Ekipa!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Ankieta - wypad do świata drzewców (ewentualnie bestii lub techników)

Go down 

Kiedy i co gramy?
Pasuje mi piątek 15.04
Ankieta - wypad do świata drzewców (ewentualnie bestii lub techników) Vote_lcap10%Ankieta - wypad do świata drzewców (ewentualnie bestii lub techników) Vote_rcap
 10% [ 1 ]
Pasuje mi sobota 16.04
Ankieta - wypad do świata drzewców (ewentualnie bestii lub techników) Vote_lcap0%Ankieta - wypad do świata drzewców (ewentualnie bestii lub techników) Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Pasuje mi cokolwiek
Ankieta - wypad do świata drzewców (ewentualnie bestii lub techników) Vote_lcap40%Ankieta - wypad do świata drzewców (ewentualnie bestii lub techników) Vote_rcap
 40% [ 4 ]
Preferuję klimat Sylvari
Ankieta - wypad do świata drzewców (ewentualnie bestii lub techników) Vote_lcap20%Ankieta - wypad do świata drzewców (ewentualnie bestii lub techników) Vote_rcap
 20% [ 2 ]
Preferuję klimat Charrów
Ankieta - wypad do świata drzewców (ewentualnie bestii lub techników) Vote_lcap10%Ankieta - wypad do świata drzewców (ewentualnie bestii lub techników) Vote_rcap
 10% [ 1 ]
Preferuję Asury
Ankieta - wypad do świata drzewców (ewentualnie bestii lub techników) Vote_lcap20%Ankieta - wypad do świata drzewców (ewentualnie bestii lub techników) Vote_rcap
 20% [ 2 ]
Yass, nie rób eventów, proszę. :|
Ankieta - wypad do świata drzewców (ewentualnie bestii lub techników) Vote_lcap0%Ankieta - wypad do świata drzewców (ewentualnie bestii lub techników) Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 10
 
Poll closed

AutorWiadomość
Gość
Gość




Ankieta - wypad do świata drzewców (ewentualnie bestii lub techników) Empty
PisanieTemat: Ankieta - wypad do świata drzewców (ewentualnie bestii lub techników)   Ankieta - wypad do świata drzewców (ewentualnie bestii lub techników) Icon_minitimeSro Kwi 06, 2016 10:10 pm

Witajcie.
Swego czasu rzuciłam to do tematu "Propozycje eventów na CB", teraz zabieram się za organizację kapkę poważniej, tzn. oferuję już datę. c:
Chciałabym Was wrzucić do świata Guild Wars, w wersji na zasadzie "wpadacie w portal i budzicie się w dziwnym miejscu". Wszystko, co widzicie będę Wam dokładnie opisywać, czasem podrzucę screeny, zachowania postaci postaram się odwzorować, słowem - nie, nie musicie nic wiedzieć o tym uniwersum. Wystarczy odrobina wyobraźni przy czytaniu moich opisów. c:

Po głębszym namyśle oferuję jednak trzy klimaty. Poprzednio mówiłam o dwóch, ponieważ ten trzeci już raz realizowałam i nie chciałam, by event się komuś wydawał podobny, jednak po zastanowieniu uznałam, że nie ma tu zbyt wielu osób z poprzedniego razu. Poza tym jeszcze nie zdarzyło mi się poprowadzić gry w sposób identyczny.

Ankietę pozostawiam jedną, wielogłosową, gdyż proszę zarówno o wybranie terminu jak i miejsca, gdzie traficie. Niżej same opisy ras i miejsc. Głosowanie powinno zakończyć się w środę, gdyż potrzebuję czasu na przygotowanie konkretnego klimatu.

Sylvari
Ankieta - wypad do świata drzewców (ewentualnie bestii lub techników) B2215c10
Spoiler:
Rasa drzewców, nie tylko wywodząca się z natury, ale wręcz nieodłącznie z nią związana. Przypominają popularne Driady, ino w ich przypadku ich budowa fizyczna jeszcze bardziej przypomina same rośliny. Tak, przeprowadzają fotosyntezę.
Akcja działaby się w lasach kontrolowanych przez magię, udział magii i spirytystyki w fabule byłby ogromny, ponieważ to dzięki magii oraz wierze w duchy oni tak naprawdę żyją. I to stąd też biorą się ich koszmarne problemy (o których więcej nie powiem :P). Sylvari z pewnością będą starały się Was dobrze ugościć, choć też w zgodzie ze swoim stylem życia.

Charry
Ankieta - wypad do świata drzewców (ewentualnie bestii lub techników) Gw2war10
Spoiler:
Wielkie koty, których sensem życia jest wojna. Żyją na nieprzyjemnych terenach, na zniszczonej prerii, pośród jałowej ziemi. Ich miasta nie mają być piękne, mają przerażać, budzić respekt, ociekają w stal i zatruwają atmosferę dymem z hut.
Nie będziecie ciepło przyjęci przez tę rasę, o ile w ogóle nie będą chcieli Was rozerwać na kawałki (to zależy od tego, jak zagracie). Przedstawiciele tej rasy zazwyczaj mierzą ponad dwa metry, zatem walka nie będzie taka prosta, jeśli rozważacie ich podbijać.

Asury
Ankieta - wypad do świata drzewców (ewentualnie bestii lub techników) Zojja_10
Spoiler:
Z kolei ta rasa mało kiedy przekracza metr wzrostu. Asuriańską wartością jest nauka i technologia, ale także szacunek do natury. Czerpią z wiedzy starożytnych ras, udoskonalają ją, wciąż prowadzą badania. Łączą ekologię i technologię.
Żyją albo w miastach odizolowanych od świata albo w takich, gdzie budynki oplata roślinność, a ich egzystencja nie zagraża ekosystemowi. Po ich terenach chodzą golemy (roboty) oraz śmigają lewitujące pojazdy.
Gościnność Asur zależy od Was samych. Równie dobrze mogą Wam pomóc, co pozostawić w środku nieznanej Wam dziczy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Ankieta - wypad do świata drzewców (ewentualnie bestii lub techników) Empty
PisanieTemat: Re: Ankieta - wypad do świata drzewców (ewentualnie bestii lub techników)   Ankieta - wypad do świata drzewców (ewentualnie bestii lub techników) Icon_minitimeSro Kwi 13, 2016 1:38 am

A zatem piątek, 15.03. Godzina 20:30.
Klimat zremisował, zatem wezmę Sylvari, ale spróbuję dołożyć coś od Asur.
Powrót do góry Go down
 
Ankieta - wypad do świata drzewców (ewentualnie bestii lub techników)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [Ankieta] Event na CB - knieja
» Kraina Czarów- Ankieta
» [ANKIETA] Event AION
» 1. EVENT NA CB - ankieta
» EVENT LISTOPADOWY - ANKIETA

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Ekipa!  :: Pozostałe :: Archiwum eventów-
Skocz do: