Pakiego* Ratuj!
[20:46:39] Prusy : A chce CI sie to znosić po tych schodach? To potrwa wieki.* wzdrygnął sie na dźwiek kota8 Szybko, bo nas pożre jakiś futrzak
[20:47:09] Prusy : *konstrukcja im sie wali, łapie za Algierie, aleledwo trzyma* NO PRACA ZESPOŁOWA LEVELKL EKSPERT
[20:47:12] Pakistan : *sam się wzdrygnął, ciężko stwierdzić czy przez miałknięcie czy dlatego że Algieria się go złapał*
[20:47:14] Islandia : *rozgląda się, mimo że nie widzi kota.* Nieno, ale kto normalny kładłby na schodach narty od tak? D:
[20:47:20] Makau : *ojej, kicia. On kocha kotki. Jego ulubione zwierzęta. Prezent się przechylił* Saphir, nie puszczaj!
[20:47:22] Irlandia Północna : *lubił koty, ale teraz jest sporo większy od niego, aż sie wzdrygnął*
[20:47:28] Rumunia : *rozejrzał się nerwowo na miauknięcie* Ej, ale nic nas nie zeżre? *niby lezie im pomóc, ale niezbyt przekonany*
[20:47:39] @ Malta : AJ widzialam taki film o chłopcu, którego rodzice zostawili w domu i tam były takie rzeczy na schodach różne
[20:47:44] Holandia : ...bez takich! *od razu czuć, że cięższe D: * Wwalamy szybko i nie czekamy na kota :I
[20:47:48] Algieria : Ups.... *Wrócił na swoje miejsce* Przepraszam. *Skruszone dziecko, ale rozgląda się czujnie za kotem*
[20:47:59] Irlandia Północna : Możemy mu dać ofiarę to da nam spokój :I
[20:48:12] Prusy : Dajmy mu Malte.
[20:48:33] Algieria : *Albo Prusa*
[20:48:49] Prusy : *Albo Algierie, bo puszcza prezent*
[20:48:49] Pakistan : *Ewentualnie Makau*
[20:48:50] @ Malta : *rzuciła Prusowi ostre spojrzenie* mądry się znalazł, hę?
[20:48:59] Islandia : Nawet nie widać tego kota, dajcie spokój.
[20:49:03] MG Św.Mikołaj : *A może zajmijcie się prezentem?*
[20:49:11] Rumunia : *podszedł do prezentu i pomógł go dźwigać. W sumie w tłumie mniejsze szanse, że kot dopadnie akurat jego*
[20:49:12] Irlandia Północna : Albo tego Mikołaja od siedmiu boleści.
[20:49:13] Pakistan : *A po co?*
[20:49:21] Algieria : *Sorry tato Mikołaju*
[20:49:57] Prusy : DAJMY GO NA TE CHOLERNE NARTY :I
[20:49:59] Pakistan : To co w końcu robimy? Szybka decyzja.
[20:50:02] Irlandia Północna : To dajemy na narty czy po schodkach idziemy *więcej nadziei w głosie przy opcji z nartami*
[20:50:07] @ Malta : No, bezbożnik dobrze gada.
[20:50:36] Prusy : zamknij sie, kobieto. *stare przyzwyczajenia nie rdzewieją* Bo Ci język odpadnie >:c
[20:50:50] Islandia : Dobra, szybko, na narty. *jest już za* Może nie narobimy hałasu i nas nie zje.
[20:50:51] Pakistan : To na narty. To chyba możemy opuścić prezent.
[20:50:58] Holandia : To już *ciągnie w stronę nart*
[20:51:00] * MG Św.Mikołaj *Nauru: Ty zauważyłaś że ze schodów trzeba przejść przedpokój, by dostać się do salonu z choinką. Dookoła pełno jest jakiś rzeczy, zabawek rozsypanych*
[20:51:18] @ Malta : A tobie co innego, hultaju.
[20:51:27] Makau : No okej, ryzykujemy *pomaga ustawić prezent na nartach*
[20:51:31] Irlandia Północna : *drepcze za innymi*
[20:51:45] Prusy : ... :I Zazdrosna, bo nie w kwiecie wieku? * zakpił i pomaga im z tym prezentem juz nie gadając*
[20:52:20] Islandia : *ustawia to wraz z innymi*
[20:52:48] Irlandia Północna : To jak to zepchniemy? wszyscy poychamy z nadzeją że ładnie zjedzie?
[20:52:49] Nauru : Trochę ma rozsypanych zabawek, to trzeba będzie lawirować między nimi *rzuciła do ludzi niosących prezent*
[20:53:08] * MG Św.Mikołaj *Jak prezent znalazł się na nartach to bardzo szybko zleciał na sam dół i na szczęcie sie nie rozsypał. Leży na dole w przedpokoju. A choinka w salonie*
[20:53:32] Algieria : *On już im pomaga grzecznie cały czas* *Patrzy za prezentem* Chyba jest cały, nie?
[20:53:53] Irlandia Północna : *patrzy na zjazd prezentu* Oh, rozumiem. jest cały z wierzchu, a jak w środku to nie nasza sprawa.
[20:53:57] @ Malta : Z góry to nie da rady ocenić
[20:54:14] Pakistan : Da się zrobić. *odpowiedział Nau* Taką mam nadzieję. *odpowiedział Algierii* *w końcu sam zaczął schodzić po schodach*
[20:54:17] Islandia : ..Dobra, to teraz trzeba tam jakoś zlecieć za nim.. *rozgląda się, wizja złażenia po tych schodach nie jest przyjemną*
[20:54:43] Irlandia Północna : Może jeszcze jakieś narty gdzieś zostały? *rozgląda się z nadzieją*
[20:54:44] * MG Św.Mikołaj *Narty nadal są tam gdzie były. Można po nich zjechać*
[20:55:05] Holandia : ...no, to już praktycznie po sprawie...
[20:55:07] Algieria : *Idzie zaraz za Pakim.* *Raczej tam ciemno nie? Bo nawet jeśli nie to się potknął i złapał Majida*
[20:55:10] Pakistan : *uderzyliby o podłogę i się potłukli*
[20:55:11] Prusy : *no to wlazł na narty i zjechał po nartach, yolo*
[20:55:12] Islandia : *szybko rzuca się na narty wskakiwać*
[20:55:18] Prusy : *PRUS*
[20:55:38] Algieria : *Zaraz będzie martwy Prus? :D*
[20:55:56] Irlandia Północna : *jakoś się nart uczepił zanim ruszyły*
[20:56:20] Holandia : *to idzie w ich ślady i też wlazł na narty, zjeżdża-*
[20:56:23] Pakistan : *wzdrygnął się* A, to ty...
[20:56:24] * MG Św.Mikołaj *ci którzy zjechali nie zostali czerwoną plamą na dywanie, tylko cali i zdrowi znaleźli się na miękkim dywanie. Sorry Prus. Jeszcze żyjesz*
[20:56:30] Nauru : *odsunęła się na wszelki wypadek*
[20:56:39] Islandia : *padł na Prusaka*
[20:56:42] Prusy : *no to sie poturlał na dole jak zjechał z tych nart. Otrzepał sie, jest cały*
[20:56:51] Prusy : *no to Isiek na niego spadł, upadł znowu* UGH.
[20:57:07] Holandia : *turlu turlu, a on na Iśka, kanapka-*
[20:57:07] Rumunia : *złazi ostrożnie po schodach i się cieszy, że nie musi się po nich wspinać* *patrzy za wariatami na narcie*
[20:57:27] Holandia : * a nie, po drodze Irek Północny się wcisnął jako serek do kanapki-?*
[20:57:30] Prusy : Ugh *x2*
[20:57:52] Irlandia Północna : *no to kanapka*
[20:57:58] Islandia : ghhu *dusi się pod nimi*
[20:58:00] Algieria : ...A to problem, że to ja? *No zaczyna go wkurzać*
[20:58:01] Holandia : *\o/*
[20:58:07] Makau : *schodzi po schodach spokojnie, nie ma co się spieszyć. Zerka po innych, szczególnie na Alga i Paka. Chyba już się nie boczy jeden na drugiego*
[20:58:11] @ Malta : *zdjęła obcasy i próbuje zejść,* kto to widział *średnio jej idzie :C*
[20:58:52] Prusy : Złazić! *krzyczy z dołu i próbuje sie podnieść zrzucając góre kanapki*
[20:58:57] Irlandia Północna : *sam już nie wie gdzie jest, coś mu sie w żebra wbija, namierzył czyjś łokieć*
[20:59:37] Holandia : *jest dumną górą kanapki i po dłuższej chwili ociągania zlazł ze szczytu, stanął obok*
[20:59:51] Rumunia : *jemu całkiem sprawnie poszło zejście na parter*
[21:00:01] * MG Św.Mikołaj *usłyszeliście dziwny huk z góry. Radzimy pośpieszyć się ze schodzeniem*
[21:00:09] Pakistan : Mógł być kot. |: Lepiej chodź, bo zostaniemy w tyle. *złazi na dół*
[21:00:27] Irlandia Północna : *dzieki Bogu, ciężar zelżał i mógł chwiejnie wstać, otrzepał się i poprawił włosy*
[21:00:30] @ Malta : *utknęła* do diabła
[21:00:47] Makau : *przy takim rozmiarze ciężko się spieszyć :I Schodzi*
[21:00:54] Islandia : *jako podłogowa część kanapki czeka na Prusaka aż zejdzie* ...złaż
[21:01:08] Prusy : ... *wstał pomagając Iśkowi, patrzy na tych co schodza. Malta na samej górze* Może pomoge jej zejść?
[21:01:15] Algieria : K-k-kot?! *Wyprzedził Majida i w kilku susach znalazł się na dole. I pewnie się przym tym wywalił*
[21:02:05] * MG Św.Mikołaj *nagle w tle rozbrzmiała muzyka: Dziwny huk sprawił, że muzyka się włączyła i po cąłym domu rozbrzmiewała pieśń: https://www.youtube.com/watch?v=E8gmARGvPlI . A prezent czeka na dostarczenie*
[21:02:14] @ Malta : *obejrzała się na górę, zaczęła panikować* idźcie beze mnie, co to za wariactwo *drepcze na brzegu stopnia*
[21:02:33] Islandia : *spojrzał na Prusaka* Niby jak? Za wysoko jest. *usłyszał muzykę i zadrżał*
[21:02:46] Holandia : ...słusznie, chodźmy bez niej *taki miły*
[21:02:49] Prusy : Trudno. Wejde szybciej niż któryś z was.
[21:02:49] Pakistan : ... co to za...? *skomentował muzykę* *w końcu znalazł się na dole*
[21:03:58] Prusy : *spojrzał na schody po czym podszedł do balustrady, tak przynajmniej nie bedzie sie musiał wspinać po stopniach, będzie szedł trzymajac sie kawałków balustrady niczym po takiej wielkiej górze, przy której ścieżka sie usypała i trzeba iść pdzosem do stromego zbocza :c*
[21:04:08] Irlandia Północna : *usłyszał i od razu się skrzywił. dlatego właśnie nigdy nie słucha radia w czasie świąt*
[[21:04:30] Rumunia : Ej, może weźmy tę paczke i choźmy stąd, zanim coś przylezie i nas zje, bine? D:
[21:04:39] Nauru : *zmarszczyła brwi* Im szybciej dostarczymy ten prezent, tym lepie
[21:05:20] @ Malta : *usiadła na brzegu, bała się zleść, zamknęła oczy, przeżegnala się*
[21:05:29] Makau : *zszedł na sam dół i złapał prezent* No, to chodźmy dalej już.
[21:05:35] Algieria : *On się będzie trzymał Pakiego cały czas. Zwłaszcza po tej muzyce z góry*
[21:05:41] Prusy : *lezie obok tej balustrady jest już w połowie*
[21:05:49] Holandia : *złapał prezent, on tam chce jak najszybciej go zanieść D: *
[21:05:50] Algieria : *No i będzie trzymał prezent*
[21:06:12] * MG Św.Mikołaj *Malto. Poczułaś nagle jakieś dziwne uczucie że ktoś cie tuli> Był to jakiś dziwny czarny cień*
[21:06:13] Pakistan : *też złapał za prezent*
[21:06:31] Prusy : *a Prus se tak lezie i lezie po kija grzyba*
[21:06:36] Rumunia : *złapał za paczkę*
[21:06:54] Makau : No to idziemy dalej *podnosi ze swojej strony*
[21:06:58] Argentyna : // Prus DDD":
[21:07:06] Irlandia Północna : *westchnął i złapał paczkę* Miejmy już to z głowy.
[21:07:11] Islandia : *przygląda się w górze Malcie* ...to.. e-e
[21:07:12] @ Malta : *pisnęła i pewno przy gwałtownym ruchu zleciała ze stopnia?*
[21:07:37] * MG Św.Mikołaj *zleciałaś, ale ten dziwny cień cię złapał i zniósł na dół do reszty ludiz*
[21:07:49] @ Malta : *zasłoniła oczy i nic nie widziała*
[21:07:57] Prusy : *to zlazł, bo nie zaszedł wysoko, spojrzał na Malte* Brawo :I
[21:08:31] Makau : *dopiero na ten pisk obejrzał się do tyłu.*
[21:08:34] Algieria : Idźmy już... proszę. Nie chce widzieć tego kota. *Przestraszony*
[21:08:35] @ Malta : *nie odsłaniała oczu* bezbożniku, to nie ty?
[21:09:03] Holandia : *podniósł paczkę, trzeba się spieszyć a nie, jakieś cyrki wyprawiają D: *
[21:09:49] MG Św.Mikołaj : Prezent jest na dole w przedpokoju. Wszyscy już na dole są, bo dziwny cień zniósł Maltę na dół. Nadal jest z wami on
[21:10:25] Prusy : Nein. To jakieś magie. CHodźmy zanim coś nas pożre. I nie jestem bezbożnikiem, chciałem CI pomóc, kobieto :I
[21:10:43] @ Malta : Grazi *podziękowała mu, otworzyła oczy* dlaczego trzyma mnie diabeł?
[21:10:53] Pakistan : *też przenosi prezent* Najpierw trzeba to przenieść...
[21:10:54] Islandia : .. *zerknął na prezent i ruszył pomóc go trzymać*
[21:11:08] Prusy : Weiss nicht, moze cos złegoi zrobiłaś?
[21:11:13] Rumunia : Właśnie, chodźcie! *też pomaga dźwigać*
[21:11:46] Irlandia Północna : Zamianiamy się w jakieś liliputy, dziwne cienie, straszne koty. Co jeszcze. *dźwiga dalej*
[21:12:05] Holandia : *dźwiga :c*
[21:12:28] Islandia : Prezent do dostarczenia, oto co jeszcze :T
[21:12:34] Makau : *skoro niosą to pomaga, nie zwraca nia nic innego uwagi żeby nie upuścić* Jak tam? Daleko jeszcze?
[21:12:41] Nauru : *zerkneła na Irka* Nie chcemy wiedzieć
[21:13:04] * MG Św.Mikołaj *dziwny cień puścił Malte i zniknął dziwnie się uśmiechając*
[21:13:16] Irlandia Północna : A jeśli...w salonie nie było odkurzane? *trwoga w głosie*
[21:13:40] Prusy : *czemu Irol udaje Niemca?*
[21:13:54] Islandia : ...wtedy się podusimy w kurzu *mruknął*
[21:13:56] @ Malta : *poprawiła włosy odruchowo* c-co to było *zaatakowała Prusa,czyli wycałowała go w poliki pewno brudząc szminką* grazi- a tera *była roztrzęsiona* oni ju tam?
[21:14:52] Prusy : *poczuł sie skonfundowany, bo bliskosć drugiego człowieka, odsunął się momentalnie* a-ha. Genau. Tak tam. Chodźmy za nimi. *poszedł już bez słowa*
[21:15:19] Algieria : *On gdzieś z nimi idzie*
[21:15:33] * MG Św.Mikołaj *Dotarliście już u progu gigantycznego slaonu. To największe pomieszczenie w całym domu. Zmieści sie tutaj spokojnie z ponad 50 ludzi. I nie, nie było odkurzane. Jest syf. Wszędzie dookoła są zabawki, rozrzucane ciastka i inne rzeczy, papiery, dokumenty i dużo więcej rzeczy. DAleko w kącie stała zapalona choinka*
[21:15:56] @ Malta : Że też buty tam zostały, takie dobre buty, prawdziwa skóra lakierowana *biadoliła, bo lazła na bosaka* kto to tak syfi?
[21:16:36] Algieria : Jak ona daleko stoi.... *Cichy lament.*
[21:16:39] Islandia : ... Tu na pewno ktoś mieszka obecnie? Bo wygląda jakby uciekali w popłochu *rozgląda się*
[21:16:42] Irlandia Północna : Gdyby tylko choinka bliżej i zasłoniła ten widok.
[21:16:46] Prusy : Pewnie dzieciak jaki. Bezstresowe wychowanie. *prychnął*
[21:17:07] Pakistan : *BEZSTRESOWE WYCHOWANIE*
[21:17:42] Pakistan : Nie ma co czekać, trzeba działać. *chciał nieść prezent dalej* *kątem oka zerknął na Algierię*
[21:18:02] Islandia : Zapowiada się daleka droga, cóż, nie mamy całej nocy. *trza iść*
[21:18:05] Irlandia Północna : Może go teraz położymy i olać, jak taran przez te zaspy syfu popchnijmy. *zamilkł bo pewnie papier by się rozerwał, aż westchnąl na to nieszczęście*
[21:18:06] Holandia : *niesie dalej, po prostu woli się nie przyglądać temu wszystkiemu-*
[21:18:23] Makau : No, dalej nie mogli jej postawić *Zgodził się z Algierią. Ale trzeba donieść ten prezent*
[21:18:29] Algieria : *To takie biedne, przestraszone. Tylko nie dawajcie tu kota*
[21:18:40] * MG Św.Mikołaj *usłyszeliście głośne miauknęcie i gdy sie odwróciliście mogliście zobaczyć wielkiego brązowego kota z czerwoną chustką zawiązana na szyi* miau? *zauważył was. Blisko was znajduje się kanapa i można sie tam ukryć*
[21:18:53] @ Malta : Ta, tera to te dzieci łażą jak chcą, kiedyś to w tyłek by dostały i by się skończyło.
[21:19:18] Algieria : *Zamurowało go. Dosłownie. Stał trzymając prezent i nawet nie pisnął*
[21:19:45] Irlandia Północna : Kot. *mistrz stwierdzania rzeczy oczywistych*
[21:19:51] Holandia : Co jes..? *urwał, zobaczył kociaka* ...
[21:19:53] @ Malta : *jaki piękny, wielki kot, wielki. Wielki kot. Marija schowałą się w jakims papierku po czymś, o ile mogła*
[21:19:54] Rumunia : Daleko jeszcze? *nie widzi za bardzo, bo prezent mu zasłaniania* ... *słysząc miauknięcie puścił prezent i zaczął biec szukając jakiejś kryjówki*
[21:19:58] Islandia : Wiejemy! *i się rzucił, no prawie, ciągnie prezent, bo wypadałoby z tym ruszać się*
[21:20:02] Makau : Kici kici *jemu nie przeszkadza, że kot takie wielki do nich* Hej, malutki.
[21:20:31] Nauru : *powoli wycofuje się spoza zasięgu kota*
[21:20:48] Prusy : *zjerzyły mu sie włoski i pognał sie schować za czymkolwiek*
[21:21:06] * MG Św.Mikołaj *Tak Malto. Schowałaś się w papierku po polskiej krówce. Rumunku? Stos papierów ci odpowiada za kryjówkę?* *Kot powoli idzie w wasza stronę*
[21:21:28] Irlandia Północna : *prezent spadł mu na stopy, aż puścił swoją część. się wygramolił i pobiegł gdziekolwiek na tych krókich nóżkach, kanapa, krzesło cokolwiek*
[21:21:33] @ Malta : *ani pisnie, tylko poprawia włosy*
[21:21:35] Pakistan : *jak kilka osób się wykruszyło to prezent runął na ziemię* Allahu akbar... *wystraszony schował się za jakąś zabawką, ciągnąc za sobą Algierię*
[21:21:55] Makau : *no i prezent poleciał na podłogę, Makau musiał go puścić.* Uh... *rozejrzał się. Dlaczego oni boją się kotka?*
[21:21:59] Islandia : *stoi jak głupi przy prezencie tak w sumie. A raczej za nim, za późno na ucieczkę*
[21:22:22] Rumunia : *dał nura w stos papierów i nie zamierza wyjść, dopóki zagrożenie nie minie*
[21:22:38] Holandia : *stoi obok prezentu i liczy, że w razie czego, kot rzuci się na kogoś innego :c*
[21:22:45] Algieria : *Zerka tylko za Makau, ale zbyt sparaliżowany strachem, żeby po niego wrócić* CHEN UCIEKAJ!
[21:22:51] Prusy : *Rumun wymyślił sobie tą samą kryjówke* Uważaj na stopy. *szepnął do niego*
[21:22:52] Islandia : ..może to miły kotek, heh *uśmiechnął się krzywo*
[21:23:09] * MG Św.Mikołaj *Kotek skoczył i znalazł się już w salonie i podszedł do Makau zaciekawiony*
[21:23:15] Irlandia Północna : *wychyla się zza nogi krzesła*
[21:23:23] Holandia : *ha, wygrał w życie!*
[21:23:32] MG Św.Mikołaj : Miau? *tyka Makau noskiem*
[21:23:53] Makau : *spojrzał na Saphira* To tylko kociak przecież. Kici kici *wyciągnął rękę do góry i podrapał kociaka po policzku przy nosie kiedy ten go tyknął*
[21:24:13] Islandia : *patrzy na Makau, jest śmiertelnie przerażony. Co jak ten kot go zje? D: *
[21:24:14] Rumunia : Ciii *syknął cicho do Prusaka* Bo nas zeżre
[21:24:27] Makau : *po pyszczku
[21:25:01] MG Św.Mikołaj : Miau~~ *zamruczał zadowolony i polizał Makau, więc tym samym Makau byl cały mokry*
[21:25:26] Nauru : *jest cicho, może nie zauważy kot*
[21:25:42] Makau : *jakoś mu to nie przeszkadza. Gorzej gdyby to pies go obślinił. Zaśmiał się i drapie dalej kociaka* No kto jest śliczną kicią?
[21:25:47] @ Malta : *czeka na krew i flaki*
[21:26:00] @ Malta : *bo sama ma kota-mordercę*
[21:26:04] Pakistan : *wychylił się zza zabawki*
[21:26:04] Prusy : *smutny* Jakby to była ostatnia chwila mojego życia to... *nie wie co ma powiedzieć* nie wiem co, powinienem powiedzieć, ze Cie kocham, ale nie chce kłamać.
[21:26:08] Algieria : *Uczepił się Pakiego, chowa twarz w jego ramię* Powiedz jak sobie ten potwór pójdzie.
[21:26:12] Irlandia Północna : *w razie co mają ofiarę*
[21:26:23] Islandia : ...wygląda dość przyjaźnie, jak na kota, przy liliputach przypominających myszy *wyjrzał bardziej*
[21:26:51] Makau : Kot kieruje się węchem, a my na pewno nie pachniemy jak myszy *zwrócił się do Isia*
[21:27:12] MG Św.Mikołaj : *Kot na słowo kicia dziwnie na niego spojrzał i popatrzył dalej i rzucił sie na... kłębek wełny który znajdował się obok Nauru. Zaczął się nim bawić gdy nagle spadło mu na głowę torebka papierowa i wybiegł z pokoju. Makau mogłeś zauważyć że to był kociak. Nie kicia*
[21:27:15] Islandia : ale koty mają marny węch przecież. *martwi się*
[21:27:36] Holandia : ... no, chyba tym razem się udało...
[21:27:39] @ Malta : *wyszła z papierka* boże, toż to nie jak Jean.
[21:27:52] Pakistan : *to bardzo ważny szczegół*
[21:28:07] Nauru : *zastygła w przerażniu, ale na szczęście kot ją ominął, cóż, przeżyła, cieszmy się!*
[21:28:10] Makau : *kicia to pieszczotliwe określenie na kota, a nie narzucanie płci kotu na chybił trafił XD* *zerknął za kotem* No i proszę, sam się przestraszył bo coś na niego spadło.
[21:28:52] Islandia : ...' dobra, skoro poszedł, to proponuję się zająć prezentem..?
[21:28:54] Irlandia Północna : *to wylazł zza krzesła* To możemy iśc dalej, co nie?
Powrót do góry Go down
Kraj Basków
Admin
Kraj Basków


Liczba postów : 1015

CB - Event Świąteczny Empty
PisanieTemat: Re: CB - Event Świąteczny   CB - Event Świąteczny Icon_minitimeNie Gru 20, 2015 2:52 pm

[21:28:56] Pakistan : Poszedł już. *powiedział do Algierii*
[21:29:05] Prusy : *wyjrzał zza papierków*
[21:29:24] Makau : Możemy, trzeba się zbierać. Chodźcie bo czas nam ucieka.
[21:29:29] * MG Św.Mikołaj *prezent czeka na wysyłkę do choinki~~*
[21:29:35] Algieria : To dobrze. *Odrząknął, puścił go i leci pierwszy do prezentu. * Pozbądźmy się problemu jak najszybciej. * Podnosi*
[21:29:57] Islandia : *bierze prezent*
[21:30:00] Irlandia Północna : *też dźwiga*
[21:30:04] Pakistan : *sam chwycił z drugiej strony i zaczął nieść*
[21:30:21] Rumunia : Poszedł sobie? *pyta Prusaka*
[21:30:44] Holandia : *to też wraca do dźwigania*
[21:30:44] Prusy : No chyba, nie widze go nigdzie. A oni podnoszą prezent. * wylazł z papierków, naszeleścił przy tym masakrycznie*
[21:31:01] Rumunia : *to lezie za albinosem*
[21:31:10] @ Malta : Poszedł... ale wam ładnie idzie, no no...
[21:31:57] * MG Św.Mikołaj *mogliście zauważyć, że w tym pokoju są aż 3 wielkie kanapy i kilka foteli. Pośrodku pokoju stał wielki stół, na którym znajdowało się naprawdę dużo ciast. pod stołem leżała karteczka; Dla świętego Mikołaja napisana w wielku językach*
[21:33:08] Holandia : *zauważył pierwsze stół i pełno słodkości, a potem karteczkę* ... ej, skoro wyręczamy Mikołaja, to jest to i dla nas, co? *zainteresował się nieco*
[21:34:02] Irlandia Północna : W sumie...Ale jak chcesz wleźc na stół? *patrzy, zadzierając głowę*
[21:34:08] Algieria : *On niczego nie tknie. Chce jak najszybciej do domu. No i usunąć się Pakowi z oczu*
[21:34:15] * MG Św.Mikołaj *mielibyście herbatę, ale jest na stole. Na dole na podłodze leżały Delicje w opakowaniu. Wystarczy otworzyć*
[21:34:17] Makau : Hmm? *zerknął w stronę stołu* JA tam nie jestem głodny, najpierw chcę odstawić prezent. Później weźmiemy jedzenie.
[21:34:59] Prusy : *patrzy na to* To pewnie pułapka jaka.
[21:34:59] Pakistan : *możemy uznać, że już donieśli ten prezent gdzie trzeba?*
[21:35:01] @ Malta : Co wy? Będzieta komu coś wyżerać?
[21:35:07] MG Św.Mikołaj : *Nie*
[21:35:10] Holandia : Szkoda, żeby się zmarnowało :I
[21:35:41] Islandia : ...a to nie będzie kradzież? Jęśli to zjemy? *tzn te delicje na dole*
[21:36:09] Algieria : *Trzyma prezent* Pośpieszmy się może?
[21:36:23] Makau : Ludzie, ten pokój jest wielki jak targowisko. Donieśmy najpierw ten prezent!
[21:36:43] Holandia : *a on puścił prezent* E tam, darmowe... to jest, i tak jest na podłodze *podszedł do delicji, będzie brać się za otwieranie* Nic się przecież nie stanie :I
[21:36:53] Prusy : *nikt go nie słucha, to ich olał i rozglada sie poo salonie*
[21:37:05] Prusy : ... *patrzy na Hola* ZOstaw, to pewnie jest pułapka :I
[21:37:09] Pakistan : Właśnie. Im szybciej go odniesiemy, tym szybciej będziemy mogli wrócić do domu. *niesie* Hej, gdzie ty się wybierasz? *do Hola*
[21:37:28] Holandia : To tylko ciastka, darmowe ciastka. A nie pułapka :I
[21:37:36] Islandia : ...' Dobra, zostawmy go jak chce tak bardzo tych delicji. Nic nie poradzimy ...' *niesie*
[21:37:38] Nauru : Nie radziłabym, kto wie, jak sprytny jest ten dzieciak. *ostrzegła Hola*
[21:37:46] Irlandia Północna : *się zachwiał bo coś cieżej sie zrobiło*
[21:39:21] Rumunia : *też by poszedł, bo jedzenie... ale z drugiej strony boi się, że znowu jakiś kot czy inne licho wyskoczy, więc trzyma się z grupą*
[21:39:24] @ Malta : Przestańta gadać, a zacznijta nosić.
[21:39:49] Holandia : *zaczął otwierać paczkę* Nic się przecież nie stanie *mamrocze*
[21:39:52] Nauru : *pomaga nieść, coby zastąpić Hola*
[21:39:59] Pakistan : *niesie*
[21:40:07] * MG Św.Mikołaj DALEJ NIE PÓJDZIECIE! *usłyszeliście głos za wami. Zobaczyliście ten sam cień co pomógł Malcie. Czarny cień był waszej wielkości i przybierał kształty pewnej osoby w orientalnym ubraniu, ale niezbyt możecie wyczaić kogo*
[21:41:09] Pakistan : *aż upuścił prezent z wrażenia*
[21:41:11] Islandia : Co jest? ..czemu niby?! *spojrzał na ten dziwny cień, jeśli tylko mógł*
[21:41:14] * MG Św.Mikołaj *głosu też nie poznajecie bo był bardzo mocno gardłowy. Jakby ten cień miał chrypkę*
[21:41:36] @ Malta : *wyjęła krzyżyk na łańcuszku* pójdziemy, diable!
[21:41:50] Algieria : Ał..... *Zrobiło się ciężko, ale trzyma* Majid!
[21:42:09] Holandia : *próbuje dyskretnie dobrać się do ciastek...w końcu cień ma wąty do tych co niosą prezent, tak? A on już nie niesie!*
[21:42:10] Prusy : ... O co CI chodzi co? * tak zapytał tego ciemnego czegos* Weź sie zajmij sobą. :I
[21:42:11] Irlandia Północna : *stanął i patrzył z zirytowaną miną na ten bajzel. Gadające dziwne cienie, jasna cholera. A on chciał tylko wpaść na budyń*
[21:42:22] Nauru : A jak powiemy proszę? *może podziała*
[21:42:59] Makau : *obejrzał się do tyłu, spojrzał na Maltę. To tak zwarioany dzień, że może krzyżyk podziała. * Pospieszmy się!
[21:43:01] Pakistan : Kya? A, już... *zaraz ponownie chwycił prezent*
[21:43:31] Prusy : *podszedł do prezentu i im pomgół to dźwigać*
[21:43:41] MG Św.Mikołaj : *cień spojrzał na łańcuszek* .... To na mnie nie działa. Nie jestem demonem, chodź... Chwila. według wielu jestem uważany za demona. *jakby zaczął się zastanawiać czym jest. Pokręcił głową i rzekł ponownie* Nie ważne kim jestem. Pomagacie temu starcowi, więc muszę was zabić.
[21:44:28] Holandia : *dobra, teraz rozważa czy nie wejść do paczki i nie zacząć udawać delicji. DelHoh*
[21:44:54] Makau : Zobacz co z nami zrobił. Nie mieliśmy wyboru *próbuj tłumaczyć*
[21:45:02] Nauru : ...nie możecie załatwić tego międy sobą, czy coś?
[21:45:03] @ Malta : Nie ulęknięmy się! *schowała się za kimś* giń, demonie! OJCZE NASZ, KTÓRYŚ...
[21:45:31] Irlandia Północna : Serio? Za pudełko dla dzieciaka? Dziwne masz priorytety jak na demona. .-.
[21:45:36] MG Św.Mikołaj : ... ej! Nie udawajcie, że mnie nie widzicie! *krzyknął widząc, że próbujecie nosić prezent dalej* To, ze jestem teraz w waszym rozmiarze to nie oznacza, ze można mnie olewać!
[21:46:17] Irlandia Północna : drepta dalej za resztą, trzymając swój kancik prezentu*
[21:46:20] Prusy : Ignorujcie go to moze sobie pójdzie. * niesie z nimi porezent*
[21:46:21] MG Św.Mikołaj : Ja chce zrobić wszystko by to dziecko bylo nieszczesliwe
[21:46:24] Holandia : *jest delicją, jedzącą inne delicje, logiczne*
[21:46:30] Islandia : *udaje że tego nie ma jak i udaje że jego samego nie ma. Po prostu niesie ten prezent*
[21:46:48] @ Malta : Boże, to każ mu zjeść szpinak
[21:47:05] MG Św.Mikołaj : On lubi szpinak..
[21:47:17] Nauru : To mu powiedz, że Mikołaj nie istnieje *podsumowała wszystko zgravnie*
[21:47:18] Makau : *zaśmiał się na ten szpinak* A co to dziecko ci zrobiło?
[21:47:25] Algieria : Albo odłącz mu internet. *Rezolutny, czasami. Też udaje, że nie widzi tego czegoś. Prawie*
[21:47:38] Pakistan : *próbuje nieść dalej*
[21:47:43] Prusy : Ignorujcie go brzmi podobnie do "prowadźcie rozmowe" Gut
[21:47:46] @ Malta : Och. Wracaj do piekła i nie dręcz nas więcej! My tu jesteśmy porzadni ludzie, nawet bezbożnik mi pomagać próbował.
[21:48:37] Rumunia : *też pomaga dźwigać, ale ma chyba dość*
[21:48:41] MG Św.Mikołaj : ... Nie jestem z piekła! *warknął i popchnął stół tak, że runął wprost przed wami, tym samym zagradzając wam prostą drogę do choinki. musicie iść dookoła*
[21:49:14] @ Malta : No pewno, że nie, tam mają jakieś zasady podobno! A ty co? A ty jak dzikus jakiś.
[21:49:29] Islandia : ..no cóż, trzeba iśc inną drogą *idzie dalej.. Nie zwraca uwagi na szalony cień*
[21:49:31] Rumunia : Zgadza się, w piekle się nie panoszył.
[21:49:51] Prusy : A ty skad wiesz?
[21:50:09] Holandia : ...ej, uważaj cholero! *no jak to tak, wywalać stół!*
[21:50:09] @ Malta : Że kto? Że ja?
[21:50:09] Irlandia Północna : Jety, weź się melisy napij, i podpisz dzieciakowi majty na wf, czy coś. Wstyd będzie i masz to co chciałeś. *burka, kręcać się by ominąc stół*
[21:51:27] Prusy : Nie, Virgil.
[21:51:57] Nauru : *stara się też jakoś wyminąć* Idź pogadać z Mikołajem, nam nic do Ciebie
[21:52:02] Rumunia : Bo wiem. :I Weźmy się z tym pospieszmy, bo to ciężkie jest. D: *będzie marudził, że się zmęczył*
[21:52:04] @ Malta : *zatrzymało to jej tyradę* a, a byś próbował o mnie.
[21:52:29] Prusy : Nie marudź, tylko pracuj. >:c
[21:52:36] MG Św.Mikołaj : Nie jestem demonem żadnym. Mam Imię! Przerażające imię! *fochnął się i przeleciał przed wami sprawiając, ze na dywnaie pojawiła się czerwona maź i nagle zrobiło się zbyt ślisko*
[21:53:12] Holandia : *w sumie to cieszy się, że siedzi w delicjach i może bezpiecznie obserwować to, co się dzieje \o/*
[21:53:12] Islandia : *runął na podłogę* Agh!
[21:54:05] Algieria : *Wszyscy się ślizgają?*
[21:54:10] @ Malta : To czym, do cholery?! *rymnęła, co ją bardziej zirytowalo, była brudna, rozczochrana i bez butów, w jej oczach zapłonęła żądza krwi* posłuchaj no, ty... łobuzie.
[21:54:29] MG Św.Mikołaj : *tak 8D*
[21:54:47] Irlandia Północna : *kanapka part 2 xD*
[21:54:51] Prusy : Cudownie, nie dosć, ze jestem kurduplem to jeszcze jakiś kretyn na dywanie marze mnie mazią. Cudownie, cuudownie.
[21:55:03] Nauru : *poślizgnęła się i pojechała po ziemi. Ale to znaczy, że prezent też pojechał!*
[21:55:20] Pakistan : *przeklął po cichu nim runął sam na ziemię*
[21:55:27] Makau : *to się przewrócił, ale zaraz spróbował popchnąćprezent. Oni się ślizgają to prezent też*
[21:55:28] Holandia : Ej, ale teraz możecie pchać prezentem w choinkę! *krzyknął, człowiek dobra rada*
[21:55:36] MG Św.Mikołaj : *nie. prezent był na to za ciężki i stoi w swoim miejscu*
[21:55:55] Holandia : *w takim razie człowiek wcale nie taka dobra rada :c*
[21:55:56] Algieria : *Leżą na ziemi. Tylko mały problem. Alga przygniotło*
[21:56:50] Irlandia Północna : *się złapał Nau i runął za nią jak długi*
[21:56:50] Prusy : Hol ma racje. WYciągnijcie tych co leżą pod prezentem* ślizga sie* a potem go popchajcie do przodu. * nie wie, że prezent jest za cieżki*
[21:57:22] Prusy : Jak wszyscy go popchniemy to moze sie uda D:
[21:57:34] Makau : *próbuje podnieść prezent* SAphir, spróbuj wyjść.
[21:57:39] Rumunia : *poślizgnął się i wyrżnął* Ała... co to za paskudztwo w ogóle? *próbuje ogarnąć, co to*
[21:58:09] Holandia : Ano, pchajcie mocno! *obserwuje*
[21:58:10] Prusy : *też sie wywalił jak próbował podnieść prezent wraz z Makau*
[21:58:34] Pakistan : *sam przykucnął obok Alga i spróbował podnieść prezen*
[21:58:46] Irlandia Północna : *leży powątpiewając w sens życia. Powinien sobie ten budyń zrobić w domu*
[21:59:00] Nauru : *au, zabolało* Wszystko w porządku? *spytała Irka*
[21:59:05] Islandia : ...' Ej, Cieniu! A jakie jest to twoje imię, jak wiedzieć można?! *spróbował wstać ale padł*
[21:59:12] @ Malta : *dżwignęła się, sarknęła, podeszła do Irola chwiejnie* wstawa- wstawaj. Gnojku.
[21:59:30] @ Malta : *wkurzona :C mocno, jak nigdy, wytrącona absolutnie z równowagi *
[21:59:39] MG Św.Mikołaj : To? To rozrzedzona krew *uśmiechnął się szyderczo cień*
[22:00:24] Algieria : *Jakoś się wyczołgał z pod prezentu.* Co to za latająca cholera? *Wkurzył się na cień*
[22:00:25] MG Św.Mikołaj : *spojrzał na Iśka* Najwspanialsze imię, jakie mogły przytrafić się na tym świecie i każdy się go boi~~
[22:00:31] Holandia : ... *spojrzał na cień* ... wiesz że się podpaski kupuje? Albo tampony? :I
[22:01:04] Islandia : ...czyli Rozrzedzona Krew? *Isiek wziął tamto jako odpowiedź na pytanie* Brzmi idiotycznie
[22:01:31] Prusy : Ej, Rumun. *szepnął do rudego* To nie jest tak, ze jak sie zna czyjeś imie to sie nad nim jakoś panuje? Przynajmniej z demonami i innymi takimi tak bywa.
[22:01:35] MG Św.Mikołaj : *spojrzał na Iśka* Nie! Nie mam tak na imie. Rozrzedzona Krew to to na czym sie slizgacie
[22:02:02] Irlandia Północna : *eh, a już miał myśleć o nie jednym o dwóch budyniach. ale się podnosi* Nie, jest dobrze, poza tą mazią na myśl której mi niedobrze. *rzucił spojrzenie Malcie* Nie powinnaś się denerwować. Starszym źle służy wysokie ciśnienie.
[22:02:44] Islandia : Jasne, jasne Rozrzedzono Krwi, teraz się swojego imienia wstydzisz? *śmieje się, ślizga się do niego, wściekły na gościa. Jest brudny, jest w marnym miejscu, chce do domu, przeszkadza mu to wszystko już*
[22:03:00] MG Św.Mikołaj : ... Mam na imie Murat *rzekł spokojnie*
[22:03:01] Rumunia : Ale to nie demon jest raczej... *odszepnął Prusakowi*
[22:03:08] @ Malta : *rzuciła Irolowi Spojrzenie* skarbie, jescze słowo, a rzuce tobą w tamto bezeceństwo i zobaczymy, kto będzie się śmiał.
[22:03:38] Makau : *fuj, ohyda. Ślizgają się we krwi. Bleh* Popchnijmy razem prezent to się ruszy.
[22:03:43] Prusy : To na pewno mozna go jakos załatwić. ZNasz sie na takich magikowych rzeczach przeto.
[22:03:49] Rumunia : *na dźwięk imienia pobladł i spróbował się czym prędzej pozbierać z podłogi*
[22:04:02] Islandia : Jasne, jasne. a ja jestem znany jako Królewna Śnieżka. Pierwsze do dziennika, drugie do śmietnika
[22:04:06] Pakistan : Nie ruszy się, jest za ciężki. *nadal olewa Murata, jakby chciał ich zabić, już dawno by to zrobił*
[22:04:30] Irlandia Północna : Ależ się nie śmieję, dbam o twoje zdrowie tylko. *wymuje chusteczkę żeby chociaż sie trochę wytrzeć*
[22:05:09] Holandia : *zerk to na cień, to na pozostałych, w sumie to sobie popatrzy co się wydarzy, już się natachał, teraz sobie poodpoczywa i niech inni się męczą-*
[22:05:15] Prusy : *złapał Virgila* USPOKÓJ SIE. CO jest grane?
[22:05:23] Nauru : ...nie mój region *akurat nie zna, próbując popchnąć prezent*
[22:05:36] * MG Św.Mikołaj Eh... Jak tak bardzo chcecie popchnąć ten prezent to wam pomogę... *podleciał do prezentu i klepnął go ręką i... prezent znalazł się przy kanapie - daleko od choinki* Pomogłem wam. A teraz pa! *zniknął*
[22:06:39] Holandia : No i teraz czeka was jeszcze więcej taszczenia tego prezentu...
[22:06:56] @ Malta : Że też- co to, do cholery jasnej jest. Żarty jakieś.
[22:06:58] Islandia : ...To jakiś żart! *wrzasnął*
[22:07:21] Pakistan : *nie pierwszy raz w życiu jest cały we krwi* *meh*
[22:07:38] Irlandia Północna : Może ten dom jest nawiedzony, a to tylko zwykły poltergeist. *mruka, dalej się wycierając i próbując nie zemdleć od ilości brudu*
[22:07:38] Prusy : *nawet nie zwraca uwagi na to, zę jest umorusany*
[22:07:44] Makau : *pewnie powiedział coś brzydko po swojemu. Wyszedłz tej krwi i wytarł dłonie * Fuj.
[22:07:45] Algieria : *Zerka na Hola* A może byś tak pomógł?
[22:07:51] @ Malta : *bardzo ją wkurza, że jest brudna*
[22:08:12] Nauru : *ciężko westchnęła, patrząc za prezentem8
[22:08:12] Irlandia Północna : *jest znośnie, to drepta i pomaga z prezentem*
[22:08:22] Pakistan : ...ktoś ma może numer telefonu do tego całego... Mikołaja?
[22:08:27] Irlandia Północna : *znaczy, drepta do prezentu*
[22:08:58] @ Malta : Kto to widział takie coś! *gardłuje się* żeby go parch pokrył!
[22:09:07] * MG Św.Mikołaj *św.Mikołaj nie ma telefonu. W IV wieku nie było tkaiego wynalazku*
[22:09:14] Islandia : ... *siada na mokrej podłodze* walić to, poddaję się.
[22:09:18] Algieria : *Podnosi prezent.* Ruszcie się, chce wracać do domu!
[22:09:22] Irlandia Północna : Pewnie, mikołajowa linia czynna całą dobę. *burka i coś tam klnie po cichu*
[22:09:27] Makau : *i żyje zacofany w IV wieku nadal?*
[22:09:28] Holandia : Hmm, tak, jasne. Już, już *wygramala się z delicji, czysty >C*
[22:09:35] Pakistan : *JAK TO NIE BYŁO!?*
[22:10:16] MG Św.Mikołaj : *są nowocześniejsze wynalazki XP *
[22:10:54] Makau : Chyba zapomniał nam podać swój numer, a przydałby się *poszedł do prezentu, rozejrzał się* Kici kici *nawołuje kotka, może jest gdzieś blisko.
[22:11:22] Irlandia Północna : Zatrudnijmy kota, pociągnie go za mizianie, kocimiętke, albo coś.
[22:11:31] Rumunia : *jak go Prusak zatrzymał, to za bardzo nie miał gdzie nawiać, a jak Murat zniknął, to się Rumun nieco uspokoił i klapnął z powrotem tam, gdzie był*
[22:11:31] @ Malta : *pukneła Iśka w ramię* co to jest, młody człowieku?! Dasz sie pokonać diablu
[22:11:41] * MG Św.Mikołaj *prezent leży przy kanapie* *Prawdziwy czyta w myślach dlatego nie potrzebuje wynalazków*
[22:12:17] Islandia : ...' Jestem zmęczony już tą całą sytuacją, zrozum. A ta Rozrzedzona Krew zniszczyła sporą część naszej roboty
[22:12:54] * MG Św.Mikołaj *kocimiętka jest: blisko was. A przy kanapie znajduje sie gwizdek do przywoływania kota - stworzyła własnie tkaie rzadzenie*
[22:13:25] Prusy : CO to był za koleś? * pyta niebardzo przejęty prezentem jak na razie*
[22:13:29] Holandia : *bez pośpiechu podszedł do prezentu, przeciąga się* Eech, a mogło już być po sprawie, zawaliliście.
[22:14:15] @ Malta : Nie ma tak, drogi panie, wstajemy. To tylko trochę juchy.
[22:15:54] Makau : *no to zauważył kocimiętkę, otworzył paczuszkę i potrząsnął* Kici kici
[22:16:05] Islandia : ...' *wzdych. w końcu wstał i z wolna ruszył do tego prezentu. Łatwo go przekonać,a może po prostu nei chce się kłócić, idk.* Ale potem mam nadzieję że zostanie to nam wynagrodzone jakoś. Jakkolowiek, chociażby i gorącą kąpielą i darmowym praniem.
[22:16:06] * MG Św.Mikołaj *słyszeliście, ze kot gdzies chodzi niedaleko*
[22:16:23] Pakistan : *czeka aż coś ustalą*
[22:16:37] @ Malta : Ja bym chciała odzyskac moje buty, zostały na gorze nim ten hultaj się pojawił
[22:17:07] Rumunia : Taki jeden... *mruknął do Prusaka niezbyt wyjaśniająco*
[22:17:08] Makau : *wysypał kocimiętkę na wstążeczkę od prezentu*
[22:17:26] Holandia : *się przygląda poczynaniom Makau*
[22:17:32] Algieria : *poddał się, ma już dość, chce wracać do domu*
[22:17:52] Prusy : Aha. *stwierdził z prychnieciem* Gott, mam dość tego wszystkiego.
[22:18:42] * MG Św.Mikołaj *usłyszeliście kota który przyszedł do was. miał w pyszczku woreczek i go puścił pokazując, że to dla was*
[22:18:55] Islandia : ostatecznie mam nadzieję że po prostu kiedyś wrócimy do domu *podszedł do prezentu *
[22:19:55] @ Malta : Tyle zachodu dla jednego dzieciaka, który i tak się pewno nie słuchastrszych- a ta bestia tu znów?!
[22:20:11] Rumunia : Nie tylko ty... *widząc kota, pozbierał się z podłogi i na wszelki wypadek schował się za Prusakiem*
[22:20:14] Pakistan : *patrzy na kota i na woreczek* Ye kya hai...?
[22:21:00] Holandia : *też się przygląda kotu i temu, co ten przyniósł* Ktoś powinien... podejść bliżej i zobaczyć, co przyniósł ten kot.
[22:21:39] Nauru : Um, woreczek. No..tubwa *podziękowała i podeszła do woreczka, coby zajrzeć do środka*
[22:22:08] Islandia : *spogląda na kota* ...ej, a może ten prezent jakoś do niego przywiązać?
[22:22:18] Prusy : *kichnął, głośno* ... Mam uczulenie na koty :I
[22:22:29] Pakistan : *też podszedł, nie będzie gorszy* *spróbował otworzyć*
[22:22:45] * MG Św.Mikołaj *w woreczku znaleźliscie szmatki do wytarcia się, nowe ubranka - czerwone stroje popularnego Mikołaja i ciasteczka dla każdego z karteczką że dodadza wam siły*
[22:23:33] @ Malta : Nie ma mowy, bym się tutaj przy was przebierała.
[22:23:51] Nauru : Hol, masz tu więcej darmowych ciastek *tak tylko dodała*
[22:23:57] Holandia : Oczywiście że nie, nikt nie chciałby narażać się na takie widoki :I *burk do Malty*
[22:24:12] * MG Św.Mikołaj *i jest też mała prebieralnia dla kobiet *
[22:24:15] Holandia : A ciastka chętnie wezmę, jeśli nie chcecie :I *dodał szybko*
[22:24:35] Pakistan : *nie będzie się teraz przebierał |: Sory ale ma ważniejsze sprawy na głowie*
[22:25:46] @ Malta : ty i tak wolisz męskie zady *burk do Holla*
[22:25:54] Makau : *wytreć się wytrze, ciacho wszama, ale woli zająć się prezentem niż przebierać* Co robimy?
[22:26:16] Rumunia : I pewnie lezą do ciebie, co? *mruknął do Prusaka, a w międzyczasie zerka, co tam reszta wyjmuje z worka*
[22:26:27] * MG Św.Mikołaj *z worka wypadła druga karteczka ze stroje pomoga w walce z cieniem*
[22:26:42] Prusy : *jemu nie przeszkadza, ze jest usyfiony* mm, raczej tak.
[22:26:48] Islandia : *wyciera się i zjada ciastko. A co do ubrania, to nie wie czy mają czas.. oh wait. kartka?*
[22:27:13] Makau : *nie zwrócił uwagi na kartki D:*
[22:27:17] Holandia : *sięga po ciacho* Pfff
[22:27:20] Algieria : *On tam wytarł się, przebrał na szybko, ale jeść zjadł jedno i staje blisko Pakiego. Nie na tyle, żeby się znów ubrudzić, ale zawsze*
[22:28:14] Islandia : *a co tam, przebiera się*
[22:28:47] Holandia : *patrzy się, jak inni się przebierają, zastanawia się, czy to na pewno dobry pomysł :c*
[22:28:53] Nauru : *zjadła nieco swojego ciastka i narzuciła stroj na siebie, trudno, pobrudzi go i tak*
[22:29:10] Rumunia : *jak mają jedzenie, to idzie po ciastko, a co, też by coś zjadł :c *
[22:29:20] Pakistan : *westchnął ciężko, wytarł się, przebrał i zjadł ciastko* *on by już chciał wrócić, po co się zgodził...*
[22:30:15] @ Malta : *nie jest przekonana*
[22:30:30] @ Malta : Jak to będzie wyglądało, jak jakaś banda przebierańców...
[22:30:57] @ Malta : //Irol nie ma neta
[22:31:41] Holandia : Całkiem nieźle wyglądają te ciuszki *ocenił, samemu zabierając się za rozbieranie* Ale na tobie i tak nie będzie to dobrze wyglądać...-
[22:32:09] * MG Św.Mikołaj *Kot spojrzał na was to na prezent i zaczał go powoli przesuwac*
[22:32:11] Prusy : *patrzy na RUmuna* Nie mozesz jakoś poczarować żeby to sie tam znalazło? To nie tak, że Cie wyzyskuje-
[22:32:29] @ Malta : *odwraca wzrok* lepiej niż na tobie, zboczeńcu.
[22:32:53] Pakistan : *głupio się czuje* :c
[22:32:58] Holandia : Och, nie znasz się, babo *fuknął, zakładając mikołajkowe ciuszki*
[22:33:01] Islandia : *paczy na kota* ...Dobry kotek~ *uśmiechnął się. tylko ten, powiedz jeszcze że w dobrym kierunku*
[22:33:34] Nauru : *pomaga kotu, w domu jej nie uwierzą*
[22:33:35] * MG Św.Mikołaj *trzeba kotem pokierować. Niedaleko was jest kij z kocimietka przyczepiona na koncu*
[22:34:10] @ Malta : Znam się lepiej niż taki drań jak ty, nic szacunku *zasłoniła oczy*
[22:34:11] Rumunia : Ce? *obejrzał się na Prusaka, pożerając ciastko* Nu, nie wiem, czy dałbym radę. Patrz, jakie to wielkie... Co ten kot robi?
[22:34:47] Algieria : *Będzie mulić bo zwalili jej na głowę trzylatkę, małego szatana*
[22:34:51] Holandia : Nic sie nie znasz, patrz jak ładnie mi pasuje :I
[22:34:53] Islandia : *biegnie i pomaga kotu pchać jako tako*
[22:35:18] Makau : *ech, to i on się przebrał skoro tak* Dobra kicia. Tutaj, chodź *próbuje prowadzić kotka*
[22:35:54] Pakistan : *patrzy na kota* Czary jakieś...
[22:36:30] * MG Św.Mikołaj *macie kija z kocimietka. Kot zaczyna pchac prezent nie w choinke a gdzies indziej*
[22:37:05] Rumunia : Tak jakby z kursu zeszliście! *zawołał do tych, co pomagają kotu*
[22:37:21] Makau : *ma kocimiętkę w ręku i pewnie pachnie kocimiętką to nie potrzebuje jakiegoś wielkiego kija :I* Kici kici~
[22:37:41] * MG Św.Mikołaj *na kiju jest wielka kocimietka*
[22:38:01] Holandia : Ej, przydaj się na coś babo, i chwytaj za kija *burknął do Malty*
[22:39:13] @ Malta : Sam się przydaj i zamknij paszczękę *rozejrzała się, o co chodzi*
[22:39:22] Holandia : Pff :I
[22:39:39] Makau : *>.> skoro trzeba go użyć to niech będzie, no. Bierze ten głupi kij z kocimiętką i go ciągnie pod choinkę*
[22:39:53] Islandia : *pcha dalej*
[22:39:59] * MG Św.Mikołaj *Kot tak popychał prezent ze popchnał stolik i właczył sie glosny niemiecki rock ze kot przerazony uciekł zza kanape*
[22:41:31] Pakistan : *złapał się za uszy*
[22:41:31] * MG Św.Mikołaj *teraz musiscie kota przymusić do ponownego pchania prezzentu lub sami go niesc pod choinke bo juz blisko*
[22:41:34] @ Malta : ZGAŚCIE TO DIABELSTWO
[22:41:39] Islandia : *nagle zrobiło się ciężej z tym pudłem. Chwycił się za uszy do tej muzyki, nieco 'za głośna' D: *
[22:41:55] Holandia : *zatkał uszy* Ej, co jest?!
[22:42:07] Nauru : Szybko to skończmy *chociaż przy tej muzyce raniącej uszy nikt jej nie usłyszał*
[22:42:31] * MG Św.Mikołaj *Muzyka piękna gra~~ Co z tego ze to niemiecki rock*
[22:42:41] Islandia : Ma ktoś zatyczki do uszu? *zawołał błagalnie*
[22:43:17] Prusy : ładnie gra. *słucha*
[22:44:03] Algieria : *Zatyka uszy i ani myśli robić cokolwiek innego, aż to się skończy*
[22:44:12] * MG Św.Mikołaj *odtwarzacz ma wyłącznik.. wystarczy podejsc do odtwarzacza: muzyka jest ustawiona na pełną głośność i wyłączyc*
[22:44:17] Makau : *ma gdzieś tą muzykę, pcha prezent skoro kot uciekł*
[22:44:34] @ Malta : *poszła wyłączyć i ju?*
[22:44:47] Pakistan : *Malta go uprzedziła :c*
[22:45:10] Rumunia : *popchnął Prusaka w stronę prezentu* Chodź, pomożemy im i może uda się wrócić do domu.
[22:45:25] * MG Św.Mikołaj *muzyka się wyłączyła a kot schował głowę w torebce papierowej i zaczyna bawic sie kocimietka na patyku*
[22:45:34] Holandia : *też polazł w stronę prezentu, trzeba to zrobić i niech to się skończy!*
[22:46:26] @ Malta : *ledwie słyszy*
[22:45:34] Holandia : *też polazł w stronę prezentu, trzeba to zrobić i niech to się skończy!*
[22:46:26] @ Malta : *ledwie słyszy*
[22:46:59] Islandia : *pcha ten prezent i pcha*
[22:47:03] Prusy : Gut. *smutny, ze wyłączyli muzyke, pomaga im z prezentem*
[22:47:27] Makau : *o, ktoś się zajął muzką. No, wiedział, że on nie musi.*
[22:47:54] * MG Św.Mikołaj *już blisko choinka jest*
[22:47:59] Nauru : *pomaga też, nie będzie stać jak kołek*
[22:48:02] Pakistan : *też pomaga z prezentem*
[22:48:15] Rumunia : *pomaga przy transporcie prezentu*
[22:48:20] @ Malta : *jest rozczochrana, bez butów, brudna i jeszcze ledwo słyszy, z nieobecną mina nawet zaczęla pomagać*
[22:48:32] * MG Św.Mikołaj *nagle przed wami pojawił sie Murat* Stójcie!
[22:48:48] Prusy : Nein! >:c *pcha dalej*
[22:48:49] @ Malta : SAM SE STÓJ *ruszyła ku niemu*
[22:49:15] Rumunia : No nie, weź se do siebie wracaj! D:
[22:49:18] Islandia : Znowu ta Krew. >:C
[22:50:00] Holandia : Hm? *pcha prezent*
[22:50:06] Algieria : *Skoro wszyscy to i on się ruszył. Nie zmienia to faktu, że ma już dość*
[22:50:25] * MG Św.Mikołaj *ten kto miał ubrany strój od Mikusia - tak ten czerwony - nagle w waszych łapkach pojawiła się broń: lodowy pistolet. możecie zamrozić Murata*
[22:50:59] @ Malta : *nie ma lodowtego pistoletu, ale jest zła, rzuca w Murata dropsem*
[22:51:06] Holandia : *wow, ma broń!* ...o *ogląda co mu się tam w dłoniach zmaterializowało*
[22:51:41] MG Św.Mikołaj : Nie dostarczycie tego prezentu *fochnął się i nie pozwala wam przejść*
[22:51:58] @ Malta : *a co z dropsem?*
[22:52:04] Pakistan : .....Od razu lepiej. *zaraz puścił prezent i strzelił w Murata*
[22:52:06] Islandia : *nabija broń, jeśli nie nabita i celuje na tego Rozwodnieńca od Krwi* Gadaj zdrów Krwiaku! D:< *też strzela*
[22:53:29] Holandia : *rzuca pistoletem w Murata, celuje w łeb >c*
[22:53:36] MG Św.Mikołaj : *Ale tam nie było dropsa ;;*
[22:54:06] @ Malta : *och, myslałam, że na podłodze w tym bałaganie może, ok*
[22:54:15] Makau : *Tyle ze strony Makau .3.*
[22:54:35] MG Św.Mikołaj : *Murat nagle zaczyna się zamrazać jak Anna z frozen!* NIE! NIE! NIE! HAYIR!!!! *i macie słup lodu, który dodatkowo oberwał holendrowym pistoletem w łeb i sie posypał na kawałki**
[22:55:11] @ Malta : Och *obróciła sie na Hola, zmierzyla go spojrzeniem* gratuluję *rzuciła zdawkowo, poprawiła włosy*
[22:55:14] Algieria : To coś.... umarło? *Nie jest pewien, woli nie sprawdzać*
[22:55:32] Rumunia : *zatrzymał się i z niedowierzaniem gapi się na to, co zostało z Murata* ... SERIO TYLKO TYLE WYSTARCZYŁO?!
[22:56:11] [b]* MG Św.Mikołaj *nie... dziwny połysk z kawałków lodu zmienił się w cień i uciekł daleko od was. Wygraliście tą bitwe*

[22:56:12] Islandia : *rzuca tym pistoletem w dal* W końcu! D:< Możemy już dokończyć robotę na spokojnie
[22:56:12] Prusy : *wtf face* ... nie wierze w to co sie tu dzieje.
[22:56:17] Makau : *tak jak Cherie w filmiku olał Toma tak i Makau olał Murata i po prostu zajmuje się prezentem. Ma dość. Chciał odpocząć w weekend, a nie*
[22:56:39] Islandia : *jest idiotą za rzucenie bronią ;-; *
22:56:57] * MG Św.Mikołaj *To czas odłożyć prezent pod choinkę na spokojnie nie uważacie?*
[22:57:34] Algieria : *Rusza i podnosi prezent* Teraz albo nigdy. CHCĘ DO DOMU!
[22:57:39] Pakistan : Nawet nie chcę wiedzieć. *odniósł prezent zostało już tylko 9 pozostałych*
[22:57:49] Islandia : *Zabiera się za prezent*
[22:58:43] Prusy : *Pomaga z prezentem*
[22:58:47] @ Malta : Nie maż się *fuknęla na Alga, bo była zła i zirytowana* serial mi pewno już przepadł.
[22:59:06] Rumunia : *też pomaga, mamrocząc coś pod nosem*
[22:59:10] Holandia : *też pomaga z prezentem, a co!*
[22:59:25] Algieria : *Patrzy z żalem na Maltę. Zła kobieta*
[22:59:35] Makau : Nie Ty jeden, Spahir. Nie ty jeden *odezwał się*
[22:59:41] @ Malta : *to ty cipa, a nie facet* no ju..
[22:59:57] * MG Św.Mikołaj *a gdy położyliście prezent pod choinkę usłyszeliście odgłos kroków. Biegnie wasze dziecko. Chowajcie sie. Pod choinką jest stos papierów i możecie za nimi sie schować*
[23:00:21] Holandia : *schował się za prezentem, genialna kryjówka, nie ma co*
[23:00:24] Pakistan : *Czym prędzej uciekł za kanapę*
[23:00:38] @ Malta : No nie, co jeszcze *złapała kogoś za łokieć i spitoliła za stojak*
[23:00:54] Algieria : *On jak cień za Pakim.*
[23:00:55] Islandia : Pod kanapę~ *biegnie tam się chować w te pędy~*
[23:01:11] Makau : *z Maltą za stojakiem. Zerka na dziecko*
[23:02:34] Prusy : *schowany*
[23:02:45] Rumunia : *chowa się za choinką*
[23:03:13] Holandia : *dobrze ukryty za prezentem, dumny z siebie*
[23:03:38] * MG Św.Mikołaj *kot z torbą na głowie podbiegło do dziecka i weszło mu na kark, na swoje ulubione miejsce. Usłyszeliście głos dziecka... Który brzmiał jak dorosłego faceta. Którego bardzo dobrze znacie* Musfata! Coś ty tutaj narobił? Wygląda jak pobojowisko. ja tu dzisiaj sprzątałem. Eh... Rano będę musiał się tym zająć... *i przed wami ukazał sie nie kto inny jak TUREK. * Patrz Mustafa. Mikołaj był... Znowu go nie złapałem. *podszedł do prezentu*
[23:06:41] Makau : *wtf. To jest to dziecko? Z drugiej strony ich Mikołaj też nazwał dziećmi*
[23:07:13] @ Malta : *momentalnie się zagotowała*
[23:07:24] Holandia : ... :I *gapi się, dla kogo TAK BARDZO się starał* ...
[23:07:35] Pakistan : Kyaaa...? *nieogar* Widzisz to samo co ja? *spytał Alga*
[23:07:59] Islandia : *pada na ziemię nieprzytomny*
[23:08:11] Rumunia : ... *znieogarnił* D:
[23:08:12] * MG Św.Mikołaj *pewnie większosć z was była w szoku i wtedy poczuliście ze sie zmeczeni i zamkneliscie oczy. Gdy je otworzyliscie znalezliscie sie juz w salonie w znanym wam buzynku.A przy was znajdowały się dla was prezenty: w każdej paczusce były słodycze, czerwone mikołajowe stroje normalnej wielkości, które dostaliście wcześniej od kota, mały przytulak z podobizną PRAWDZIWEGO św.Mikołaja - a nie tej fińskiej podróby Cola Coli, karteczka napisana krwią: "Jeszcze kiedyś się spotkamy ponownie" Podpisano: Murat. Mieliście czyste ubrania, a Malta odzyskała swoje buty - w normalnej wielkości.*
[23:08:15] Algieria : Widzę choć wolałbym być teraz ślepy. *Wzdycha cicho i opiera się na Pakim*
[23:08:20] @ Malta : KIJ CI W OKO, OSMAŃSKA MAŁP-
[23:08:43] MG Św.Mikołaj : (dziękuję za przybycie na event XD )
[23:08:50] Algieria : O..... *wrócili* Nareszcie!
[23:09:25] Islandia : *leży na podłodze jak umarły, odpłynął całkowicie*
[23:09:27] Algieria : *No to czas na poważną rozmowę. Najlepiej szybką*
[23:09:40] Holandia : ... jak to dobrze znowu być sobą-
[23:09:45] Makau : *zamrugał i rozejrzał się dookoła* NAreszcie u siebie. Zerknął na paczki. Prezenty dla nich.*
[23:09:53] @ Malta : *była wytrącona z równowagi* muszę się położyć...
[23:10:12] Pakistan : *zajrzał do paczuszki* ...to niby dla mnie? I:
[23:10:35] Rumunia : *rozgląda się, z ulgą zarejestrował, że jest już w chatce*
[23:11:09] Prusy : nigdy więcej... *wzdycha*
[23:11:37] @ Malta : Boże... musze... ja. Do diabła.
[23:11:44] Makau : *łapię za paczkę ze słodyczami. Te zawsze poprawiają humor. *
[23:11:53] Holandia : Tak, tak. Idź do diabła *mruknął*
[23:12:24] @ Malta : Ciebie przodem puszczę ty... ty... *zabrakło jej słów*



[19:59:40] Islandia : //...jesteś prawdziwym Świętym Mikołajem~? 'A'
[20:00:04] MG Św.Mikołaj : (Evet :3)
[20:00:46] Islandia : // wooo, *przytula się*
[20:01:18] @ Malta : //Turek to oszukaniec.
[20:01:31] MG Św.Mikołaj : (*tuli Iśka*)
[20:01:58] Islandia : // Przecież to Św. Mikołaj, nie okłamałby mnie D:


[20:00:30] Rumunia : *wbiegł do budynku, rozejrzał się nerwowo po korytarzu, po czym wpadł do salonu, usłyszawszy z niego głosy*
[20:01:03] Nauru : [Rumun słyszy głosy xD]


[20:29:36] Islandia : ... *nie chodzi do kościoła, cóż. to też przez Nora. >:C *
[20:29:52] Prusy : *bo mu wszystkie spalił?*


[21:21:06] * MG Św.Mikołaj *Kot powoli idzie w wasza stronę*
[21:22:38] Holandia : *stoi obok prezentu i liczy, że w razie czego, kot rzuci się na kogoś innego :c*


[21:44:28] Holandia : *dobra, teraz rozważa czy nie wejść do paczki i nie zacząć udawać delicji. DelHoh*


[21:52:36] MG Św.Mikołaj : Nie jestem demonem żadnym. Mam Imię! Przerażające imię! *fochnął się i przeleciał przed wami sprawiając, ze na dywnaie pojawiła się czerwona maź i nagle zrobiło się zbyt ślisko*
[21:54:10] @ Malta : To czym, do cholery?! *rymnęła, co ją bardziej zirytowalo, była brudna, rozczochrana i bez butów, w jej oczach zapłonęła żądza krwi* posłuchaj no, ty... łobuzie.
[21:57:39] Rumunia : *poślizgnął się i wyrżnął* Ała... co to za paskudztwo w ogóle? *próbuje ogarnąć, co to*
[21:59:05] Islandia : ...' Ej, Cieniu! A jakie jest to twoje imię, jak wiedzieć można?! *spróbował wstać ale padł*
[21:59:39] MG Św.Mikołaj : To? To rozrzedzona krew *uśmiechnął się szyderczo cień*
[22:00:24] Algieria : *Jakoś się wyczołgał z pod prezentu.* Co to za latająca cholera? *Wkurzył się na cień*
[22:00:25] MG Św.Mikołaj : *spojrzał na Iśka* Najwspanialsze imię, jakie mogły przytrafić się na tym świecie i każdy się go boi~~
[22:00:31] Holandia : ... *spojrzał na cień* ... wiesz że się podpaski kupuje? Albo tampony? :I
[22:01:04] Islandia : ...czyli Rozrzedzona Krew? *Isiek wziął tamto jako odpowiedź na pytanie* Brzmi idiotycznie
[22:01:35] MG Św.Mikołaj : *spojrzał na Iśka* Nie! Nie mam tak na imie. Rozrzedzona Krew to to na czym sie slizgacie
[22:02:44] Islandia : Jasne, jasne Rozrzedzono Krwi, teraz się swojego imienia wstydzisz? *śmieje się, ślizga się do niego, wściekły na gościa. Jest brudny, jest w marnym miejscu, chce do domu, przeszkadza mu to wszystko już*
[22:03:00] MG Św.Mikołaj : ... Mam na imie Murat *rzekł spokojnie*
[22:04:02] Islandia : Jasne, jasne. a ja jestem znany jako Królewna Śnieżka. Pierwsze do dziennika, drugie do śmietnika


[22:08:22] Pakistan : ...ktoś ma może numer telefonu do tego całego... Mikołaja?
[22:09:07] * MG Św.Mikołaj *św.Mikołaj nie ma telefonu. W IV wieku nie było tkaiego wynalazku*
[22:09:27] Makau : *i żyje zacofany w IV wieku nadal?*
[22:09:35] Pakistan : *JAK TO NIE BYŁO!?*
[22:10:16] MG Św.Mikołaj : *są nowocześniejsze wynalazki XP *
[22:10:51] @ Malta : //dlatego lapoński święty mikołaj jest bardziej spoko
[22:10:57] @ Malta : //ma pocztę, telefon, maila0
[22:11:41] * MG Św.Mikołaj *Prawdziwy czyta w myślach dlatego nie potrzebuje wynalazków*
[22:12:57] @ Malta : //niezarejestrowany podsłuch, na to są paragrafy
[22:13:23] Irlandia Północna : //creepy
[22:13:25] MG Św.Mikołaj : (mam papiery na to :<)
[22:13:47] @ Malta : //właśnie, że nie. moj karnista sprawdzał.
[22:14:32] MG Św.Mikołaj : (Daję 50% przepustki do nieba :< A teraz grzecznie skończmy temat skąd Mikuś ma papiery D8 )
[22:15:58] @ Malta : //nie ma papierów >:C pędzie ciupa


[22:39:59] * MG Św.Mikołaj *Kot tak popychał prezent ze popchnał stolik i właczył sie glosny niemiecki kot ze kot przerazony uciekł zza kanape*
[22:40:12] @ Malta : //niemiecki kot?
[22:40:13] MG Św.Mikołaj : *rock
[22:40:21] MG Św.Mikołaj : *głośny niemiecki rock


[22:49:18] Islandia : Znowu ta Krew. >:C
[22:50:00] Holandia : Hm? *pcha prezentIslandia
[22:50:07] @ Malta : //...xD
[22:50:09] Holandia : //... miała być gwiazdka na koniec, co się dzieje D:
[22:50:14] MG Św.Mikołaj : (Iśku XD Jesteś Mistrzem XD *śmieje sie z tej krwi*)
[22:50:21] @ Malta : //macasz Iśka kursorem
[22:50:31] Holandia : // ojoj... D///:


[22:59:57] * MG Św.Mikołaj *a gdy położyliście prezent pod choinkę usłyszeliście odgłos kroków. Biegnie wasze dziecko. Chowajcie sie. Pod choinką jest stos papierów i możecie za nimi sie schować*
[23:00:29] Islandia : //wisz, że właśnie się zaczęłam zastanawiać, czemu jeszcze ni przylazło? XD
[23:00:53] Rumunia : //Miało bardzo mocny sen
[23:02:27] Islandia : //i teraz dalej kminię. Skoro była niemiecka muzyka rockowa, to oznacza że są duże szanse, iż ten dzieciuch jest Niemcem D: *
[23:02:52] Holandia : //albo imigrantem-
[23:03:05] Prusy : // Syryjczyk
[23:03:11] @ Malta : //albo diabłem


[23:03:38] * MG Św.Mikołaj *kot z torbą na głowie podbiegło do dziecka i weszło mu na kark, na swoje ulubione miejsce. Usłyszeliście głos dziecka... Który brzmiał jak dorosłego faceta. Którego bardzo dobrze znacie* Musfata! Coś ty tutaj narobił? Wygląda jak pobojowisko. ja tu dzisiaj sprzątałem. Eh... Rano będę musiał się tym zająć... *i przed wami ukazał sie nie kto inny jak TUREK. * Patrz Mustafa. Mikołaj był... Znowu go nie złapałem. *podszedł do prezentu*
[23:04:17] Prusy : // was
[23:04:23] Islandia : //..czyli dzieciakiem jest Cypr D:<
[23:04:29] MG Św.Mikołaj : (nie. Turek)
[23:04:35] Prusy : // cooo
[23:04:44] Rumunia : //Turek wiecznym dzieckiem?
[23:04:44] Pakistan : // Deja vu
[23:04:46] Prusy : // nie rozumiem XD
[23:04:52] Islandia : // *dobra, teraz lepiej kmini*
[23:05:00] Pakistan : // Dzieciak nie przejął się kałużą krwi na podłodze?
[23:05:05] Islandia : // Tylko. Czemu Turek ma ciało dziecka? D:<
[23:05:09] Prusy : // to Turek
[23:05:30] Rumunia : //Stwierdził, że kot nabałaganił
[23:05:32] Holandia : //xDD
[23:05:38] Pakistan : // Paka bym zrozumiał, o Turku miałem inne zdanie.
[23:05:49] Makau : [Turek dużym dzieckiem xD]
[23:05:51] MG Św.Mikołaj : (Obstawiałam że przy opisie kota się skapniecie, a co niektórzy mogli sie skapnac przy cieniu kto to był... Plus przy dużej ilosci słodyczy. // To Turek. Dorosły Turek. Uznał że to kot nabałaganił a po drugie. Dywan jest czerwony)
[23:05:59] Algieria : // Znieogarniłam całkiem xD
[23:06:11] MG Św.Mikołaj : (Dobra. Czas kończyć event XD)
[23:06:29] Islandia : // To jest zbyt skomplikowane xDD
[23:06:42] @ Malta : //Malta chyba napluje mu w oko


[23:07:35] Pakistan : Kyaaa...? *nieogar* Widzisz to samo co ja? *spytał Alga*
[23:08:23] Makau : [Pakowe "Kyaaa" kojarzy mi się z takim dziewczęcym "Kyaaa >w<" z anime xD]
[23:08:33] Pakistan : // ... *kawaiistan*


[23:08:44] @ Malta : //przykro mi, Turcze, czas na bana >:C
[23:08:49] MG Św.Mikołaj : (ZA CO D8)
[23:09:08] @ Malta : //ZA FIŃSKO PODRÓBĘ, fiński mikołaj to kozioł
[23:09:25] @ Malta : //a tak na seri: brawo, dziękuję za iwynta
[23:10:49] Islandia : //Ja, było świetnie~ *przytula się do Św.Mikołaja, póki jeszcze jest on Mikołajem >:C *
[23:11:54] MG Św.Mikołaj : (*tuli Iśka jeszcze Mikołaj i Mikuś znika by później pojawił sie Turek*)
[23:12:00] Turcja has logged off the chat on Sob Gru 19, 2015 11:12 pm
[23:12:01] Turcja joined the chat on Sob Gru 19, 2015 11:12 pm
[23:12:44] Islandia : // *Nagle Mikołaj zmienia się w Turka ii* Fuuuuuuuu D:

Powrót do góry Go down
 
CB - Event Świąteczny
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Event świąteczny
» CB - Event Walentynkowy
» Event walentynkowy vol.2
» CB - Event walentynkowy vol.2
» EVENT POSTOWY

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Ekipa!  :: Pozostałe :: Archiwum eventów :: Eventy na CB - zapisy-
Skocz do: